Süper bir veri kurtarma programı

Kodla Büyü
Program hata veriyor arkadaşlar .Ama habire teşekkür.Ekleyen arkadaş bi çare bulsa bari.....

Program başlangıçta güncelleme yaparken hata veriyor ve açılmıyor. :? Çözümü olan arkadaşlar paylaşırsa bizde yararlanabiliriz.

arkadaşalar ben programı uzun süredir kullanmamıştım. güncelleme yapmak gerekiyormuş şimdi ve hata veriyor güncelleme yaparken. bugün okulda çok yoğunum. akşam eve gidince çalışan sürümünü bulup paylaşırım arkadaşlar...

m17h41r' Alıntı:
arkadaşalar ben programı uzun süredir kullanmamıştım. güncelleme yapmak gerekiyormuş şimdi ve hata veriyor güncelleme yaparken. bugün okulda çok yoğunum. akşam eve gidince çalışan sürümünü bulup paylaşırım arkadaşlar...

İlk mesajında 2 gün önce programı kullandığını söylemişsin.şimdide uzun süredir kullanmadığını söylüyorsun. 8)

teşekkür etmek iki şey için yapılır.
1. kendinize yapılan bir iyilik sonucu.
2. ileride kendinize daha fazla iyilik edilmesi için iyilik öncesi :+1:

nezaketen yapılan iyilik 2.maddeye girer:)

programın yeni versiyonu arayın arkadaşlar bende hata veriyor. belki sizde çalışıyor olabilir.

flashdisk ruhuna el-fatiha!

nurhans' Alıntı:
tüühhh yaa ben de o kadar heveslenmiştim, işime yarayan bişey buldum diye

siz deneyin belki sizde çalışır.
benim flash bellekte denedim.
zannedersem. chipi yanmış olabilir. ışık yanıyor. elektrik var. şimdi biçimlendirmek istermisiniz diyor. okadar.
bende ruhuna fatiha okudum.
format atmak istemiyorum.

içindeki bilgi kendisinden pahalı.

ak saçlı bir ihtiyarın arabası bozulmuş. çekmiş sanayiye.
otomobil tamircisi kalfasına sormuşlar.
en değerli parça hangisi?
motorudur abi ! demiş. yaşlı adam tadmin olmamış.
ustasına sormuş;
içindeki insanlardır!.demiş.
usta ya bi daha sormuş. insanlar içinde değerli olanları nasıl anlarsınız?
nerden geldiğini ve nereye gideceğini bilen yolculardır. birde yorulduklarında yanıma uğrayanlardır :++:

bizde yoruldukça bigisayar bilişime daha çok ugrayacağız galiba...

rustuarslan' Alıntı:
nurhans' Alıntı:
tüühhh yaa ben de o kadar heveslenmiştim, işime yarayan bişey buldum diye

siz deneyin belki sizde çalışır.
benim flash bellekte denedim.
zannedersem. chipi yanmış olabilir. ışık yanıyor. rlrktrik var. şimdi biçimlendirmek istermisiniz diyor. okadar.
hocam kuramayan sadece siz olsaydınız denerdim, zaten hard diskim toplamda 40 GB, silmeyi unutursam boşuna yer işgal etmesin. :D

ben bu programı geçenlerde denedim, güncel sürümünü istemişti, sonra bırakmıştım.. Bugün, internet bağlantısını kesip, bilgisayarın tarihini de 2009 aralık olarak alıp, ilaçlayınca bi problem olmadı çalışmasında ama ben beceremedim galiba verileri kurtaramaadımm, ama yine deniyeceğim..

program çalışıyor arkadaşlar...***** yapamayan arkadaşlar, ***** dosyasını programın kurulu olduğu klasörün içine atmaları yeterli oluyor...

interneeti kapatıp çalıştırınca oluyor da hocam senin sorununun aynısı arkadaşımın başına gelmiş. harici diski biçimlendirip mi programı kullandın yoksa biçimlendirmeden mi?

ilaç klasörü içindeki exe dsoyasını programfiles/powerdatarecovery klasörü içine atıp üzerine yazdıracaksınız.

Geri