sivas BTR yazılar okullara geldi mi?

Kodla Büyü
Arkadaşlar Valilkten imzadan çıkmış ilçelere postayla gönderilmişdün itibariyle (08/11/2012) ve 05/11/2012 tarihi itibariylede BTR olarak görünecekmişiz. İl Formatörleriyle görüştüm ve ilçelerde önümüzdeki günlerde seminerlede gelinecekmiş...

Arkadaşlar dün özellikle sordum görüşme esnasında mail gönderdiniz mi die mail göndermedikllerini sadece postaya verdiklerini belirtti sivasta ki arkadşlar

sivayseri' Alıntı:
Arkadaşlar Valilkten imzadan çıkmış ilçelere postayla gönderilmişdün itibariyle (08/11/2012) ve 05/11/2012 tarihi itibariylede BTR olarak görünecekmişiz. İl Formatörleriyle görüştüm ve ilçelerde önümüzdeki günlerde seminerlede gelinecekmiş...

hocam saat olara bir şey dendi mi? yani yine 17 ye kadar beklenmeye devam edecek mi?

sevgili meslektaşlarım bakanlıktan çıkan yazıda "planlama 30 saat üzerinden yapılacak" şeklinde net bir ifade vardı. Sivas Mem den gelen yazıda böyle bir ifade yok. Üzülerek söylüyorum ama gelen yazıya göre 8 - 5 devam edip etmiyeceğimiz müdürlerin insafına ve okuduğunu anlama kapasitesine bağlı.

fantom21' Alıntı:
sevgili meslektaşlarım bakanlıktan çıkan yazıda "planlama 30 saat üzerinden yapılacak" şeklinde net bir ifade vardı. Sivas Mem den gelen yazıda böyle bir ifade yok. Üzülerek söylüyorum ama gelen yazıya göre 8 - 5 devam edip etmiyeceğimiz müdürlerin insafına ve okuduğunu anlama kapasitesine bağlı.

Dün bu sitede yazılar geldi yazarak milleti yanlış yönlendirdiniz ve bugunda yazıda böyle bir ifade yok diyerek sinirleri geriyorsunuz.
Varsa elinizde bir belge bunu yayınlayın da bizde okuyalım.
görev yaptığınız okulunuzun niteliğide yazarsanız.( lise mi ortaokul mu) mutlu oluruz.

Boş ve balon haber hepimizi üzer.Gerek yok sansasyona

ozcanikli' Alıntı:
fantom21' Alıntı:

Dün bu sitede yazılar geldi yazarak milleti yanlış yönlendirdiniz ve bugunda yazıda böyle bir ifade yok diyerek sinirleri geriyorsunuz.
Varsa elinizde bir belge bunu yayınlayın da bizde okuyalım.
görev yaptığınız okulunuzun niteliğide yazarsanız.( lise mi ortaokul mu) mutlu oluruz.

Boş ve balon haber hepimizi üzer.Gerek yok sansasyona

:+1: :+1:

Yazı benim okula geldi. suya sabuna dokunan hiçbir ifade yok. yani merak konusu hiçbir konu netleştirilmemiş.

eee.. hiçbir şey açığa kavuşmamış.. ben müdürüme nasıl bir açıklama yapmam lazım? ikili öğretimdeyim ve artık herkes 8-5 okulda demirbaş olmamıza alıştı. ne deyip de daha az geleceğim şu okula? hiçbir dayanak vb. yok bu yazıda? nolacak şimdiiii

Hocam yazının ekinde birşey yok görevlendirme listesi ile formatörün görevleri var. kopyala yapıştır yani.

Arkadaşlar bundan önce yayılanan duyuruyu ben mi yanlış anlıyorum,siz okulda daha çok durmak mı istiyrosunuz:) Formatörlükler iptal edildiğinden bu gelen yeni yazıda açıkça 8 - 17 yazmadığı durumda okulda sınıf öğretmeni gibi, rehber öğretmeni gibi bulunmamız gerekir ve öğretim süresi boyunca yani öğrencilerin okulda bulundukları zaman dilimi içerisinde, okulda görevli olmaları gerekiyor.Zaten ikili eğitim öğretim yapanlar için iki ayrı öğretmen görevlendirme gerekliliği önceki duyuruda belirtilmişti.

sahret58' Alıntı:
Hocam yazının ekinde birşey yok görevlendirme listesi ile formatörün görevleri var. kopyala yapıştır yani.

evet hocam listeyide yollayın nasıl yapmışlar görevlendirmeyi kim nerede görevlendirilmiş

harezmi58' Alıntı:
Arkadaşlar bundan önce yayılanan duyuruyu ben mi yanlış anlıyorum,siz okulda daha çok durmak mı istiyrosunuz:) Formatörlükler iptal edildiğinden bu gelen yeni yazıda açıkça 8 - 17 yazmadığı durumda okulda sınıf öğretmeni gibi, rehber öğretmeni gibi bulunmamız gerekir ve öğretim süresi boyunca yani öğrencilerin okulda bulundukları zaman dilimi içerisinde, okulda görevli olmaları gerekiyor.Zaten ikili eğitim öğretim yapanlar için iki ayrı öğretmen görevlendirme gerekliliği önceki duyuruda belirtilmişti.

gereklilik demiyor görevlendirilebilir gibi bir ifade vardı kesinlik yoktu 30 saat diyor sadece

Yazıyı gözlere koymuşlar, pazartesi geçer elinize arkadaşlar. İkili okulların ikisine birden görevlendirmişler, hem ilkokul hemde ortaokul ben özellikle ortaokul olarak tercih etmiştim. Mesai saatleriyle ilgili hiçbir açıklama yok, ben eğiticilere sordum yazı çıkacak diyorlar, yazı çıkıncaya kadar nasıl olacak dedim, ses yok. Bu hale getirenlerin cezasını Allah versin, önlerine getirsin.

görev listesi eline geçen varsa ekleyebilir ya da mail adresimize gönderebilir mi ltfn

evt yazıda hiçbirşey yok isim değişikliğinden başka neye göre 30 saat çalışma planı sunulacak yani 8-17 ye devammı devamsa adını neden değiştirdiler ne farketti yani ama bazı illerin açıklamalarına bakınca 30 saat mesela samsun yozgat vs aklımda kalan. Yani nedir bu direniş bir satırlık yazı yeter ama nirdeee

Arkadaşlar yazıyı yeni imzaladım, bakanlık yazısında eğitim öğretim saatleri içinde diye yazıyor bu yazıyı gösterdim bi de hhtc hocamın eklediği (afyon lisesi) ders çizelgesini gösterdim. tamam dedi müdür. artık 5 e kadar okulda durmıcam. hemen ders çizelgesini oluşturdu ve diğer arkadaşların çıktığı gibi çıkabilirsin dedi. yani 30 saati kabul etti.

hocam yazı bizlere ulaşmadı sana zahmet ekini yükleyebilirsen bizde inceleme şansı buluruz..

Geri