Seçim Sonucu 2015

Kodla Büyü
Kara Kule 61' Alıntı:
okanformula' Alıntı:
Ne zaman anlayacaksınız.Seçimin Cumhurbaşkanı ile ilgisi yok o daha 4 yıl orda ... :D
Bunlar çekemeyenlere terapi videosu :D
Bu arada şu oy ve ötesi gurubu nerde arıyorum.Özellikle doğuda oylar nasıl verildi.

Seçimin cumhurbaşkanı ile ilgisi yok lafını, seçim öncesinde de söylüyor muydunuz acaba hocam?

yav reisi cumhur halk buluşmalarını neden bıçak gibi kesti.alışmıştık püffff.(seçimin cumhurbaşkanı ile alakası yok diyenlere.) adan genel seçimlerle alakası olmadığı halde 4 gündür sessiz. bide cumhurbaşkanlığı seçimini kaybetse kahrından ölecek.enaniyete gurura bak.memleketin tapusu benim sanıyordu.PKK ile ücret konusunda pazarlık yapıyorlardı.ama pkk bunları satt. püff.

ne demek seçimin cumhurbaşkanı ile ilgisi yok.
Seçim öncesi memleketin her köşesinde açılışlar, konuşmalar
AKP adına resmen çalışmadı mı.
Seçim bitti açılışlarda bitti
Aslında %50 alamadığına göre cumhurbaşkanlığından istifa etmesi gerekir.

seradar karakule cehcah biltek forumcu atandım aslında hepsi tek kişi, farklı farklı üyelik almış arada takılıyor burada

hakanotuken' Alıntı:
seradar karakule cehcah biltek forumcu atandım aslında hepsi tek kişi, farklı farklı üyelik almış arada takılıyor burada

Sanki DEJAVU gibi. Aynı hislere kapıldım birden.
Bu konuda bu forumda Bir anket açıp, plebisit yapmayı bile düşünmedim değil. :mrgreen:
Sırf bu hissiyatı herkes de algılıyormu diye?

Elbette Allah'ın bir hesabı var.
AKP ve CB kendi hesabını düşünsün.
Sırf hırsızlığı,yolsuzluğu ortaya çıkmasın diye gücüyle memleketi kastı kavurdu,yalanın bini bir para, satılık medyasıyla zihinleri alt-üst etti.
Yetmedi seçim yaklaştı.Baktı milletin çoğunluğu buna yine prim vermiyor, pabuç pahalı,iktidarda da iş yok,kendi meydanlara indi.
Kendisi ve ebleh ailesinin yargılanmaması için elinde avucunda ne varsa harcıyor.
Kendini yedi bitirdi.
Meydanlara inerek kendisi için bir nevi güven oylaması yaptı aklınca.
2.5 sene milletin burnunda getirdim,bakalım halkım bana ne kadar güveniyor?

%52----------------------->%40

biltek01' Alıntı:
kily' Alıntı:
biltek01' Alıntı:
Hemen heveslenmeyin iktidar Görgüsüzleri :) millet yaptığının farkında , en geç 2016 da secim olur, o zaman tokadı dersi görürsünüz. Tüm dünya ancak % 41 e indirilebildi Erdoğan ı. Reis taslarla oynamaya başladı , 3 ü bir arada olurda görürsünüz cümbüşü.

Miller ders vermeye çalışırken dersini aldı bence. Zaman en büyük öğretmendir.

arkadaş şuan sana söylenmesi gerekli lafları utanmadan sen sayıyon ya
vallahi pes artık

millet akpden vazgeçti. ne ara verdiği oydan pişman olacak. nasıl bi bağ var senin bu partiyle aranda yahu.
mesajlarına bakıyorum karşıt düşünceye hatta bu doğrultuda yazan zümrene bile edepsizce hakaret ediyosun. harbiden trol dedikleri tipe benziyo yazdıkların. az bi dur ya.
bu kadar fanatiksen şuan senin bunalımlarda falan olman lazım. soğuttun forumdan az saygılı yaz

görsüz cb olduğu halde yeminini hiçe sayıp (şeref yemini) siyaseti gırla yapan adamdır ! sen bile değilsin

Görmemişin meçhul bir iktidarı olmuş ... hemen heveslenmeyin, ak partisiz bir koalisyon çok zor. Ak parti bile olsa kurulacak hükümetin ömrü bir yıl sürmez.

Millet akp den vazgeçti diyor, adamlar %41 almış 25 , 16 , 13 alanlar bayram ediyor :) Amaç zaten buydu, zaafa uğratmak, ama maç bitmedi.
terbiyen belli
senle uğraşılmaz

big_way' Alıntı:
Chp MHP HDP koalisyon yaparsa kılıçdaroğlu başbakan bahçeli yardımcısı Demirtaş da Milli Savunma Bakanı olur :puhaha:

AKP düşmanlığı teröriste oy verecek kadar kuvvetli demekki

AKP, terörün tescilli destekçisidir, HDp, gayet demokratik yollardan alnının akıyl meclise girmiştir. Siz Kürt'ü sdece biat eden müslüman kimliğiyle tanırsanız, geride kalan herkese terörist derseniz, bu ülke bölünür ve de esas bölücü siz olursunuz.

yıllarca bu formda siyaset yaptım bu kadar siyasi fikir belirten kişilerin olduğunu tahmin bile etmemiştim bizde ne cevherler (!) varmışta haberimiz yok. seçim bitmiş bu saatten sonra konuştuğunuz her şey boş. artık tabandan iş çıkmış, iş yukarıya kalmıştır. bırakın birazda onlar düşünsün

Geri