Sıfır araç kampanyaları

Kodla Büyü

utf8

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Malum 2.el piyasası uçmuş durumda, sıfır araçlarda 60.000 tl ye kadar en iyisi hangisidir.

bence yeni avensis elegant pazarlıkla 65 alabilirsin bi gör bence

Çok büyük araç düşünmüyoru. opel astrahb, auris veya i30 tarzı araçlardan hangisi iyidir. Farklı formlarda hepsi için bi kusur buluyorlar, yok çekmez, yok fazla yakar...

Hocam aracı almadan satmayı düşüyorsanız Honda Toyota alın.(Jetta falan diyecem de büyük araç istememissiniz ) Bunun haricinden içinize en çok sinen aracı alın .

Arabaya zevk olarak bakan biriyim. Beni sadece bir yerden bir yere taşısın diye düşünmem. 60 bin civarı sıfır alsam Sıfır alsam herhalde Mazda 3 alırım. (Ama gonlum 2008 subaru wrx ya da 2006-08 bwm 3 serisi der :) )

gönlüm auristen yana fakat iç konsolu beğenmiyorlar, eski toroslardan farksız yorumları var. Astra yeni kasaları güzel, şuanki fikrim astradan yana

yeni kasa astra 1.3 dizel sport paket 63 demişti bayram öncesi aklım kalmıştı. honda civic de 66 demişti lpg li. opelde şuan 15 bine sıfır faiz var düşünebilirsin

utf8' Alıntı:
gönlüm auristen yana fakat iç konsolu beğenmiyorlar, eski toroslardan farksız yorumları var. Astra yeni kasaları güzel, şuanki fikrim astradan yana
hocam yıllarca torosta kullandım. 2,5 yıldır auris kullanıyorum yeni kasayı da kullandım... bunu söyleyenler ya başka arabaya baktı ya da gözlerinde sıkıntı var.. bagaj hariç bence 4- 4lük araba

Bende 2013 model i30 var elite modeli.bende çok araç baktım.i30 u şiddetle tavsiye ediyorum.

utf8' Alıntı:
gönlüm auristen yana fakat iç konsolu beğenmiyorlar, eski toroslardan farksız yorumları var. Astra yenm kasaları güzel, şuanki fikr astradan yana

Hocam 2014 kasaleri ben beğenmiyorum internetteki incelemelerdeic tasarım pek beğenilmiyor
2013 yılı yazın sifir astra 1.3 sport hb aldı arkadaşım ozaman 52.5 civarına mal oldu araç ne yalan söyleyeyim benim hosuma gidiyor 1.3 dizelin kotu yani araç çok hantaldı . 1.4 t ise güzel ama alanlar çok yakıyor diyorlar.

Benim kanaatim içine sinen aracı alman Yonunde

hocam 60 bin lira arabaya gömülür mü 15 bin liraya al bitane getz albea falan 45 bini de dolara yatır : )

Hocam bende epey araştırmış ve bir astra sahibi olarak konuşuyorum. Hondayı otomatik alacaksan şiddetle tavsiye ederim. Full+full olsun ve bu üçünden en ucuzu olsun diyorsan i30, sağlam tank gibi birşey olsun ama çok sürüş keyfi vermesin diyorsan da astra al :mrgreen:

Bunlara katılın katılmayın, bu kendi şahsi fikrim. Ve şuan aracımı satarsam almayı düşündüğüm 2 araç honda ve i30 dur :+1:

Skoda forumundan alıntı.
skoda ve seat son iki gün içinde zam yaptı. bende seat ibiza takip ediyordum 500 tl zam yaptılar.

Bu arada renault, opel ve pejo "sıfır faiz" kampanyası başlattı.

Opel astra lar 15000 tl 15 ay sıfır faizle satılıyor.
Reno 12000 tl 36 ay sıfır faiz, 36000 tl 12 ay sıfır faiz ve 18000 tl 18 ay sıfır faiz
pejo 308 dizeller 35000 tl 20 ay sıfır faizle satılıyor.

sesumut' Alıntı:
Hocam bende epey araştırmış ve bir astra sahibi olarak konuşuyorum. Hondayı otomatik alacaksan şiddetle tavsiye ederim. Full+full olsun ve bu üçünden en ucuzu olsun diyorsan i30, sağlam tank gibi birşey olsun ama çok sürüş keyfi vermesin diyorsan da astra al :mrgreen:

Bunlara katılın katılmayın, bu kendi şahsi fikrim. Ve şuan aracımı satarsam almayı düşündüğüm 2 araç honda ve i30 dur :+1:

hocam sonuna kadar haklısın.araba işi zevk meselesi.kişiye göre değişiyor.ama gerçekleri de görmek bilmek gerek.

Re: Ynt: Sıfır araç kampanyaları

ozhan07' Alıntı:
Seat Leon: 1.6 TDI 105 hp S&S > Style 60.000

alınabilir...
Bu aracın DSG 2014 Modelleri 2. El olarak dod ta çok fazla var. 10bin km altında çoğu.

sesumut' Alıntı:

Ben de 2012 astra hb easytronic var. Araba sağlam. Yol tutuşu vs güzel. Arabamdan çok memnunum ama çok fazla yakıyor. Tabi buna 1320 kg arabanın ağırlığınında etkisi var. Ben de tüp taktırdım. Şimdi çok memnunum. Sürerken de zevk alıyorum. Bir daha araba alacak olursam bu sefer honda alırım. Çünkü tüpe yüzde yüz uyumlu ve otomatiği en az arıza veren araç. Arkadaşlarımda var çoooooook memnunlar. Şimdiden alacağınız araba hayırlı olsun

Re: Ynt: Sıfır araç kampanyaları

egunay' Alıntı:
ozhan07' Alıntı:
Seat Leon: 1.6 TDI 105 hp S&S > Style 60.000

alınabilir...
Bu aracın DSG 2014 Modelleri 2. El olarak dod ta çok fazla var. 10bin km altında çoğu.
Ben dsg şanzumanlara çok güvenemiyorum. Kuzenim dodtan seat dsg şanzumanlı araç almıştı. Yanlış hatırlamıyorsam 30000 km de falandı araba. Bir süre sonra araba şanzumanı bozuldu. 8000 lira masrafı oldu. Ama dod 6 ay garanti verdiği için hiç para ödemedi. Arabasından özellikle şanzımanından çok memnun. Çok seri olduğunu söylüyor. Ama bir önceki arabası opelin daha konforlu ve sağlam olduğunu da söyledi. Bir arkadaşı firmasına dsg şanzımanlı jetta almışlar. hepsi ortalama 80000 km sonra şanzımanlarından arıza yapmış.

Benzinli 2014 model Polo 1.2 TSI(90 Hp) Comfortline. Liste fiyatı 45.700 bu araç bayağı güzel geldi bana. Bundan önce de Seat Ibiza Style 1.4 benzinli düşünmüştüm ama Polonun özelliklerini ve yakıtını görünce ibre Poloya döndü.
Bu arada elinde 2012 ve üstü 1.2 TSI motora sahip Polosu olup da satmayı düşünen olursa düşünebilirim :)

Geri