sivas BTR yazılar okullara geldi mi?

Kodla Büyü
narp' Alıntı:
Arkadaşlar yazıyı yeni imzaladım, bakanlık yazısında eğitim öğretim saatleri içinde diye yazıyor bu yazıyı gösterdim bi de hhtc hocamın eklediği (afyon lisesi) ders çizelgesini gösterdim. tamam dedi müdür. artık 5 e kadar okulda durmıcam. hemen ders çizelgesini oluşturdu ve diğer arkadaşların çıktığı gibi çıkabilirsin dedi. yani 30 saati kabul etti.

ama her müdür kabul etmeyebilir sizin müdür iyiymiş bence hocam.

30 saati her türlü kabul etmek zorundalar iki kademede de bulunun istiyorlar ve mesai saatini buna göre ayarlamak sıkıntı

manhem' Alıntı:
bugünü de bitirdik bi değişiklik yok :sleep:

size yazı daha gelmedi mi hocam. Gelse de değişiklik olurmu bilemiyorum vallaa benim için sorun yok umarım sizler içinde sorun olmaz.

dobra1979' Alıntı:
manhem' Alıntı:
bugünü de bitirdik bi değişiklik yok :sleep:

size yazı daha gelmedi mi hocam. Gelse de değişiklik olurmu bilemiyorum vallaa benim için sorun yok umarım sizler içinde sorun olmaz.

gelmedi daha mı iyi bilemedim ki gelir elbet en son bize geliyor zaten. sizin için neden sorun yok inş o sorun bizim için de olmaz

ya benim idare sıkıntı çıkarmıyor pztesi 4 de diğer günler 3:10 geçe çıkıyotdum ben zaten şimdi ben gidip 30 saat diyemem ayıp olur :)

Arkadaşlar ben Divriğideyim hala bize yaxzı gelmedi, ilçe milli eğitime de gelmemiş hala bizim gibi eline ulaşmayan var mı hala?

sivayseri' Alıntı:
Arkadaşlar ben Divriğideyim hala bize yaxzı gelmedi, ilçe milli eğitime de gelmemiş hala bizim gibi eline ulaşmayan var mı hala?

hocam benim bugün elime ulaştı ama nasıl cuma gününde yazıyı almışlar müdür imzalamış memura vermiş o da kaybetmiş bugün sordum da ancak elime aldım memur baya bi aradı yoksa elime ulaşacağı yoktu burdan takip etmesem hala bekliyor olacaktım :x

bizde yazı cuma geldi. dün itibariyle imzaladım. ben hemen hemen 1 haftadır salı günleri 8 saat diğer günler 7 saat olacak şekilde çıkıyorum...

Çalışma saatleri ile ilgili olarak bugün milli eğitimi aradım. Bakanlıktan açıklama yazısı bekliyorlarmış.

sn hocalarım BTR ile ilgili dökümanları hazırladınız mı çizelge plan vs. Ayrıca çıkış saatleri ne durumda.

valla bnm müdürüm önce karşı çıktı, sonra eskisi gibi git gel dedi. en iyi 9-3 çalışırsın zaten (sabahçı - öğleci şeklinde bekleme anlamında) en son "kafana göre takıl." dedi. bu kadar işi yokuşa sürünce ben de kafama göre takılamıyorum malesef. 8:30-15:30 gidiyorum şimdilik. (ikili öğretim) yazıyı bekliyoruz açıkcası. siz ne yaptınız arkadaşlar. can sıkıntısından döküman filan da hazırlamadım. en son hazırlamayı düşünüyorum..

dobra1979' Alıntı:
sn hocalarım BTR ile ilgili dökümanları hazırladınız mı çizelge plan vs. Ayrıca çıkış saatleri ne durumda.

henüz hazırlamadım hocam bakanlıktan gelecek yazıyı bekliyorum :D şaka bi yana daha yeni BTR öğretmeni oldum çıkış saatlerini 9:30-15:30 olarak ayarladık sabah dersimin olduğu günler ise 7-13 olacak şekilde

manhem' Alıntı:
asleon' Alıntı:
ben 30 saatlik bir çizelge hazırladım müdüre onaylatıp milli eğitime gönderdik
bu çizelgeyi hazırlamak bizim görevimiz mi

Ben müdür beyle konuştum bakanlığın yazısında bir çizelge hazırlanmasından bahsediyor dedim, oda o zaman kendine uygun bir çizelge hazırla dedi. Bakanlığın yazısıyla beraber milli eğitime gönderdik.

arkadaşlar çizelgeyi 30 saat üzerinden mi yapacaz şimdiii buraya ekleyebilirmisinz mümkünse :) yani seçmeli dersler var mesela o zaman da okulda kalacakmısınız?

ya birde hem ortaokul hem da ilkokul olan okullarda site yapımı işi nasıl olacak ayrı ayrı mı yapmamız gerek yoksa ilköğretim altında devammı etmeli

dobra1979' Alıntı:
arkadaşlar çizelgeyi 30 saat üzerinden mi yapacaz şimdiii buraya ekleyebilirmisinz mümkünse :) yani seçmeli dersler var mesela o zaman da okulda kalacakmısınız?

Ekli dosyalar

• BTR DERS PROGRAMI.rar
    7.1 KB · Görüntüleme: 56
Arkadaşlar ben normalde bu görevlendirmeden önce kadromun bulunmadığı diğer okulda formatör olarak görevlendilmiştim. Şimdi ise BTR olarak daha farklı bir okula görevlendirildi. Fakar benim önceki derslerine girdiğim (kadromun bulunduğu ve formatör olarak görevlendirildiğim okullaraın) derslere girmem döylendi. o zman ben geri kalan zamanı 30 saate tamamlayacak şekilde mi BTR görevini yapcağım. Açıkcası 11 saat dersim var toplam iki okulda 19 saatte BTR olrak diğer okulda mı kalacağım???

Ne yaptınız arkadaşlar giriş çıkış saatleri ne durumda planlar programlar hazır mı???

arkadaşlar ben de aynen formatör gibi 8 saat çalışmaya devam ediyorum. müdürüm o yazıda pek bir şey yazılmadığını söyledi.. yeni gelecek yazıyı bekliyorum, tabii çıkarsa.. yoksa formatör gibi devam ediyorum. çıkacak yazıdan haberi olan var mııııı?? sıkıldık artık. en çok kurtulmak isteyenlerden biri bendim; yine de kurtulamadım 8 saat mesaiden..

Formatör gibi devam eden arkadaşlar, idare size ders programınızı tebliğ etti mi? Nasıl bir ders programı aldınız?

hayır hocam ders programı filan tebliğ etmedi. bir iki kere konuyu açınca da o yazıda açıklayıcı birşeyler yazmıyor dedi. yeni gelecek yazıyı bekleyelim, dedi. müdürler toplantısında da "yeni yazı gelene kadar eskisi gibi gidip gelsinler" denmiş. böylece buralarda demirbaşlığa devam ediyorum ben.

Geri