TABLET PC ÖNERİSİ

Kodla Büyü
polypad ler hakkında çok bilgim yok ama prakticaları dijital fotoğraf makinelerinden biliyorum. tamamen gereksiz bir marka

Hocam Practicayı bende Bilmem Hatta Pollleri Elektronik sözlükten biliyorum.sadece söylemek istediğim;
Herhangi bir Çin cihazı almaktansa En azından bu tip belirli markaları almak daha iyidir diye Söyledim :)

Kesinlikle size tavsiyem GOOGLE NEXUS 7'dir. Donanımı Asusa Yazılımı Google ait Android işlemcinin sahibi zaten google bence nexus 7 alın hem az ödeyin hem iyi performans alın derim.

Libertad' Alıntı:
dark evo r9720 :++:

Kullanıyor musun hocam? Ben de dark evopad r9720 aldım ama henüz gelmedi :) Kar yağışı nedeniyle aktarıcı şubede bekliyor. İnş bugün gelir :D

tableti çinden almanızı tavsiye ederim...isterseniz ilginizi çeken linkler verebilirim...

opian' Alıntı:
bende crystal aldım hocam yarın veya ertesi gün elime ulaşır. ainol novo 7 crystal ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları rica etsem açabilir misiniz ?

Crystal oldukça iyi aslında. Hele ondan evvel BİM'den aldığım Codegen Qbix m71'den çok daha iyi. Sorun yeni versiyonlarındaki ekranın IPS olmaması, veya ilk çıkanlar kadar iyi olmaması diyelim... Bir de şarjı 4-5 saat gidiyor. Bekleme süresi de bazen çok kısa oluyor. Anladığım kadarıyla bazı uygulamalar uyku moduna girmesini engelliyor. Akşam bıraktığımda ertesi sabah şarjı bitmiş oluyor. Kablosuz çok iyi çekmiyor ve bazen modemin dibinde olmama rağmen bağlanmayabiliyor. Açıp kapatınca düzeliyor. Yine de fena tablet değil...

Başka ufak tefek yazılımsal sorunlar da var, ama onlar çözülüyor.

http://www.slatedroid.com/forum/400-ainol-novo-7-crystal/

ben bir kaç güne kalmaz alırım hocam ipad mini düşünüyorum ama hala kararsızım alayımmı beklesek mi die

Ben Dark Evopad R9720 aldım bugün :) Performansı iyi geldi bana. Dokunmatik hassasiyeti iyi. Mkv, vb .eşitli altyazılı film-dizileri açtı herhangi bir yükleme yapmadan. Takılma vb rahatsız edici birşey olmuyor pek. Pili de epey gidiyor. 4-5 saattir içindeki yarım pili bitiremedik :D

Eksileri: Kamera görüntüsü pek iyi değil. Sadece webcam niyetine kullanılır. Harici ses çıkışı çok tatmin etmiyor. Kulaklık takınca daha iyi.

Eksilerini bilerek aldığım için cihazımdan memnunum :) Kablosuz performansını bilgisayarcıda denedim iyi çekim gücü vardı. Eve de kablosuz modem alıp haftasonu testler yaparım. Cihazla ilgili sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplarım.

office nasıl kullanıyorsunuz? Netten bir word yada excel belgesi indirdik tablette nasıl açıyorsunuz?Film izlemek nete girmek oyun oynamak için geniş ekranlı cep telefonu da alabilir.Şu ipadler ucuzlasa aslında ben de istiyorum

Ofis belgeleri için içinde ücretsiz program var. doc, xls, ppt ve pdf gibi dosyaları açabiliyor. Yeni dosya oluşturabiliyor.

walla pc den ıyı hcm bu tabletler hersey war bn ipad mini alıcam ama fıyat az daha dusermı kı

direnc' Alıntı:
opian' Alıntı:
bende crystal aldım hocam yarın veya ertesi gün elime ulaşır. ainol novo 7 crystal ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları rica etsem açabilir misiniz ?

Crystal oldukça iyi aslında. Hele ondan evvel BİM'den aldığım Codegen Qbix m71'den çok daha iyi. Sorun yeni versiyonlarındaki ekranın IPS olmaması, veya ilk çıkanlar kadar iyi olmaması diyelim... Bir de şarjı 4-5 saat gidiyor. Bekleme süresi de bazen çok kısa oluyor. Anladığım kadarıyla bazı uygulamalar uyku moduna girmesini engelliyor. Akşam bıraktığımda ertesi sabah şarjı bitmiş oluyor. Kablosuz çok iyi çekmiyor ve bazen modemin dibinde olmama rağmen bağlanmayabiliyor. Açıp kapatınca düzeliyor. Yine de fena tablet değil...

Başka ufak tefek yazılımsal sorunlar da var, ama onlar çözülüyor.

http://www.slatedroid.com/forum/400-ainol-novo-7-crystal/

Teşekkürler hocam.

bugün bir arkadaşım piranha önerdi 199 tl ye hepsiburada da vardı. teknosada polypad ı denedim 430 tl civarında 8", ama 7" olanı var ve 26o tl daha uygun dokunmatiği güzel, nexus u da yakından görme fırsatım oldu hafiflik ve performans güzel. nexusu alacağım galiba ama biraz daha araştırmakta fayda var.

bu arada İPAD ve SAMSUNG galaxy leri ayrı bir klasman olarak gördüğüm için bu performans vs olayları onları dahil etmiyorum. :D

Dark evopad r9720 den yazıyorum hocam :) bunu da gözardı etmeyin derim

designbote' Alıntı:
bugün bir arkadaşım piranha önerdi 199 tl ye hepsiburada da vardı. teknosada polypad ı denedim 430 tl civarında 8", ama 7" olanı var ve 26o tl daha uygun dokunmatiği güzel, nexus u da yakından görme fırsatım oldu hafiflik ve performans güzel. nexusu alacağım galiba ama biraz daha araştırmakta fayda var.

bu arada İPAD ve SAMSUNG galaxy leri ayrı bir klasman olarak gördüğüm için bu performans vs olayları onları dahil etmiyorum. :D

polypadin 9,7 incini aldım aynı ipad kasa beyaz 490 lira falandı aldığımda 9708 hd modeli dahili 8 gb 32 gb a kadar yükseltebiliyosunuz gayet güzel ve kullanışlı. Beyaz kasa çok iyi.
http://www.hizlial.com/u02.049.1579.001 ... -fi-tablet

buradan almıştım 3 gün içinde geldi.

ben tablet fiyatlarının(tabii ki ipad dışında) ucuzlayacağını düşünüyorum windows 8 den sonra... bilgisayardaki sistemin aynısını kullanmayı isteyecektir diye düşünüyorum bir çok tablet kullanıcısı... bu yüzden biraz beklemekte fayda görüyorum.

polypadin 9,7 incini aldım aynı ipad kasa beyaz 490 lira falandı aldığımda 9708 hd modeli dahili 8 gb 32 gb a kadar yükseltebiliyosunuz gayet güzel ve kullanışlı. Beyaz kasa çok iyi.
http://www.hizlial.com/u02.049.1579.001 ... -fi-tablet

buradan almıştım 3 gün içinde geldi.
bu ürün teknosada bugun yanılmıyorsa 450 civarı idi ama turuncu indirim bunda yok bir küçüğünde vardı. inceledim özellikler ve dokunmatik güzel turuncu indirim olsaydı alırdım.

mtv ödemelerinde axess karta piranha business II 9,7" tablet 229tl oluyor.
Polypad 7408, Dark Evopad, Piranha business düşünün derim hocam. Polypad 7208 Bim den bir arkadaşa aldık, biraz denemiştim wifi de çok nadir atılmaların dışında güzel bir ürün, oyun film internet performansı beklediğimin üstünde baya memnun kalmıştım.
Bir de önerim tablet için 7" ideal

arkadaşlar mrb bende tablet almayı düşünenlerdenim, oğlum(4 yaşında) çok istiyor ipadde(kuzeninin) oyun oynamayı seviyo bizde ailece kullanarız iyi dayanıklı birşey almak istiyorum aslında gözüm ipadde ama fiyatı 1500 civarı galaksy note veya tab mı alsam diyorum o da farksız 1300 civarı fiyatlarda..incelemele bakıyorum ipad açık ara fark atıyormuş samsunglara ama tlfonda tvde kısaca herşeyde samsung kullanan biriyim apple ürünününe alışabilirmiyim acaba yada gereklimi sizce bu kadar para vermek boşa vermek istemiyorum? Bilenlerden fikir istiyorum

Ainol,Cube gibi çin markalarını güvenle alabilirsin, işini rahat görür hem de fiyatları iyi. Ben Ainol Flame kullanıyorum gayet memnunum. Ama Apple ve Samsung harici diğer markaların tabletlerini bilmiyorum.

Arkadaşlar ben yaklaşık 1 ay önce cube u30gt aldım. çok memnunum. Şuan 490 tl gibi bir fiyatı var. Sanalpazar.com da satılıyor. Türkiye distürütör garantili. Çok sayıda videosuda var. Tavsiye ederim. bu arada 10.1 inç ve ıps ekran.

Geri