Tablet Bilgisayarlar 5.ve 9. Sınıflara Dağıtılacak......

Kodla Büyü
gececi' Alıntı:
hayalcisuat' Alıntı:
kaan2334' Alıntı:
Dikkat ediyorum da bu hükümet sizi cennete götürecem dese sırf akp diye gitmeyecek bir sürü forumdan hoca var.
Ne yapsalar eleştiriyorlar. allah yardım etsin.

sizin gibilerden bize yer kalmaz hocam cennette :)))

ahahahaaa:D:D:D

AKP nin kendilerini cennete götüreceğini sanıyor bu zeka seviyesi aşmış dahiler :D hehe çok güldüm yaaaa... Bunları böle kandırıp oy topluyorlaryaaa, öbür tarafta çok gülecez bunlara, Tayyibi Peygambermi sanıyosunuz, şirkmi koşuyosunuz hangisi :idea: dikkat edin de şirkten cehennemi boylamayın siz :puhaha:

bilisimcih' Alıntı:
gececi' Alıntı:
hayalcisuat' Alıntı:
kaan2334' Alıntı:
Dikkat ediyorum da bu hükümet sizi cennete götürecem dese sırf akp diye gitmeyecek bir sürü forumdan hoca var.
Ne yapsalar eleştiriyorlar. allah yardım etsin.

sizin gibilerden bize yer kalmaz hocam cennette :)))

ahahahaaa:D:D:D

AKP nin kendilerini cennete götüreceğini sanıyor bu zeka seviyesi aşmış dahiler :D hehe çok güldüm yaaaa... Bunları böle kandırıp oy topluyorlaryaaa, öbür tarafta çok gülecez bunlara, Tayyibi Peygambermi sanıyosunuz, şirkmi koşuyosunuz hangisi :idea: dikkat edin de şirkten cehennemi boylamayın siz

Şener ŞEN'in Züğürt Ağa Filmindeki sahneyi hatırladım birden http://www.vidivodo.com/545523/zugurt-a ... etten-tapu :puhaha:

öğretim yılı başı, 2.dönem oldu, 5 ve 9 oldu sonra yetersiz gelir sonra oyuncak verilir şu 90tlye satılanlardan sadece pdf görüntüleyen

omd' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
4 sene nasıl kalacak o öğrencide

Başkentin lüks semtlerinin lüks okulları düşünülerek yapılan proje bu kadar olur hocam :D Bekleyelim görelim dayanır mı dayanmaz mı :)

Böyle saçmalık mı var arkadaşlar. Fatih fatih diyorlar. F sini bile yapamayacaklar gorursunuz. Benim lisede zincirle kilitlediğim bilgisayarı bile bozup içinden parça çalıyorlar.

Yahu akıllı bi adam yok mu bu işten anlayan dese ya efendim cocuklara tableti vereceğizde, göZlerine soksak faydası yok bunu nasıl kullanacaklar cocuklar bilgisayar kullanmayı bilmiyor diye.
Facebookta resim yayımlamayı, msnde türkçeyi yozlaştırmayı bilgisayar kullanmayı biliyor olarak değerlendirenler. Öğretmenler derse girince apıştıklarında ne yapacaklar acaba. Yahu benim öğretmenim bilgisayardan anlamıyorki. Bu cocukların bu tableti etkin kullanbilmesi içindeki programlarla dersi anlayabilmesi için tablet kullanmada hiç bir sıkıntılarının olmaması lazım.

Acilen dersler geri getirilmeli ve öğretmenler sıkı bir hizmet içi eğitimden geçirilmeli. eğer projeye önem veriliyorsa. Yoksa bu proje patlar. Elinde bilgisayar gelen öğretmenler yetmiyordu. Şimdi de üzerimize doğru tabletler elinde cocuklar koşacak :|

Aslında bu projeyle her öğrenciye bir bilgisayar ogretmeni lazım. Ancak bizler formator yapıldık her okula birer öğretmen verildi.

trivia' Alıntı:
tabletlerin reedpad e benzer bişey olacağı söyleniyor.

Aynı öyle olacak. Öğrencilerin büyük çoğunluk bir heves alıp sonra bir kenara fırlatıp atacaklar.

Şu devletin başına aklı başında adam gelmeyecek mi? Arkadaşların da dediği gibi temel atmadan gökdelen olsun istiyorlar.

Cennetten tapu mu dağıtıyorlar?

bu tablet işi yalan oldu galiba ne zaman verilecek ne olacak ne bitecek belli değil?

Geri