Passat alacağım

Kodla Büyü
selamlar
arabayı aldım cektim okulun bahçesine
bahçedeki arkadaşların hiç biri hayırdır bu araç ne diye sormadılar gözgöze gelmemeye çalıştılar.
samimi olduğum bir kaç arkadaş haricinde hiç kimse hayırlı olsun bile diyemedi demedi.

kaça aldım eski aracımı kaça sattım kaskosu sigortası sanırım ilerde hazmettikleri zaman sorarlar.

çok güzel araba, darısı bizlere artık :=)
hayırlı olsun hocam.

böylece bir öğretmenin passat alıp binebilecek olduğunu görüyoruz. Bu bile güzel, hayırlı olsun hocam :+1:

ozcanikli' Alıntı:
selamlar
bahçedeki arkadaşların hiç biri hayırdır bu araç ne diye sormadılar gözgöze gelmemeye çalıştılar.
samimi olduğum bir kaç arkadaş haricinde hiç kimse hayırlı olsun bile diyemedi demedi.

kaça aldım eski aracımı kaça sattım kaskosu sigortası sanırım ilerde hazmettikleri zaman sorarlar.

Hayırlı olsun diyelim, bence doğru tercih yaptınız. Okuldakilerin tavrının bu şekilde olacağını tahmin ediyordum, hazmetmelerini bekleme pek, 4 sene sonra belki.

Hocam güle güle kullanın tepe tepe binin, kazasız belasız inşallah. :+1:

Valla ben burada alacam bu arabayı en az yirmi kişi paspaslarına kadar inceler 10 tanesi de deneme sürüşü ister.

İlçe kasaba gibi yerlerde öğretmen ilişkileri daha iyi galiba.

320i,c180,a4 alınır bu paraya...Hayırlı olsun kazasız belasız binin inşallah...

fatsan' Alıntı:
arabanın 0-100 Hızlanması (KM) 12,2 sn bence 70.000 tl lik arabaya göre çok yavaş.
konfora, karizmaya diyecek yok.

Şu yorumlar beni deli ediyor. 15 sn gitse ne olacak, yarış pistinde sürmeyecek adam.

10 numara araba, keşke herkes d sınıfı güvenli bir araba alabilecek konumda olabilsek.
Fluence gibi linea gibi arabalara mahkum ediyorlar bu milleti.

Al rahatına bak
benim de hayalim golf 7, inşallah 6-7 ay sonra bende zorluyacam limitimi.

ozcanikli' Alıntı:
selamlar

Allah kaza bela vermesin, güle güle kullanın.
Dünyada en çok satan araba listesinde üst sıralarda.
Öğretmen adama mercedes de yakışır passat da milletin abuk sabuk konuşmalarına umursamayın.

Arabayı da 1-2 ay yıkatma benden size tavsiye tecrübeyle sabittir.

Sadaka vermeyi de unutmayın hocam aman diyim.

Geri