Teknosa'da Galaxy S4 1600 TL

Kodla Büyü

soouuk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Teknosa Sabah 8'e kadar Samsung Galaxy S4 Telefonları 1600 TL'den verecek.Nasıl sizce ?

Resmi distribütör Garantili var mı hocam o fiyatlara ? Genelde Paralel ithalatlar o para..

Hızlıal'da paralel ithalat hocam..Teknosa distribütor garantili (kvk,telpa,genpa) yıllardır samsung kullanan biri olarak,samsung'un servislerinden çok memnunum.Resmi Servise sabah verdiğiniz şeyi,akşam alabiliyosunuz.Paralel ithalatın servis garantileri malum..

Benim görümceme de alacaz fırsat kolluyoruz s4 için.nasıl sizce arkadaşlar bilenler söylesin lütfen.bu internet magazasi kendi magazasından ne farkı var? Daha doğrusu bu adamlar niye magazada indirim yapmıyorlar da internet te yapıyorlar bu indirimi? Garanti farklılıği mı var?

Hocam Teknosa çok kereler,internet mağazasına özel kampanya yapmıştır.amaçları internet sitelerinin tanıtımını yapmak.Sipariş verdiğiniz ürünü mağaza'dan da teslim alabiliyorsunuz.Sipariş verirken o seçenek de çıkacaktır.Ben uzun zamandır araştırıyorum,şu an resmi Samsung Garantili en uygun kampanya bu.

Ya şundan soruyorum.intnetten çok alışveriş yaptım da bu başka.telefonun gözünün önünde veriyorlar da insan güvenmiyor, internette daha kaygılı okuyor insan.cihaz bozulduğunda magazaya götürüyoruz degilmi?

filozof79' Alıntı:
Bi de bişey soracam.şu an media market de kaç para bu makina bilen varmı?
elimde media market kataloğu var, aydın merkezde açılacakmış, s4 1699 tl (2000 tl den inmiş)

Bende 1 ay once telefona 1500 tl para verilirmi malmisiniz siz diyordum ama 3 hafta once gaza gelip galaxy s4 aldim ithalatci garantili 1650 tl ye simdi bilgisayarin yuzune bakmiyorum 10 numara telefon kesinlikle tavsiye ederim...

Bunları şarj olayını da halletseler pc açmaya gerek olmayacakta...

Şarj bir gün ancak dayanıyor aktif kullanımda maalesef...

Ya 1600 lira çok para arkadaşlar ya verilir mi hiç. Hanımın bu tarz bi telefona ihtiyacı vardı. 4.3 ekranlı bi LG OPTIMUS L7 aldım 500 liraya. Gül gibi kullanıyor valla. Bence bu kadar para vermeyin bi telefona.

Arkadaşlar ben de Galaxy S4 almayı düşünüyorum fakat bugün sorduğum vodafone, turkcell ve avea gibi yerlerde 1800-2000 TL gibi fiyatlar aldım. Mediamarkt'ın sitesinde 1699TL. Açıkcası 1600TL civarına bulamazsam mediamarkt'dan almayı düşünüyorum. Daha ucuza bilen eden var ise paylaşabilir mi?

Teknosa kampanyasında beyazı kalmayınca almadım ben de..Hala takipteyim.Şu an en uygun Media markt gibi..

galaksy s5 çıkınca kimse bunun yüzüne bakmayacaktır. Tabikide verdiğin 1600 tl o zaman 1000tl ye düşer. Bence çok para :-1:

En fazla kar marjı cep telefonlarıda imiş. Ufacıcık bir plastik parçası bilmem ne özelliği var. Birsürü para .ihtiyacı olan alsın güle güle kullansın

Bu benim fikrim

Geri