SOYTARI ZAMAN

Kodla Büyü
açılım ne içindi Allah aşkına birisi bana açıklasın.kimse analar ağlamasın muhabbetine girmesin.açılım zamanında da öldürülen askerler oldu.onun dışında devlet dediğimiz şey ayaklar altına alındı, bayrak indi.amaç gerçekten bunu çözmek ise; başından beri söylüyoruz bu iş görüşmeyle olmaz.tarihte hiçbir terörist grupla konuşup çözülen bir grup yok.üstelik milyarlarca dolar geliri olan bir oluşumdan bahsediyoruz.bu adamlar iki tane kıytırık kanal açtınız diye niye ellerindekini bıraksın.pardon kandırmışlardı sizi ben bunu unuttum bak...

Açılım askerin karakollara çekilmesi, pkk nın doğu ve güneydoğuya hakim olması, vergi alması, 6000 çocuğun dağa çıkması, kaçakçılığın yapılması amaçlanmıştır. Akp nin bu işten çıkarı ise bu süreçte seçim malzmesi yapmak oldu. Artık analar ağlamıyor biz bu işi çözdük diye millet kadırıp oy toplamıştır. Mhp tepki gösterdiğinde ise onlar kandan besleniyor denmiştir. Mhp her zaman ki gibi haklı çıkıyorda millete bunu analtmak zor

Kürşat_58' Alıntı:
Türkeş in bu partiye ihaneti ilk değil daha önce genel başkanlığa aday oldu sonra kazanamayınca gidip yeni bir parti kurdu tekrar döndü mhp ye eğer birilri ona sahip çıktıysa babasının hatırınadır yoksa tuğrulu sevende olmaz arkasına giden de olmaz bu saaten sonrada hiç bir mhp li ona sahip çıkmaz. 13 yıldır bekar olarak yaşıyor lakin bir bayanla yaşıyor nasıl bir türk milliyetçiliği ise onun yaşantısı zaten milliyetçilğe aykırıydı yani mhp aslında ondan kurtulmuş oldu mhp için kazanç oldu. Akp ye hayırlı olsun

Abilerinizin kasetlerini ne çabuk unuttunuz, hepsi evli barklı adamlardı, milliyetçiliğin geldiği nokta oydu zaten. Benim bildiğim partinin tepesindeki 10 isim istifa etmek zorunda kaldılar.

Türkeş beni atamazlar diyor, demek var bir bildiği :) sen derin milliyetçisin Çözemedin mi daha!!!

O kaset sahiplerinin hepsi partiden ihraç edildi ya sizin kasetler onları ihraç eden olmadı sindirdiniz mideniz geniştir. Türkeşe gelince yarın nasıl ihraç adiliyor öğrenirsin. Pkk ile pazarlık yine yapacakmısınız buz dolabından çıkarıp ısıtıp ısıtıp millete yedirecekmisiniz sen bilirsin ak trol

cehcah yine geldi

adamlar yapmış bir hata bende burada atıp tutuyorum ama bende kadın karşısında zor tutarım kendimi hatta çoğu kişi zor tutar,

ama adamlar suçunun cezasını buldu partiden uzaklaştırıldı

ya peki sizin hırsızlar neden uzaklaştırılmadı bunun var mı cevabı

Mhp, chp nin kasetleri ahlakidir ailesini ve şahsını bağlar. Lakin akp kasetleri toplumsaldır. Bütün kasetlerin doğru olduğuna da inanıyorum. Hiç kasedin montaj olduğuna dair resmi bir belge ortaya konmadı. Bu olaylar hangi partide olursa olsun gereği yapılmalıdır. Mhp ve chp gereğini yapmıştır lakin akp de bunu göremedik. Akp nin kasetleri mhp ve chp gibi olsaydı bunu söylmek ısıtıp ısıtıp getirmek siyasi olarak kullanmak etik olmazdı.

Dürüst ol, hiç biri ihraç edilmedi, hepsi istifa etti, vahceli kabul etmedi, birinin kaseti nete düştüğü zaman kabul edildi. İşin gücün yalan, çarpıtma, çırağında eski artıklardan.

milliyetçiliği ayaklar altına alanlar daha önce yerini bilmedikleri Türkeşin mezarını arşınlıyor :mrgreen:

Geri