Seçim Sonucu 2015

Kodla Büyü
görende göbek bağımız akp ile kesildi sanacak. sizleri milli iradeye saygıya davet ediyorum. neden çekemiyorsunuz? kafanızdan bin bir türlü senaryolar üretiyorsunuz. merak etmeyin güzel günler bizi bekliyor.

Milli iradeye saygımızdan bunları söylüyoruz.Halk ne derse odur.Biz asla ve asla halka hakaret edenlerin yanında olmayız.Çünkü biz halkız...

işte halkı öyle bir kutuplaştırdılar ki siz halk oluyorsunuz diğerleri düşman. affedersiniz siz kimsiniz?

munsal' Alıntı:
işte halkı öyle bir kutuplaştırdılar ki siz halk oluyorsunuz diğerleri düşman. affedersiniz siz kimsiniz?
Sayın Hocam halka hakaret kimse edemez.Diğerleri düşman demedim.Bu sizin lafınız.
Ayrıca mine kırıkkanat gibilerden bahsediyorum...

Kara Kule 61' Alıntı:
Seçim sonucu özeti şudur.50 tane yoruma gerek yok.Dış güçler ve iç uzantıları paraleller Hdp yi destekledi.Sadece doğudaki değil batıdaki kürtlerde HDp ye verdi.Özet budur.
akp den hdp ye en az %5 lik kayma var..
demek ki bu seçimden önce dış güçler ve iç uzantıları paraleller sizi destekliyordu.
bilgilendirme için tşk. :mrgreen:

dünyada Kendi başarısız olup başka partinin başarısını sabaha kadar kutlayan sadece bizim ülkede olur... :D

Troller bırakın bu ihanet muhabbettini adam olun, bende vermedim ben hainmiyim şimdi
ulan ciğeri 5 para etmez mahluklar siz kimsiniz kendinizi nerede görüyorsunuz
def olup oturun yerinize artık tek başına saçmalak yok

Bu seçimin sonucu belki kimseyi tatmin etmemiş olabilir ama bir günde kamu görevlilerinin yüzü gülmeye başladı. özellikle 2 yıldır yapılan baskı bir anda ortadan kalktı. Bu ülkede düşenin dostu olmaz. bu akp yi bundan sonra kimse toparlayamaz.

yeter be istemiyoruz artık akp yi

bu milletin yüzde 60 ı akpden nefret ediyor

yok hocam öyle değil. anket şirketi sahibinin cümlesi

"akpye oy vermeyenler kendi partileri haricinde hangi partiye verirdiniz sorusuna oyunu akp ye vermeyen hiç kimse kendi partime vermeseydim akp ye veridim demedi ! bu bize şunu gösterir akp ye oy vermeyen herkes akpden nefret ediyor. " hatta tam ağzından çıkan akpnin a sını bile duymak istemiyor....
cnn radyoda seçimden önce arabamla okula giderken dinledim adamın adını bilmiyom ama prof tu anket sahibisi

tek yanlı bakma hocam
durum bu

kily' Alıntı:

"akpye oy vermeyenler kendi partileri haricinde hangi partiye verirdiniz sorusuna oyunu akp ye vermeyen hiç kimse kendi partime vermeseydim akp ye veridim demedi ! bu bize şunu gösterir akp ye oy vermeyen herkes akpden nefret ediyor. " hatta tam ağzından çıkan akpnin a sını bile duymak istemiyor....
cnn radyoda seçimden önce arabamla okula giderken dinledim adamın adını bilmiyom ama prof tu anket sahibisi

tek yanlı bakma hocam
durum bu

Demek ki hak yol bir defa bulununca, bir daha batıla sapmak mümkün olmuyormuş :)

Bİ DE BÖYLE DÜŞÜN :))))

ernestososa' Alıntı:
Troller bırakın bu ihanet muhabbettini adam olun, bende vermedim ben hainmiyim şimdi
ulan ciğeri 5 para etmez mahluklar siz kimsiniz kendinizi nerede görüyorsunuz
def olup oturun yerinize artık tek başına saçmalak yok

İstersen memleketi de terk edelim. Bize hangi ülkeyi uygun buldunuz?
Bir de diktatör demeleri yok mu başkalarına? Allah elinize düşürmesin bizi.

Siz kendinizi nerede görüyorsunuz,
Siz vatan sevdalısı ak partili olmayan herkes hain
Bırakın bu işleri

İşte bu yüzden kaybettiniz, tepeden bakmayın millete

enestar' Alıntı:
kily' Alıntı:

tek yanlı bakma hocam
durum bu

Demek ki hak yol bir defa bulununca, bir daha batıla sapmak mümkün olmuyormuş :)

Bİ DE BÖYLE DÜŞÜN :))))

hocam vazgeçelim artık akpyi dinle bir tutmaktan. kimileri akpye oy vermenin taraf olmanın imanın şartı olduğuna kadar gitti. inşallah maşallah diye diye rüşveti alan adamları gördük. ALLAH RAZI olsun diyerek adam kayırmalar din ile ilgili değil..

siyaset hep böyledir yalan sanatıdır.
"hak yol" Allah yoludur. haramı yasaklar.
"hak yol" Resulullah yoludur İSFARLA ilgisi yoktur
Akp islami parti değildir. chp de değildir mhp de. evet chp mhp islama düşman gözüküyor olabilir ama bu akp nin dindar dini kullanmayan delikanlı olduğu anlamında değil.
ayırın dini siyasetten

kily' Alıntı:
ayırın dini siyasetten
Hocam nasıl ayırsın, din AKP'nin benzin istasyonudur. Ordan besleniyor. Din taciri bir partidir.
Halkın Müslüman olması ve hassasiyetlerini çok iyi bilmesi ve devamlı surette oraya çalışması bir taktik.
Rezilsiniz ne diyeyim.

ismailt' Alıntı:
Borsaya kıpkırmızı. Ama yemyeşil olanlar var, dolar euro altın.

*Oyverin Gitsinler.

*Bizimle yürü türkiye

ALIN SİZE....

kimsin bana özelden msj atıyorsun?hakaretin bedelini ödeyeceksin de ne demek...?

Seredar' Alıntı:
stalinin bi olayı ama ben özetinden söyleyeyim.
Kanatlarını yolduğunuz tavuğun gelip size sığınmasını bekliyordunuz ama tavuk gitti başkalarına sığındı. :mrgreen:
Herhangi bi partiyi din taciri yapacak kadar dinden uzak olanlar düşünsün.
Hem millet sadece dine oy verseydi birilerinin efendilerinin halife olması gerekirdi. :wink:
Satlin in tavuğu olayını iyi bilirim de
Anlamadığım olay tavuğu, elinde gücü olan yolar.Dışardan sadece seyretmek görevi olan, tavuğu nasıl nasıl yolabilmiş???
onu anlayamadım.

Estağfurullah,halifelik ne haddimize!
Halifelik Erdoğan'ın hakkı. Ortadoğu ve Balkanlar'ın, islam dünyasının hamisi,serdarı,önderi,lideri,Allah'ın kılıcı,emirül müminin,halife-i ruyi zemin.

Din tacilerinin sözlerini görelim bakın ne demişler, kırmızı notlar bana aittir.
Başbakanımıza dokunmak bile bence ibadettir." (AKP Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin.) Sence öyle mi?Efendimize bile olmamıştı.
"Başbakan Türkiyenin ezeli ve ebedi Başkanıdır." (Eski DP Başkanı, şimdiki AKP Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu.) Yürü be, kim tutar seni!!
"AK Parti’li olmak, Başbakan’a nikahla bağlanmaktır." (AKP Gölcük Düzağaç Mahallesi Kadın Kolları Başkanı Nuran Yıldız.) of of of, lafa gel.
"Tüm yollar önce Allah'a, sonra Başbakan'a çıkar." (Şarkıcı Doğuş.) Roma değil miydi o :)
"Başbakanımız bizim için ikinci Peygamberdir." (AKP eski Aydın İl Başkanı İsmail Eser.) Sanırım peygamberlik artık bitmişti.
"Erdoğan için her gün iki rekat şükür namazı kılınmalı." (Trabzon Of eski Belediye Başkanı, bugünün AKP İstanbul Milletvekili Oktay Saral.) Kime Erdoğan'a mı Allah'a mı?
"Erdoğan’ı halife-i ru-yi zemin olarak tanıyor ve biat ediyorum." (Gazeteci Atılgan Bayar.) Bingooooo
"Recep Tayyip Erdoğan benim 'Atam'dır." (Başbakanlık Başdanışmanı Yiğit Bulut.) Yiğit'tir ne yapsa yeridir.
"Erdoğan'ın g.tünün kılıyım." (Beyaz TV, 16 Haziran 2013'teki Kazlıçeşme mitinginden AKP'li bir kadın.) Yorumsuzzzz
"Biatsa biat, itaatsa itaat; ölümüne arkasındayız." (AKP Adıyaman milletvekili Mehmet Metiner.) Aslanım benimmm
"Başbakanımız Rabbimizin insanlığa gönderdiği müjdedir." (Şu sıralarda başı dertte olan eski AB Bakanı Egemen Bağış.) Müjdeler olsun.

İşte bu sözler, size kaybettirdi, bu kibir, bu gurur, bu şirk ifadeleri, bu itikat kayması dünyanızı ve ahiretinizi kaybetmenize neden olacaktır.

Yahu niye kafa yoruyorsunuz.2002 de diğer partileri aşağı indiren bu millet
o zaman iyi idi de şimdi AKP ye dur bakalım ileri gidiyosun, yanlış yapıyorsun
dedi kötü mü oldu.
Kafa yorması gereken AKP ve Cumbaşkanı.Nerede yanlış yaptık diye

Bir kaç hususu da ben beyan edeyim:
Halk tokatı vurdu kısaca ve kendine çeki düzen ver bencil olma dedi iktidara .
İkinci mesele : Bu kısa süreyi menfaati ve iktidarın yalakalığını yapan kurumlar ve kişiler itibarını kaybetti onarılması zaman alacaktır. Diyanet ,Belediyeler tübitak Rtük trt vs vs.
Yolsuzluğa izin vermek sonu oldu bu iktidarın.

suvari58' Alıntı:
Estağfurullah,halifelik ne haddimize!
Halifelik Erdoğan'ın hakkı. Ortadoğu ve Balkanlar'ın, islam dünyasının hamisi,serdarı,önderi,lideri,Allah'ın kılıcı,emirül müminin,halife-i ruyi zemin.

Din tacilerinin sözlerini görelim bakın ne demişler, kırmızı notlar bana aittir.
Başbakanımıza dokunmak bile bence ibadettir." (AKP Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin.) Sence öyle mi?Efendimize bile olmamıştı.
"Başbakan Türkiyenin ezeli ve ebedi Başkanıdır." (Eski DP Başkanı, şimdiki AKP Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu.) Yürü be, kim tutar seni!!
"AK Parti’li olmak, Başbakan’a nikahla bağlanmaktır." (AKP Gölcük Düzağaç Mahallesi Kadın Kolları Başkanı Nuran Yıldız.) of of of, lafa gel.
"Tüm yollar önce Allah'a, sonra Başbakan'a çıkar." (Şarkıcı Doğuş.) Roma değil miydi o :)
"Başbakanımız bizim için ikinci Peygamberdir." (AKP eski Aydın İl Başkanı İsmail Eser.) Sanırım peygamberlik artık bitmişti.
"Erdoğan için her gün iki rekat şükür namazı kılınmalı." (Trabzon Of eski Belediye Başkanı, bugünün AKP İstanbul Milletvekili Oktay Saral.) Kime Erdoğan'a mı Allah'a mı?
"Erdoğan’ı halife-i ru-yi zemin olarak tanıyor ve biat ediyorum." (Gazeteci Atılgan Bayar.) Bingooooo
"Recep Tayyip Erdoğan benim 'Atam'dır." (Başbakanlık Başdanışmanı Yiğit Bulut.) Yiğit'tir ne yapsa yeridir.
"Erdoğan'ın g.tünün kılıyım." (Beyaz TV, 16 Haziran 2013'teki Kazlıçeşme mitinginden AKP'li bir kadın.) Yorumsuzzzz
"Biatsa biat, itaatsa itaat; ölümüne arkasındayız." (AKP Adıyaman milletvekili Mehmet Metiner.) Aslanım benimmm
"Başbakanımız Rabbimizin insanlığa gönderdiği müjdedir." (Şu sıralarda başı dertte olan eski AB Bakanı Egemen Bağış.) Müjdeler olsun.

İşte bu sözler, size kaybettirdi, bu kibir, bu gurur, bu şirk ifadeleri, bu itikat kayması dünyanızı ve ahiretinizi kaybetmenize neden olacaktır.

"biji tayip erdoğagan sallu ala muhammed." Adını bilmem bilsem de ağzıma almam bıyıklı bi hıyar

Hukuku kendine göre çevirene halk tokatı vurdu . ve derhal RTÜK normalleşmeli ki göremeyen kindar kesim hırsızı yolsuzu görsün .
Meb düzelmeli müdürler özelliklede . SAYIŞTAY özünü döndürülmeli gerisi çorap söküğü gibi gelir . Milletime hayırlı olsun güzel günler yakındır.

biltek01' Alıntı:
Hemen heveslenmeyin iktidar Görgüsüzleri :) millet yaptığının farkında , en geç 2016 da secim olur, o zaman tokadı dersi görürsünüz. Tüm dünya ancak % 41 e indirilebildi Erdoğan ı. Reis taslarla oynamaya başladı , 3 ü bir arada olurda görürsünüz cümbüşü.

Miller ders vermeye çalışırken dersini aldı bence. Zaman en büyük öğretmendir.

arkadaş şuan sana söylenmesi gerekli lafları utanmadan sen sayıyon ya
vallahi pes artık

millet akpden vazgeçti. ne ara verdiği oydan pişman olacak. nasıl bi bağ var senin bu partiyle aranda yahu.
mesajlarına bakıyorum karşıt düşünceye hatta bu doğrultuda yazan zümrene bile edepsizce hakaret ediyosun. harbiden trol dedikleri tipe benziyo yazdıkların. az bi dur ya.
bu kadar fanatiksen şuan senin bunalımlarda falan olman lazım. soğuttun forumdan az saygılı yaz

görsüz cb olduğu halde yeminini hiçe sayıp (şeref yemini) siyaseti gırla yapan adamdır ! sen bile değilsin

üst düzeyden en alta kadar herkeste bir kibir aldı gidiyor, kibriniz bitirdi sizi hala anlamıyorsunuz

BU milletin seçimdir.Sonuçları iyide olabilir. kötüde.Bana göre kötü.
Kibir nedir.Kibir ırkçılıktır.Kibir kendi nefsini ilah edinmektir.Dinsizliktir.
Bu forumda sürekli hakaret edilenler kim, Ak partililer.
Seçimi Üçlü ittifak kazandı.Yine Ak parti suçlu oluyor.Bu milletin derdi ne.Bu nasıl kin nefret .
Ak parti kendi muhasebesini yapıyor.
Bence Erken seçim olmalı..Ak parti tabanını dinlemeli. Olmasada üçlü ittifak seçimin galibi olarak devleti yönetmeli.
13 yıl boyunca herşeyi eleştirdiniz.Şimdi görev sırası sizde.Geçin sizi görelim.Ak partide muhalefet tecrübesi yok bunu edinmesi lazım.
Ayrıca sizide görelim lafına nasıl kızar bu arkadaşlar.Niye kızıyor,ne yapmak istiyor,gerçi kendileride bilmiyor.

Olan oldu. Bundan sonra ders çıkarması gerekenler, gereken dersi çıkarırlar diye ümit ediyorum. Sonuçlar vatana millete hayırlı olsun.

Geri