Teknosa'da Galaxy S4 1600 TL

Kodla Büyü
fatihtasoz' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
fatihtasoz' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
media marktta 1500 lira bu gece
aldım hocam çok saol
rica ederim hocam. güle güle kullan. bende hanıma doğum hediyesi olarak aldım. şu an itibariyle stok bitti.
şanslı 50 nin içindeyiz desene haftasonu 1750 ye alacaktım biraz bekleyim dedim iyiki beklemişim
kliksada 1700+100 wp kampanyası vardı. onu alacaktım bende geçen hafta bitti. artık başka kampanyaya derken akşam gördüm.

donanımhaberde s4 sıcak fırsat başlığı var. millet oradan yaydı anında kampanyayı. almak isteyen olur diye bende buraya yazayım demiştim. güzel denk gelmiş.

Media markt kampanyası da kaçtı :) Teknosa'da ki kampanyadan sonra 1600'den fazla para vermem diyordum.şimdi 1500'den fazla para vermem..Elbet girecek kampanyaya biyerlerde :)

soouuk' Alıntı:
Media markt kampanyası da kaçtı :) Teknosa'da ki kampanyadan sonra 1600'den fazla para vermem diyordum.şimdi 1500'den fazla para vermem..Elbet girecek kampanyaya biyerlerde :)
ben 1600 e razıydım hocam tesadüf gördüm hocam saolsun hemen aldım :)

Yurtdışından gelme kutusu açılmamış bir s4 var elimde ne kadara satabilirim bunu acaba bilgisi olan var mı?

her_dem' Alıntı:
media marktta 1500 lira bu gece
Hocam bende baktımda, garanti ile ilgili bilgi göremedim.
Teknosada satılan S4 ler samsung garantili idi.Yani samsung servisleri bu telefonda bir sorun olduğunda 2 yıl boyunca ücretsiz tamir avantajı var.Yoksa güvenilir alışveriş sitelerinde istanbul bilişim vb. gibi sitelerde yaklaşık 1 aydan bu yana 1500 e satılıyor lakin ithalatçı garantili olarak..
Ama media markt' satılan S4 için bilgiye rastlamadım.
Garanti bilgisine rastlayan varmı?

hbasdereli' Alıntı:
Yurtdışından gelme kutusu açılmamış bir s4 var elimde ne kadara satabilirim bunu acaba bilgisi olan var mı?
1200 lira falan. 100 lira kayıt parası verseler etti 1300 lira. zaten türkiye paralel ithalat ürünler 1530 falan var. 100 lira puan veriyor ve 40 lirada avantajixden geliyor. 1400 liraya paralel ithalat alabiliyorsun.

her_dem' Alıntı:
hbasdereli' Alıntı:
1200 lira falan. 100 lira kayıt parası verseler etti 1300 lira. zaten türkiye paralel ithalat ürünler 1530 falan var. 100 lira puan veriyor ve 40 lirada avantajixden geliyor. 1400 liraya paralel ithalat alabiliyorsun.
Avantajixi falan bilen adam 1200 lirada vermez buna teknoloji yoksunu birine satmak lazım :)

Geri