Reyhanlıda patlama

Kodla Büyü
mustafatoker' Alıntı:
reyhanlıda ki patlam başka ülkede olsaydı ne olurdu? bizde ihmal suçu olarak gariban emniyet müdürü olarak görmüşler. peki araç plakasına kadar bilen MİT in suçu yok mu? ya iç işleri bakanı ne alemde ya bu patlamadan sonra düğüne giden bakanlara ne demeli düğüne gitip 19 mayıs bayramında reyhalıyı bahane edenlere ne demeli.

tayinci42 denen arkadaş bence basit ve çocuksu fikirlerle yazı yazmaya çalışıyor. ben bu arkadaşa sadece gülerim. bu gibi insanlar dünya yansın ama akp nin oy oranı azalmasın diye bakanlarındır. ülkede can yanmış. birileri mal derdinde buyurun hayrını görün

YOK MİT PLAKAYI BİLİYOR MUŞ MUŞ MUŞ MUŞ...

YOK BAKANLAR DÜĞÜNE GİTMİŞ MİŞ MİŞ MİŞ....

HER TARAFIN YALAN DOLAN AÇIKCA SİYASET...

FORUM YÖNETİMİNİ TARTIŞMA ÇIKARAN SİYASİ KONULARIN KAPATILMAMASI SEBEBİYLE KINIYORUM.

Hocam tartışmayalım? Yazmayalım, konuşmayalım nasılsa bizim adımıza düşünüyorlardır...

Allah rızası için Müslüman ülkemiz İsrail ve ABD ile neden ortak oluyor onun izahını yapın. Gerçekten aklım almıyor. Tüm müslüman ülkeler sömürülüyorken, müslüman coğrafya domino taşı gibi devrilip parçalanarak ABD'de, İngiltere'de yetişen muhaliflere teslim edilip kaynakları talan edilirken bana İSRAİL_ABD_TÜRKİYE ortaklığını açıklayın ne olur aklım almıyor...

Allah rızası için bana Türkiye Cumhuriyeti Tarihinin en büyük felaketinde kendi vatandaşına gitmeyip ABD'ye giden başbakanın haklılığını açıklayın!

Allah rızası için Suriye konusunu ABD'ye danışırız gereğini yaparız diyen büyük devlet adamlarımızın Bağımsız Ülkeyiz nutuklarını hazmettirin!

Allah rızası için zulme rıza göstermeyin, Allah rızası için Yahudi-Hristiyan birlikteliğini ve Müslüman coğrafya da oynadığı oyunu savunmayın!

orebro' Alıntı:
belgeler karşısında hükümet aklamaca:

- 2-3 kağıt parçasını belge diye sunmuşlar..

- bu belgelerin gerçek olduğu ne malum.. 3-5 dk'da hazırlanabilir bunlar..

- 2-3 kağıt parçasına mı inanalım, koskoca türkiye cumhuriyeti başbakanına mı??

AYNEN.. YUKARIDAKİ DÜŞÜNCELERE SAHİBİM..

SİZ NEDEN BUNLARI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ HALDE BU ŞEKİLDE İNANMIYORSUNUZ????????

SİZLERE MEDYA OKUR YAZARLIĞI DERSİ LAZIM............

BEN NE DİYEYİM ARTIK SİZLERE BİLEMİYORUM..

PESS

VALLAHİ PES...

VALLAHİDE BİLLAHİDE PES ARTIK..

GINA GELDİ..

NASIL BİR DÜŞÜNCE YAPINIZ VAR NASIL BİR SİNİR SİSTEMİNİZ VAR ANLAYAMADIM..

İNTERNETTE BULDUĞUNUZ HER TÜRLÜ ABİDİK- GÜBİDİK - ZUBİDİK- ...............

SAÇMA SAPAN,

..........YALAN DOLAN,

..........................ASILSIZ ASTARSIZ

HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER TÜRLÜ

İPE SAPA GELMEZ ŞEYLERE RESMİ BELGE MUAMELESİ YAPIP, KENDİ İNANÇ SİSTEMİNİZİ PSİKOLOJİK OLARAK DESTEKLEMEKTE VE BUNLARA İNANABİLMEKTESİNİZ...

YANİ MİT OLAYDAN ÖNCE ARABANIN PLAKASINI MARKASINI RENGİNİ BİLİYOR AMA ENGELLEMİYOR.. BAK BAK BAK.. EEEEEEEEE!!!

ALLAH ALLAAAAAH...

Öncelikle fen ve teknoloji öğretmeniyim ve forumunuzu sık sık takip ediyorum. Gerçekten çok faydalı tartışmalar, paylaşımlar var teşekkür ederim. Ama öğretmenlik mesleğini darlaştıran, yıpratan arkadaşlar olduğunu düşünüyorum..

@tayinci42 olur olur da bu kadar anca olur. Pes dedim artık ve yazmak zorunda bıraktın beni. Üniversite bitirmiş hele ki öğretmen olmuş bir insanın ifadeleri ancak bu denli sığ, nefret ve kin ifadeleri ile dolu ve yobaz düşünceli olabilir.

He arkadaş senin düşüncen dosdoğru, bu düşünceler dışındaki tüm fikirler aptalca değil mi böyle mi hissediyorsun acaba. Yeter artık arkadaş ya bu kadar da saçma sapan cevaplar savunmalar yapılmaz ki.

Yine forumda bir arkadaşın dediği gibi tayinci42 denen dar düşünceli arkadaşı forumda gülerek ve acıyarak izlemekteyim.. Aynen devam

@tayinci42 hocam siz redhackin yayınladığı belgeleri okumadınız anlaşılan. Zaten biliniyordu belgesi ortaya çıkınca tastik oldu. Boşuna hükumetin ağzıyla konuşma ancak kendini buna inandırabilirsin.

@tayinci42 o tarz suçlamalarla Ergenekon yaratılıp içeri atıldı, hemde hiçbir somut belge-bilgi yokken. Sesinizi çıkarabildiniz mi? Burda belgeler doşalıyor ama buna inanmıyorsunuz? Bizde aynen öyle diyoruz, bebek katili o.çocuğunun iyi adam olduğu zamanlarda, genel kurmay başkanı Terör Örgütü Kuruculuğuyla suçlanıyor.... Bak bak bak... eeee?

BENCE 10-20 YIL İÇİNDE OLACAKLAR

2014-SURİYE NASR YÖNETİMİ BİTECEK
2015-TÜRKİYEDE ALEVİ SÜNNİ SAVAŞLARI OLACAK
2017-SURİYEDE YENİ 3 DEVLET KURULACAK
2025-TÜRKİYE İRAN SAVAŞI OLACAK
2029-ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI ÇIKACAK

miti, natoyu, kgb yi ve cia mossad.. hepsini hackledim.. Bununla ilgili gizli belgeler buldum. yarın paylaşırım.. nasıl olsa inanacak arkadaş çok..

bilisim4234' Alıntı:
Öncelikle fen ve teknoloji öğretmeniyim ve forumunuzu sık sık takip ediyorum. Gerçekten çok faydalı tartışmalar, paylaşımlar var teşekkür ederim. Ama öğretmenlik mesleğini darlaştıran, yıpratan arkadaşlar olduğunu düşünüyorum..

@tayinci42 olur olur da bu kadar anca olur. Pes dedim artık ve yazmak zorunda bıraktın beni. Üniversite bitirmiş hele ki öğretmen olmuş bir insanın ifadeleri ancak bu denli sığ, nefret ve kin ifadeleri ile dolu ve yobaz düşünceli olabilir.

He arkadaş senin düşüncen dosdoğru, bu düşünceler dışındaki tüm fikirler aptalca değil mi böyle mi hissediyorsun acaba. Yeter artık arkadaş ya bu kadar da saçma sapan cevaplar savunmalar yapılmaz ki.

Yine forumda bir arkadaşın dediği gibi tayinci42 denen dar düşünceli arkadaşı forumda gülerek ve acıyarak izlemekteyim.. Aynen devam

Bana hakaret etmek için mi üye oldunuz?

Siz kimsiniz? Hangi okulda görev yaparsınız? Adınız nedir?

Benim fikirlerim dışında ve hatta tezat olsa dahi başka fikirlere sahip kişilerin fikirlerini "aptalca fikirler" şeklinde değilde "yanlış fikirler" olarak adlandırırım. Akıllı kişilerin yanlış fikirleri olabilir ancak sadece aptal kişiler aptalca fikirlere sahip olabilir. Bu sebeple sizin aptalca fikirlere sahip olduğunuzu düşünmüyorum ve böyle hissetmiyorum da ancak siz kendinizi öyle hissediyorsanız ben buna karışamam. Sonuç olarak kendilerini genç hisseden yaşlıların, kadın hisseden erkeklerin olduğu ve hissettikleri gibi yaşamalarının yasak olmadığı bir ülkedeyiz. Umarım sizde hissettiğiniz gibi yaşarsınız bütün bir ömrünüzü.

s_kajmeran' Alıntı:
@tayinci42 o tarz suçlamalarla Ergenekon yaratılıp içeri atıldı, hemde hiçbir somut belge-bilgi yokken. Sesinizi çıkarabildiniz mi? Burda belgeler doşalıyor ama buna inanmıyorsunuz? Bizde aynen öyle diyoruz, bebek katili o.çocuğunun iyi adam olduğu zamanlarda, genel kurmay başkanı Terör Örgütü Kuruculuğuyla suçlanıyor.... Bak bak bak... eeee?

hocam karargahda yer döşemeleri altına gizlenmiş çuvallarla belge çıkarıldı, yerlere gömülmüş birçok ordu malı silah bulundu, ses kayıtları bunları doğrulayan tanıklar mevcut.

bu ülkede daha önce kaç defa genel kurmay başkanı darbe yaptı.. darbeciler hapse elbette..

hasari' Alıntı:
@tayinci42 hocam siz redhackin yayınladığı belgeleri okumadınız anlaşılan. Zaten biliniyordu belgesi ortaya çıkınca tastik oldu. Boşuna hükumetin ağzıyla konuşma ancak kendini buna inandırabilirsin.

@hasari hocam siz devletimizin resmi açıklamalarını okumadınız anlaşılan. Zaten biliniyordu başbakanda söyleyince tastik oldu. Boşuna muhalefetin ağzıyla konuşma ancak kendini buna inandırabilirsin.

redhack kimdir
bahsi geçen belgelerin yalan olmadığı ne malumdur
redhack dediğiniz yasa dışı örgüt hangi kanallarla belge yayımlar
yayımlanan bu belgelerin olası gerçek redhack gurubu tarafından yayınlanıp yayınlanmadığını bizler nasıl anlarız..

yani bu adamların www.....gov.tr yada .....com.tr diye bir internet sitesi ya da gazete dergisi mi var.

hasari hocam bende yarın bazı düzmece belgeler hazırlayıp medyaya işte radhackin ele geçirdiği belgeler diye servis etsem benim yandaş medyamda bu haberi yaysa.. inanacakmısınız?

ben şahsi olarak devletin resmi kanallarına inanmayı tercih ediyorum. kim ve ne olduğu belli olmayan bir örgütün iddialarına hatta bu iddiaların bu örgüte ait olup olmadığı dahi belli değilken nasıl olurda belge diye bu tip şeylere inanayım.

tayinci42' Alıntı:
@hasari hocam siz devletimizin resmi açıklamalarını okumadınız anlaşılan. Zaten biliniyordu başbakanda söyleyince tastik oldu. Boşuna muhalefetin ağzıyla konuşma ancak kendini buna inandırabilirsin.

redhack kimdir
bahsi geçen belgelerin yalan olmadığı ne malumdur
redhack dediğiniz yasa dışı örgüt hangi kanallarla belge yayımlar
yayımlanan bu belgelerin olası gerçek redhack gurubu tarafından yayınlanıp yayınlanmadığını bizler nasıl anlarız..

yani bu adamların http://www.....gov.tr yada .....com.tr diye bir internet sitesi ya da gazete dergisi mi var.

hasari hocam bende yarın bazı düzmece belgeler hazırlayıp medyaya işte radhackin ele geçirdiği belgeler diye servis etsem benim yandaş medyamda bu haberi yaysa.. inanacakmısınız?

ben şahsi olarak devletin resmi kanallarına inanmayı tercih ediyorum. kim ve ne olduğu belli olmayan bir örgütün iddialarına hatta bu iddiaların bu örgüte ait olup olmadığı dahi belli değilken nasıl olurda belge diye bu tip şeylere inanayım.
Sizin kendi fikirleriniz bile yok neyi savunuyorsunuz. Hükumet ne diyorsa siz evet öyle diyorsunuz. Gelmiş birde şurayı hackledim şu olacak bu olacak diye fantezi kuruyorsunuz. Gözünüzü biraz açın gerçekleri görün. Ülkeler arası savaş çıkarmak ve bunu pişkin bir şekilde haklıymış gibi göstermeye pes diyorum.

Sizin kendi fikirleriniz bile yok neyi savunuyorsunuz. Muhalefet ne diyorsa siz evet öyle diyorsunuz. Gelmiş birde redhack şurayı hackledi şu oldu bu oldu diye fantezi kuruyorsunuz. Gözünüzü biraz açın gerçekleri görün. Amaçları Türkiye'de iç savaş çıkarmak, ülkeler arası savaş çıkarmak ve siz bunu pişkin bir şekilde haklıymış gibi göstermeye pes diyorum.[/quote]

tayinci42' Alıntı:
Sizin kendi fikirleriniz bile yok neyi savunuyorsunuz. Muhalefet ne diyorsa siz evet öyle diyorsunuz. Gelmiş birde redhack şurayı hackledi şu oldu bu oldu diye fantezi kuruyorsunuz. Gözünüzü biraz açın gerçekleri görün. Amaçları Türkiye'de iç savaş çıkarmak, ülkeler arası savaş çıkarmak ve siz bunu pişkin bir şekilde haklıymış gibi göstermeye pes diyorum.
Kendi fikirlerin olmadığını söylemiştim. :lol:

hasari' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
Sizin kendi fikirleriniz bile yok neyi savunuyorsunuz. Muhalefet ne diyorsa siz evet öyle diyorsunuz. Gelmiş birde redhack şurayı hackledi şu oldu bu oldu diye fantezi kuruyorsunuz. Gözünüzü biraz açın gerçekleri görün. Amaçları Türkiye'de iç savaş çıkarmak, ülkeler arası savaş çıkarmak ve siz bunu pişkin bir şekilde haklıymış gibi göstermeye pes diyorum.
Kendi fikirlerin olmadığını söylemiştim. :lol:

Senin fikirlerinin tersi benim fikirlerim.

hasari' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
Senin fikirlerinin tersi benim fikirlerim.
Sabah sabah yüzümüzü güldürdün sen çok yaşa. :lol:

Taht kavgalarındaki düşman askerler gibi burada tartışıp sinir harbi yapmanın gereği yok. Bir konuda herhangi bir partiyi öven veya yeren yazılar yazılmaya başladığında engelleyin.

tayinci42' Alıntı:
Bir konuda herhangi bir partiyi öven veya yeren yazılar yazılmaya başladığında engelleyin.
kesinlikle engellenmemeli herkes her partiyi eleştirebilir akp mhp chp bdp eleştirin beğenmediğiniz özelliklerini takım tutar gibi parti tutanlarda varsın okuyup ağlasın

tuttuğu partinin başkanının her sözünü ayet gibi benimseyen eleştirilemez mübarek görenler varsın ağlasın

önce pkk yla görüsüyorsak şerefsiziz ispat edemeyende şerefsizdir diyen bir kaç ay sonra çıkıp tabiki görüşeceğiz diyen aynı kişiyi tapınırcasına sevenlerde varsın ağlasın

tayinci42' Alıntı:
Taht kavgalarındaki düşman askerler gibi burada tartışıp sinir harbi yapmanın gereği yok. Bir konuda herhangi bir partiyi öven veya yeren yazılar yazılmaya başladığında engelleyin.
Mesele parti değil ülkenin kazınımları, kayıpları, özgürlük ve demokrasidir. Biz daha güzel bir ülke istiyoruz sizse yanlış olanları doğruymuş gibi savunuyorsunuz. Bir partiye bağlı kalarak her ne söylenmişse doğru kabul ediyor partinin liderlerinden çok siz onları savunuyorsunuz.Yani kraldan çok kralcısınız. Bu gün yarın bu hükumet gittiğinde ne olacak başka bir parti yapılanların tam tersini yapacak. Olan bu halka ve millete olacak. Bu sebeple savaş çığırtkanlığı yerine barış ve demokrasi çığırtkanlığı yapmalısınız. Bu hepimizin ortak yararınadır. Yok ben bildiğimi değil, hükumetin bildiğini okurum diyorsan buyur devam et. Zaten sizin fikirlerinin olmadığını gördük başkalarının fikirlerini savunmayı kendinize görev edinmişsiniz fakat ne yazık ki yanlış yoldasınız. Gerçeği göreceğinizi sanmıyorum ama günün birinde gerçeği görmeniz dileğiyle...

şte size Amerika’nın dünya jandarmalığı rolünü en iyi yorumlayan demeçlerden biri...
30 Ocak 1991 tarihinde Körfez Savaşı sırasında basına yansıyan demeç aynen şöyle:

“Körfez Savaşı ABD’nin emperyalizmi ve siyonizmi dünyaya hakim kılmak için yaptığı bir savaştır.
ABD Rusya sorununu çözdükten sonra bütün dünyayı kendi emrinde tek bir devlet yapma kararı aldı.
Böylece siyonizmin egemenlik planı yürürlüğe konuldu.
Türkiye’deki üslerin NATO maksatları dışında kullanılmayacağı yasaların hükmüdür.
Fakat bugünkü uygulamada bu üsler NATO’ya değil ABD’nin emrine verilmiştir...”

Bu sözlerin sahibi mi?
Biraz şaşırtıcı bir gerçek; Recep Tayyip Erdoğan...
O yıllarda Refah Partisi İstanbul İl Başkanı olan Erdoğan, oldukça doğru çizgide konuşuyor.

İktidara gelirken ve sonrasında ise ABD’nin dümensuyuna girilmiştir. Peki ABD dostluğu Erdoğan’a ve Türkiye’ye hayır getirdi mi?
Washington’a götürdüğü talep dosyası ve aldığı hayal kırıklığı yaratan cevaplar bu soruyu da aydınlatıyor.

Gelinen sonucu Onur Öymen şöyle özetliyor:
“Hazin olan, Türkiye’nin, izlemek istediği politikaları Amerika’nın desteği olmadan gerçekleştiremeyeceğinin ortaya çıkmasıdır...”
Türkiye artık ABD dümensuyunda ilerlemekten ibaret tek boyutlu bir dış politikanın izleyicisidir. Atatürk’ün bağımsız Türkiye’si bu!

http://gundem.milliyet.com.tr/amerika-d ... efault.htm

dndd' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
Bir konuda herhangi bir partiyi öven veya yeren yazılar yazılmaya başladığında engelleyin.
kesinlikle engellenmemeli herkes her partiyi eleştirebilir akp mhp chp bdp eleştirin beğenmediğiniz özelliklerini takım tutar gibi parti tutanlarda varsın okuyup ağlasın

tuttuğu partinin başkanının her sözünü ayet gibi benimseyen eleştirilemez mübarek görenler varsın ağlasın

önce pkk yla görüsüyorsak şerefsiziz ispat edemeyende şerefsizdir diyen bir kaç ay sonra çıkıp tabiki görüşeceğiz diyen aynı kişiyi tapınırcasına sevenlerde varsın ağlasın

öyle diyorsun da muhalefet partileriyle ilgili ne zaman bi başlık açılsa(hoş fazla açan yok da) hemen açanı hükümet yalakası uyur gezer koyun gibi hakaretlere varan yorumlarla bezdiriyorlar. malesef o dediğiniz geçerli olmuyor.

hakeret etmeden bencede her parti eleştirilmelidir.

sregy' Alıntı:
dndd' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:

öyle diyorsun da muhalefet partileriyle ilgili ne zaman bi başlık açılsa(hoş fazla açan yok da) hemen açanı hükümet yalakası uyur gezer koyun gibi hakaretlere varan yorumlarla bezdiriyorlar. malesef o dediğiniz geçerli olmuyor.

hakeret etmeden bencede her parti eleştirilmelidir.
sayın hocam memleketimizin en büyük sıkıntılardan biri bu zaten eleştirilemez kraldan çok kralcılık hep deniyor ama hep yapılıyor bir partiyi seviyor olabilirsin ama yanlış yapınca eleştirmeli biri eleştirincede küfür etmiş gibi davranmamalı şimdi bi haksızlık için bir gurup sokağa dökülse hemen anarşist kominist din düşmanı ilan edilir halbuki öyle olmamalı benzine üst üste zam geldimi sokağa dökülmeli doğal gaza %80 zam geldimi tepkiyi koymalı millet iki çocuğu yumurta attığı için hapse tıktıklarında düklmeli meydanlara dağıtmalı ortalığı ki hükümet geri adım atmalı ikisene hapiste yatırmamalı bu hükümeti düşürmek için değil sözün hükümette değil millette olduğunu göstermek için gerekli yine akp oy ver ama yanlış yaptığında çık karşısına
ama maalesef bizim ülkede zor bugün chp yada mhp iktidar olsa yine aynı olacak ondan da eminin ama bunu aşmalı insanlara anlatmalı enazından örneğin biri çalıyorsa çalsın ne yapayım dememeli çalmasın demeli ha senin demenle belki değişmez ama sen yinede çalmasın de
mhp ye oy veren biri olarak ölümüne eleştirebilirim ancak şuan hükümet dururken muhalefeti eleştirmek biraz ters olur kanaatindeyim çünkü zamların olayların patlamaların vs.. sorumlusu hükümettir helede gündemi meşgul eden bukadar olay varken tutup bahçelide şöyle yahu demek abes kaçar o yüden muhalefeti eleştiren yazılar azınlıktadır

Reyhanlı patlamasınında medya sınıfta kalmıştır.

Ekli dosyalar

• 581723_537849062928742_1272134678_n.jpg
    581723_537849062928742_1272134678_n.jpg
    23.1 KB · Görüntüleme: 288
tayinci42' Alıntı:
orebro' Alıntı:

PESS

VALLAHİ PES...

GINA GELDİ..

SAÇMA SAPAN,

..........YALAN DOLAN,

İPE SAPA GELMEZ ŞEYLERE RESMİ BELGE MUAMELESİ YAPIP, KENDİ İNANÇ SİSTEMİNİZİ PSİKOLOJİK OLARAK DESTEKLEMEKTE VE BUNLARA İNANABİLMEKTESİNİZ...

YANİ MİT OLAYDAN ÖNCE ARABANIN PLAKASINI MARKASINI RENGİNİ BİLİYOR AMA ENGELLEMİYOR.. BAK BAK BAK.. EEEEEEEEE!!!

ALLAH ALLAAAAAH...

bunlar elbette benim düşüncelerim değil.. sizlerin böyle düşüneceğinizi tahmin etmeye çalıştım.. haklı çıkardığınız için teşekkür ederim..

fakat "sizlere medya okur yazarlığı dersi lazım" dediniz, "abidik, gubidik, asılsız, astarsız, yalan dolan, saçma sapan, ipe sapa gelmez" dediniz, estiniz gürlediniz.. fakat belgeler gerçek çıktı.. mit'in olaydan önce bomba yüklü araca ait her türlü bilgiye sahip olduğu kanıtlandı.. nasıl hareket edelim şimdi?? olayın üstünü örtüp, başka bir reyhanlı katliamı için açık kapı mı bırakalım? yoksa bunun hesabını sorup, başka acıların yaşanmasına mani mi olalım?? ne yapalım??

orebro' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
orebro' Alıntı:

PESS

VALLAHİ PES...

GINA GELDİ..

SAÇMA SAPAN,

..........YALAN DOLAN,

ALLAH ALLAAAAAH...

bunlar elbette benim düşüncelerim değil.. sizlerin böyle düşüneceğinizi tahmin etmeye çalıştım.. haklı çıkardığınız için teşekkür ederim..

fakat "sizlere medya okur yazarlığı dersi lazım" dediniz, "abidik, gubidik, asılsız, astarsız, yalan dolan, saçma sapan, ipe sapa gelmez" dediniz, estiniz gürlediniz.. fakat belgeler gerçek çıktı.. mit'in olaydan önce bomba yüklü araca ait her türlü bilgiye sahip olduğu kanıtlandı.. nasıl hareket edelim şimdi?? olayın üstünü örtüp, başka bir reyhanlı katliamı için açık kapı mı bırakalım? yoksa bunun hesabını sorup, başka acıların yaşanmasına mani mi olalım?? ne yapalım??

akşam haberlerinde de inkar etmediler. hacklenmedi sızdırıldı dediler.

SAÇMA SAPAN,

..........YALAN DOLAN,

ALLAH ALLAAAAAH..

şimdi ne diyorsun bu konu hakkında?

eskisehir' Alıntı:
akşam haberlerinde de inkar etmediler. hacklenmedi sızdırıldı dediler.
şimdi ne diyorsun bu konu hakkında?
Belgeler muhaliflerin yaptığını söylüyor hükumet Esad yaptı diyor. Siz hangisine inanıyorsunuz?

Geri