sivas BTR yazılar okullara geldi mi?

Kodla Büyü
Arkadaşlar Sivas'ta BTR yazıları şu an imzada bugün veya yarın okullara gönderilecek. Çalışma saatleri 8-5 değil okuldaki ders saatleri içerisinde olaca. Ayrıca ikili eğitimlerde 2 öğretmen görevlendirilebilecek.

sahret58' Alıntı:
Arkadaşlar Sivas'ta BTR yazıları şu an imzada bugün veya yarın okullara gönderilecek. Çalışma saatleri 8-5 değil okuldaki ders saatleri içerisinde olaca. Ayrıca ikili eğitimlerde 2 öğretmen görevlendirilebilecek.

yani haftada 30 saat olayı yok anladığım buuu neyse 5 e kadar demesinlerde :)

dobra1979' Alıntı:
sahret58' Alıntı:

yani haftada 30 saat olayı yok anladığım buuu neyse 5 e kadar demesinlerde :)

bizim idare haftada 30 saat olsa bile sabah bi müddet akşamda bi müddet gelmemi isteyecektir sanırım bi gelseydi şu yazılarda ona göre duruma baksaydık zaten 3 gün 7 de dersim başlıyor ona göre bi çalışma planı ayarlanır sanırım :?

ikili öğretim galiba hocam sizin ki hayırlısı ya resmi olarak durmak zorunda olmadğımızı bilmek iyi olur. yoksa yardımcı oluyoruz zaten sıkıntı yok

dobra1979' Alıntı:
ikili öğretim galiba hocam sizin ki hayırlısı ya resmi olarak durmak zorunda olmadğımızı bilmek iyi olur. yoksa yardımcı oluyoruz zaten sıkıntı yok

sıkıntı çıkarmadıkları müddetçe yardımcı olma konusunda sıkıntımız yok ama bu saatler konusunda hassasım o derece yani :lol:

hocam 30 saati aşmayacak aşarsada o sana kalmış programda 30 saat ve karşılığında 18 saat ekdersini alacaksın liselerde haftada 40 saat ders var bu şu demek oluyor 8:00-16:30 ne değişti o zaman 30 saat ders programına işlenir ona görede gelir gideriz bu kadar basit. Okuldaki ders saatleri içerisinde demek ders bitimindede egzersiz çalışmaları var o da bi ders ozaman bizleri 18:00 hatta 19:00 a kadar bekletebilir. burdan o anlaşılır. malüm egzersizde ders derse idarecenin..

hocam ilin sitesinde yazı yayınlanmış ama başurur tarihleri filan belirtilmemiş ya da formatör öğretmenlik görevi ne olacak iptal mi ya da formatörler bekeleycekmi hiç bi açıklama yapmamışlar. Yazı sizlere ulaştımı

sivayseri' Alıntı:
hocam ilin sitesinde yazı yayınlanmış ama başurur tarihleri filan belirtilmemiş ya da formatör öğretmenlik görevi ne olacak iptal mi ya da formatörler bekeleycekmi hiç bi açıklama yapmamışlar. Yazı sizlere ulaştımı

bakanlığın yayınladığı yazının aynısı...

muhtemelen okullara mail gelir ben olsaydım bilgisayarcısı olmayan okulları listelerdim öncelik onlara derdim olmazsa herkes yerinde kalacak derdim mesai saatlerini belirtirdim bu kadar zor mu yaniii zaten bakanlığın yazısını biliyoruz :)

ee okullara yazı gelmeyecek mi? gelmezse şu an halen formatörüz ve 8-5.. bıktık artık yaaa..

idaresi ile görüşen var mı?
saatlerle ilgili ne düşünüyorlar.
en azından biz sivas olarak ortak hareket edelim diye düşünüyorum. keyfi uygulamalara fırsat vermeyelim. 30 saat konusunda hakkımızı arayalım diyorum. unutmayalım ki arkadaşlar biz de öğretmeniz ve bundan sonra diğer branş öğretmenleri gibi 30 saat çalışacağız ve 30 saatin karşılığını alacağız. Bu bize bir lutuf değildir hakkımızdır.

Gelen yazıda formatörlükler iptal diyor.
Peki 19 Ekim'e kadar ne yapacağız?
8-5 okulda kalmalımıyız mıyız?

peki şimdi biz sadece kendi okulumuzu yazsak problem olmaz galibaaa bu arada hayırlı olsun :)

hocam formatörlüğü eş zamanlı olarak iptal edip yerine bilişim teknolojileri rehberliği görevini verecekler, son müracat tarihi 19 ekim, yazılar henüz okullara göndrilmedi ama sitede yayınlandı. herkese hayırlı olsun, artık saat 5 e kadar beklemeye gerek yok

dobra1979' Alıntı:
peki şimdi biz sadece kendi okulumuzu yazsak problem olmaz galibaaa bu arada hayırlı olsun :)

burayı ben de anlamadım hocam... sadece kendi okulumuzu isteyebiliriz değil mi?

yozdogan' Alıntı:

Hocam neresinde yazıyor iptal diye? Bugün milli eğitim öüdürüne de anlattım durumu "iptal edileceğinden...." diyor yazı. İptal edilmiştir demiyor yani ilerde iptal edilecek 19'una kadar başvurular tamamlansın diyor. Diğer arkadaşlar ne düşünüyor bu konu hakkında..Yoksa cidden şimdden formatörlüker iptal edilcekti bugün

sivayseri' Alıntı:
yozdogan' Alıntı:

Hocam neresinde yazıyor iptal diye? Bugün milli eğitim öüdürüne de anlattım durumu "iptal edileceğinden...." diyor yazı. İptal edilmiştir demiyor yani ilerde iptal edilecek 19'una kadar başvurular tamamlansın diyor. Diğer arkadaşlar ne düşünüyor bu konu hakkında..Yoksa cidden şimdden formatörlüker iptal edilcekti bugün

hocam iptal edilecek sonra başvuracağız gibi bir anlam var ki formatörün başka bir görev alması için formatörlükten çıkması gerekiyor :wink: bu konuda eğitici arkadaşlarla görüşebiliriz hepimiz aynı şekilde hallederiz böylece

benim okula yazı gelmedi ama müdürm dün milli eğitime sormuş formatörlük 19 una kadar devam 19dan sonra iptal edilecek formatörlükler başvur işlemleri tamamlanır tamamlanmaz formatörlükten BTR ye geçmiş olucaz arada herhangibir hak kaybı yaşanmayacak yani. bu tercihler konusunda kafam karıştı ama benimde 3 tercihin 3ünüde doldurmak zorundamıyız. boş olan okulları nasıl bilicez nerden bilicez????

Geri