Programsız Öğrenci Kimlik Kartı Yapma (Office kullanarak)

Kodla Büyü
şimdi kurdum ama hata veriyor hocam ayarlar.mdb dosyası bulunamıyor.
win7 yüklü pc de.

abdulhey84' Alıntı:
şimdi kurdum ama hata veriyor hocam ayarlar.mdb dosyası bulunamıyor.
win7 yüklü pc de.

İlginç bir durum ben 7 ve 8 de 2 senedir kullanıyorum bu programı az önce arkadaş windows 10 da da çalışıyor demiş denedim evet çalışıyor. 1511 den önce çalışmıyordu.

paylasım için teşekkürler...

pc de kullandığınız windows işletim sistemi dahil tüm programlar lisanslı ise saygı duyarım
hiboz' Alıntı:
Sağolun hocam, ilaçlı program kullanmıyorum o yüzden gene Adres Mektup birleştirme ile devam edeceğiz anlaşılan ücretsiz bir program bulana kadar.
GezginN61' Alıntı:
İlaç kullanmaya bende karşıyım. Kul hakkına girdiğini düşünüyorum.Öneri: Photoshop ile kimlik tasarımı yapılır. Asp,php vb. kodlar ile bilgileri veri tabanından çekilip taslak oluşturulur ve baskıya verilir.

cyln' Alıntı:
pc de kullandığınız windows işletim sistemi dahil tüm programlar lisanslı ise saygı duyarım
Benimkilerin hepsi lisanslı veya ücretsiz hocam (photoshop, office, Win7 dahil)

cyln' Alıntı:

hiboz' Alıntı:
Sağolun hocam, ilaçlı program kullanmıyorum o yüzden gene Adres Mektup birleştirme ile devam edeceğiz anlaşılan ücretsiz bir program bulana kadar.
GezginN61' Alıntı:
İlaç kullanmaya bende karşıyım. Kul hakkına girdiğini düşünüyorum.Öneri: Photoshop ile kimlik tasarımı yapılır. Asp,php vb. kodlar ile bilgileri veri tabanından çekilip taslak oluşturulur ve baskıya verilir.

Lisanlı kardeşim. Office 2016 bile para verip aldım. Bir yerde söyleyince gülüyorlar. Varsın gülsünler.

Eyvallah hocamlarim teşekkür ediyorum. Hem programsız anlatım için hem de program icin

Aşağıdaki hatayı veriyor hocam ayarlar.mdb dosyası bulunamıyor.
win7 yüklü. Ne yapılabilir...

Ekli dosyalar

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    71.6 KB · Görüntüleme: 978
Bende ayarlar.mdb yi c:/nonstop2013 altında aradığını görünce programfiles altındaki ayarlar.mdb yi oraya kopyaladım. Şu an çalıştı ama sınıf aktarımı yaparken bir sıkıntı oldu.

Geri