Okul web sayfaları standart hale gelmiştir.

Kodla Büyü
Ya bu şablonu ortaya çıkaran şahsiyetleri gerçekten merak ediyorum... İnsanda hiç mi ruh olmaz ya.. Tamam yönetmeliğin gereğini de yapsınlar anladık ama bu kadar iç karartıcı birşeyi hazırlamak için ayrıca özel emek mi harcamışlar... Yok tanıdıktı, yok aile dostuydu diye işini bilmeyen herkesi doldurursan bakanlığa sonuç bu olur işte... Öğrenciler bu siteye girip bakmaz bile ya...

Saçmalıktan öte birşey değil. Bırakın her okul sitesi rengarenk olsun. Nasıl ki öğrencilerimizi fabrika çıkışı yetiştiriyoruz. O zihniyetin ürünü olarak bu sayfalar ortaya çıkıyor. Yazık gerçekten yazık... Belli bölümlerin olmasını şart koşmalarını anlarım. Ancak böyle iç karartıcı bir sayfayı her okulun önüne koymak ayıptır...

Html şablonu falan yok.. Joomla gibi şifrenle giriş yapıyorsun onların izin verdiği ölçüde değişiklikler yapıp kaydediyosun. Bakanlık kendi içinde çatışıyor. Bİrkaç yıl önce okul web sitelerine çok emekler veriliyor, zamanla hızla büyüdü diye takdir ediliyorduk şimdi ise al sana aynı standart..

Ben okuldan mebpanel e girmiştim. Şimdi evden tektarar bakmak istedim ama uyarı verdi. En son girdiğim ip ile bu ip uyuşmuyormuş. okul e mail adresine ip değiştirmek için onay gelecekmiş. Şimdi okul e mail adresine girdim şifre yanlış diyo. Neyse yarın okuldan alacaz şifreyi artık ama bana bu uygulama saçma geldi biraz. Diyelim ki siteye ben bir şey ekledim. Sonra müdürün de aklına bişe geldi eklemek istedi başka biyerden. Her seferinde e mail adresine onay mesajımı isteyecez. Ya da modemi açıp kapattığımızda ip değişeceği için her seferinde uyarı alacaz..Bu meb in her zaman her işi ilginç oluyor nedense.

arkadaşlar iletişim bölümünde gooogle maps de okulu buluyorum ama bir türlü okulu seçemiyorum. aynı sorunu yaşayanlar var mı acaba

erayman' Alıntı:
arkadaşlar iletişim bölümünde gooogle maps de okulu buluyorum ama bir türlü okulu seçemiyorum. aynı sorunu yaşayanlar var mı acaba
hocam tarayıcınızı değiştirin ie ile açın işaretleyiciyi görürsünüz...

ne akla hizmet böyle bi şablonu zorla uygulatırlar..ne görsellik var, ne çekici bişey var..herşeyde olduğu gibi bunda da sınıfta kaldılar!!!!

aytduman' Alıntı:
en güzeli benim sitem hiç uğraşamam bu panelle falan :D :D

1 ocak 2013 günü itibariyle sıka sıka uraşacan afedersin hocam :lol: bütün içerik uçacak o gün..resmi yazıda mevcut..yedek alın felan diodu hatta

söyle bir avantajı olur her gittiğiniz okulda yeni bir site tasarlamazsınız var olan tasarımı güncellersiniz. ama benim sitem daha güzeldi değiştirmek zorunda olmak kötü oldu.

ya bu sisteme bir türlü giriş yapamadım gitti arkadaşlar ya kurumun mail adresini tanımıyor yeni kayıta tıklıyorum kabul etmiyor nedir bu ya

Geri