sivas BTR yazılar okullara geldi mi?

Kodla Büyü

dobra1979

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar görevlendirmemiz yapıldı ama yeniden görevlendirme olacak mı birde mesai saatini nasıl yapıyonuzz

beklemedeyiz hocam. henüz mem den gelen yazı yok galiba... mem le görüşen, soran arkadaslar var mı?

bugun yaptığım görüşmeye göre
bt rehber öğretmen görevlendirmeleri hazırlanıyormuş

okullara yazı gelip müracatlar alınacak ve
Hak kaybı olmadan o göreve geçiş otomatik yapılacakmış.

ozcanikli' Alıntı:

formatörlük yapılan okullarda mı geçiş olacak yoksa FATİH projesi kapsamındaki liselere mi?

ozcanikli' Alıntı:

bu görevlendirmeler geldiği zaman artık erken çıkabileceğiz değil mi yani herkes gibi :) Hayırlı olur inş hepimiz için

sivas'da fatih projesi 50 okul var diye biliyorum ben. bu okulların hepsinde bt öğretmeni var mı onu bilmiyorum. Eğer açık varsa önce oralarda görevlendirme yapılır. Bu konuda bilgisi olan var mı? okulumuzda kalabilecek miyiz

hakimrenk' Alıntı:
sivas'da fatih projesi 50 okul var diye biliyorum ben. bu okulların hepsinde bt öğretmeni var mı onu bilmiyorum. Eğer açık varsa önce oralarda görevlendirme yapılır. Bu konuda bilgisi olan var mı? okulumuzda kalabilecek miyiz

valla hocam onu bizde bilmiyoruz sivas mebden haber bekliyoruz şimdilik ses yok. hayır görevlendirmeleri tekrardan yapacaklarmıı onuda bilmiyoruz. ayrıca ilköğretmlerde fatih yok diye biliyorum. bakalım kısmeett

arkadaşlar konu hakkında fazla bilgim yok. sadece formlardaki yorumlardan biraz bilgi edindim. şunu söyleyeyim formlarla yazılanlarla milli eğitimdeki konuşulanlar farklı. milli eğitimdekiler sadece isim değişti diyorlar. mesai saati falan konuşan yok. BT formatörü BTR olmuş. Umarım sizler haklı çıkarsınız.

Hocam milli eğitim iyi okusa da, anlasa da anlamasa da müdürlerin doğru yorumlamasına bakıyor btr de bence.

bt laboratuvarı olan tüm okullarda da bt rehberliği görevlendirmeleri yapılacak akıllı tahta olan okullar değil sadece, büyük ihtimal haftaya da başvurular tekrar alınıp aynı gün yapılan formatör görevlendeirmeleri iptal edilip bt rehberliği görevi onaya çıkacak kaynak Bt. Kordinatörlüğü

hadi inşallah... bize bazen yazılar geç geliyor arkadaşlar bilgilendirme yaparsanız yazı elinize ulaştığında sevinirim

mustafa hocam senin kaynak kim? sorsan ona acaba çalışma saatleri üzerinde düşünceleri nasılmış, ne uygulamayı düşünüyorlarmış? :|

Arkadşlar ben okulda da norm fazlasıyım bu hafta bize tercih yaptırdılar. Tercih sonuçları belli olmadan BTR tercihlerini alırlarsa ne olacak:D ben tercih ettiğim okulumu yazacam yoksa norm fazlası olduğum okulumu, ya da başka bi okulu mu:D bir gün bir günü tutmuyor:D

Evet arkadaşlar tüm branşlardan norm fazlası olanlar tercih yapmak zorunda kaldırlar ,eğer ilçede boş norm olan okullar yapmalarsa a tercih yapmazlarsa diğer ileçlere resen atama yapılacağına dair yazı geldi

sivayseri' Alıntı:
Evet arkadaşlar tüm branşlardan norm fazlası olanlar tercih yapmak zorunda kaldırlar ,eğer ilçede boş norm olan okullar yapmalarsa a tercih yapmazlarsa diğer ileçlere resen atama yapılacağına dair yazı geldi

Sivas İl meb tüm branşlarıda norm fazlası ataması yaptı mı acep? İl merkezinde bilişimden norm fazlasıyım, haberim yok...

Geri