Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Okul Logosu

Konu, 'Web Tasarım Dersleri' kısmında ogretmenokan tarafından paylaşıldı.

1. ASKAS25

ASKAS25 Seçkin Üye Seçkin Üye

Gülelim diye yazdım. Biraz agresif gibi geldi sözlerin. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin.

yuci81 bunu beğendi.
  2. yuci81

yuci81 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

amin hocam, covidden yeni çıktım agresiflik de yapıyor demek ki, hemen "bill'in kurulu üyeleri"ne haber verelim.

3. bznesm_srkn

bznesm_srkn Seçkin Üye Seçkin Üye

yuci amma saçmalamışsın ya şu postu rahat bırak artık hadi tamam bi tek sen duyarlısın biz hiç öyle şeyler bilmeyiz ne haddimize

4. yuci81

bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp, bence öğrenebilirsiniz.

5. bznesm_srkn

bznesm_srkn Seçkin Üye Seçkin Üye

ne alaka

6. aak

aak Süper Üye Süper Üye

Görsellik açısından 2
    Kullanışlılık açısından 3

7. impetus23

impetus23 Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocamın yorumunu buna nasıl bağlamışsınız? Neden logoda kendi ecdadımızın yapmış olduğu camiler yerine başka kültürlerden esinlenilsin? Bu ırkçılık mı oluyor?

8. neontester

neontester Seçkin Üye Seçkin Üye

tartışmak istemiyormuş.. istese ansiklopedi pdfi atacak heralde

9. hakanotuken

hakanotuken Hiperaktif Üye Hiperaktif

yuci81 her konuyu siyasete çeker, sonra ben bir şey demedim diye işin içinden çıkmaya çalışır, katalizör gibidir, özellikle gözüme çarpıyor ne zaman bir konunun siyasete çekildiğini görsem yuc81 illa ki içinde. Arkadaş siyaset olarak dememiş bizim camilerimiz gibi olsun demiş ne diye gelip arap düşmanlığı edebiyatı yapıyorsun. Yok birileri şöyle diyor, birileri böyle diyor falan, Mısır'dan girip Birleşik Arap Emirlikleri'nden çıkmışsın, kimse bu sitede araplara laf etmedi, varsa çıkar göster ben senden özür dileyeceğim.

elitbote bunu beğendi.
  10. yuci81

daha önce diyen oldu hocam, ben tepkimi verdim, "örümcek kafalı" dedi birisi. Başkaları siyaset yaparsa ben de cevabımı veririm, kimse kusura bakmasın. burası birilerinin propaganda yeri değil. sen propaganda yaparsan ben de karşı propagandasını yaparım.

11. yuci81

hocam hindistandaki tac mahalin mimarları Türk'tür. Aşağıdaki bağlantıyı veriyorum neye benziyormuş görün.
    https://www.google.com/search?q=tac...WICOwKHXUHBfEQ_AUoAXoECAIQAw&biw=1536&bih=722

12. yuci81

ansiklopedi okuyan mı kaldı hocam bu devirde, keşke gazeteler yenilenmiş baskılarını verseler de kullansak, google çöplüğüne mahkum olmasa çocuklarımız.

13. Yılmaz YALÇIN

Yılmaz YALÇIN Seçkin Üye Seçkin Üye

İmam Hatip okullarının büyük çoğunluğunda cami figürü kullanılıyor. Bunun yerine hat yazı karakterleri gibi farklı sembollerin olduğu sade logolar okulu ön plana çıkaracaktır.

Son düzenleme: 29 Nisan 2021
    mned bunu beğendi.
  14. hakanotuken

hakanotuken Hiperaktif Üye Hiperaktif

Bu konuda senden başka siyasete çeken olmadı, her konuda olduğu gibi. Birileri filan yazdığına göre a haber müdavimi de olduğunu ispat etmiş oldun. Benden sana tavsiye, her konuyu siyasete bağlama. Bu konuda senden başka hiç kimse siyaset yapmadı, yapa da bilir, ama yapıp yapmıyorum diyen sadece sensin. Sen sürekli ben siyaset yapmıyorum deyip dibine kadar yaptığın için çok dikkat çekiyorsun.

neontester ve elitbote bunu beğendi.
  15. ogretmenokan

ogretmenokan Seçkin Üye Seçkin Üye

Acaba bunlar şekil olarak uygun mu gözünüze takılan bir şey var mı? Yazı hataları ortalama vb. giderilir kabaca yaptım

Ekli Dosyalar:

16. tolgahan0010

tolgahan0010 Seçkin Üye Seçkin Üye

mimari demişken;
    https://www.istiklal.com.tr/haber/suudi-arabistan-lawrencein-evini-onariyor/571633
    geçmişte ve günümüzde hala yapılan yanlışlardan dolayı arap düşmanlığı oluşmuş olabilir mi? acaba.
    Sizce Peygamberimizin (S.A.V.) bıraktığı arap topluluğu bu yanlışları yapar mıydı? Birileri bağırarak haklı çıktığını zannetme huyunu burada yazışmalara da yansıtacağını düşünüyor. Ama tarihi ve doğruları değiştiremez kimse

17. panacea

panacea Seçkin Üye Seçkin Üye

Renk olarak kırmızı daha uygun duruyor. Mebin logosu da kırmızı o yüzden daha uyumlu olur diye düşünüyorum. Ellerinize sağlık . İçteki halkayı kırmızının bi tık farklı tonu yapıp deneyebilirsin belki daha güzel durabilir.

18. impetus23

impetus23 Seçkin Üye Seçkin Üye

Şimdi bunu tartışmaya açarsınız, bilgisi olan herkes görüşünü belirtir; ama siz bu konu üzerinden hocamı ırkçılıkla suçladınız ve ben de bu sonuca nasıl vardığınız sordum. Konu bu yazdığınız değil. (Bu konuda yeterli bilgim olmamakla birlikte benim bildiğim Türk mimarın yapmadığı, öyle olsa da bizim mimari tarzımızda yapılmadığı; ama dediğim gibi konu bu değil.)

19. yuci81

a haber müdavimi olduğumu nereden çıkardın hocam, benim gibi yazanlar a haber müdavimi mi oluyor, hem a haber yaptığı abartılı haberle tıpkı halk tv gibi kendi ideolojilerini siyasi taraflarınının propagandasını yapar, dolayısıyla fazla izlemem, sen beni başkalarıyla karıştırma hocam. Bakın yine konuyu başlatan ben değilim, cevap hakkımı kullanıyorum, şimdi sen siyaset yapacaksın ben sana cevap vermeyecek miyim? Sizin anlamadığınız konu bu.

20. yuci81

https://tr.wikipedia.org/wiki/Tac_Mahal
    https://www.sozcu.com.tr/hayatim/seyahat/tac-mahal-hindistandaki-turk-islam-mimarisi-saheseri/

Türbenin inşaatı için mimar ve ustalardan oluşan bir heyet kuran hükümdar, Osmanlı, İranlı, Suriyeli usta ve sanatkârlarla birlikte mahallî Hint ustalara da görev vermişti. Bağdat'tan hattat, Buhara'dan kakma ustası, İstanbul'dan kubbe ustası, Semerkand'dan minare yapımcısı, Kandahar'dan taş ustası, Şiraz'dan çizim ustası getirilmişti.[4]

İlgili arkadaşa aşağıdaki yazıyı yazmıştım hocam.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal