sivas BTR yazılar okullara geldi mi?

Kodla Büyü
herkese merhaba arkadaşlar bugün il milli eğitimden aradılar yerştirmeler daha bugün yapılıyor... beni aramalarında ki sebep ise ben yıldızelinde ilköğretimde görev yapıyorum iki lisede açıklık varmış oraya görevlendirme isteyen olmadığı için bizi görevlendirmek istiyorlar, lisede açıklık olduğu için ilköğretime görevlendirme yapmıyorlar ...ben başka okulda görevlendirme istemiyorum bu durumda nasıl bir süreç işler bilgisi olan yada aynı durumda olan var mı:(

ayseorhan' Alıntı:
herkese merhaba arkadaşlar bugün il milli eğitimden aradılar yerştirmeler daha bugün yapılıyor... beni aramalarında ki sebep ise ben yıldızelinde ilköğretimde görev yapıyorum iki lisede açıklık varmış oraya görevlendirme isteyen olmadığı için bizi görevlendirmek istiyorlar, lisede açıklık olduğu için ilköğretime görevlendirme yapmıyorlar ...ben başka okulda görevlendirme istemiyorum bu durumda nasıl bir süreç işler bilgisi olan yada aynı durumda olan var mı:(
merhaba hocam benide iki gün önce aradı il koordinatörü. koyulhisarda ilköğretim okulunda görev yapıyorum, ilçede sadece imam hatip lisesi var fatih kapsamında ve bu okulu istediğimide söyledim. sizin durum içinse eğer teklif ettiği iki liseye başkalarını görevlendirebilirlerse okulunuzda kalırsınız, görevlendiremezlerse fatih kapsamındaki okul öncelikli olduğu için sizide resen atayamayacaklarına göre görevlendirmeniz çıkmaz diye tahmin ediyorum...

onaydan çıkmış bugün yada yarın maille ve elden görevlendirmeler okullara gönderilecek. güvenilir kaynaktan duyum.

çalışma saatleri ile ilgili bakanlık tekrar bir yazı gönderecekmiş milli eğitime o zamana kadar 30 saat ders varmış gibi dendi

mustafa5885' Alıntı:
çalışma saatleri ile ilgili bakanlık tekrar bir yazı gönderecekmiş milli eğitime o zamana kadar 30 saat ders varmış gibi dendi
Nasıl yani hocam değişecekmi yani ders bitince biz çıkamayacakmıyız?Ben Cuma günü milli eğitimi aradım yazı valilikte onayda ,okulda ders bitince sizde çıkacaksınız dediler.Her gün 17:00 da çıkan 15 dk dahi erken çıkmak isteyince izin almak zorunda olan bir personel olarak yeter artık diyor ve bende her öğretmen gibi 15-15:30 gibi evime gidip bir an önce okuldan gelecek çocuğumun yemeğini hazırlamak istiyorum.:(

fantom21' Alıntı:
Arkadaşlar yazılar geldi. Ne yazıkki mesai saatleriyle ilgili bişey yok.
Mail olarak mı geldi?Bir de okula gelen yazı öğretim süresince diye alenen yazıyor daha ne yazacak anlamıyorum?Aynı rehber öğretmenler gibi, ekdersler de ona göre hesaplanacak tamamen derslere giriliyormuş gibi.

milleti yanıltmanın hiç bir alemi yok.yazılar gelmedi arkadaşlar
şimdi okul malilinden bakıyorum. haber yok.

gelşimeleri ve resmi yazı varsa onu paylaşırsanız sevnirim arkadaşlar dün uyarıldım yarım saat erken çıkıyorum diye :? yazı çıksa iyi olcak çalışma saatleriyle ilgili

Bizim okula gelmedi yazi
Yazi Geldi diyen arkadaslar okulu belirtirseniz seviniriz
Balon haber yazmayalim lutfen

Geri