Toyota Corolla nın ön kaputu nasıl açılır?

Kodla Büyü
Sitelerde sadece bizim ülkemizin pazarı için değil tüm dünya pazarlarında istatistikler var. yani Lexus ta var GT86 da, Accorda var C180 de, AMG de var BMW 1.16 da, Camry de var Nissan Juke, Jazz da var Polo da. vsvsvs. Ayrıca Mercedes ve BMW gibi markalarında kalitesine laf edilemez ama satış yelpazeleri geniş olmadığından bazı kategorilerde tüketiciler tarafından geride bırakılmaları olağan.

E zaten bende burada corolla & astra kıyaslaması yapmıyorum

Eee yağ sorunu, mmt şanzıman sorunu, koca internette sayfalar dolusu mu yazılmış? Milletin diline dolanmış gidiyor. Yazanların %50 si de kullanmadan yazanlar zaten. Duymuşlarda biliyorlarda falan da filanda.

hemen hemen tüm otomobil forumlarına baktım, idda ediyorum yine de en az sorun toyota da. Dünyada bu kadar insan böyle diyorsa bir gerçek vardır ortada.

Neyse konu dışına çıktık çok. Allah kaza bela vermesinde gerisi hikaye. Cümleten hayırlı geceler.

edersoy' Alıntı:
Yok şaka yapmıyorum. Ben 4 ay öncesine kadar direksiyonun başına geçmemiştim. Eşim kullanıyodu arabayı. Bu arada kaputu yine açamadım. Gerçi yağmur yağıyodu o yüzden çok dikkatli bakamadım. Artık bir sonraki denememdede beceremezsen benzincide rica edicem. Bu arada bayan şoförüm. Sanırım bu herşeyi açıklar.

hiç kimsede madem eşinize sorsanız buraya yazacağınıza diye sormamış.

wertyu6' Alıntı:
edersoy' Alıntı:
Yok şaka yapmıyorum. Ben 4 ay öncesine kadar direksiyonun başına geçmemiştim. Eşim kullanıyodu arabayı. Bu arada kaputu yine açamadım. Gerçi yağmur yağıyodu o yüzden çok dikkatli bakamadım. Artık bir sonraki denememdede beceremezsen benzincide rica edicem. Bu arada bayan şoförüm. Sanırım bu herşeyi açıklar.

hiç kimsede madem eşinize sorsanız buraya yazacağınıza diye sormamış.

Eşim yurtdışında iletişimimiz zaman farkından dolayı güç oluyo. Konuştumuzda da bu konu hiç aklıma gelmiyor açıkçası...

kafkas' Alıntı:
easytr' Alıntı:
yağı mazot gibi yaktığı için kısa aralıklarla yağ takviyesi yapıldığından kaput sıklıkla açılıyordur :) her zaman söylüyorum, toyota abartılan bir araçtır, aynı segmentte aynı rakama çok daha iyi arabalar var. ayrıca siz diğer arabaları sürekli sorun mu çıkarıyor sanıyorsunuz? forumda birçok kişi ya 1. ya 2. arabasını kullanıyor hayatta...

Bu sefer de yağ işini sen abarttın hocam :) Her sabah yağlayalım o zaman toyotaları

Ayrıca sana göre abartılan bir araç olabilir sn. hocam. saygı duyarım ama sadece senin görüşün.

2012 de tüm kategorilerde TOYOTA > FORD > HONDA

güvenlik VOLVO > FORD > TOYOTA
kalite TOYOTA > HONDA > FORD
fiyat FORD > TOYOTA > HONDA
performans BMW > FORD > CHEVROLET > TOYOTA
çevrecilik TOYOTA > SMART > HONDA
dizayn CADİLLAC > BMW > MERCEDES
teknoloji MERCEDES > FORD > TOYOTA 'dır

Saygılar
hocam bu listede audi yok, volkswagen yok, skoda yok, alfaromeo yok, bugatti yok neye göre yapılmış bu liste gönlünden geçene göreyse saygı duyalım. : :mrgreen: puhaha:

Sakin ol şampiyon :mrgreen:

Belki en çok alınan satılan ve kullanılan araçların arasından yapılmıştır. Hani sayısı fazla ya ondan? Yoksa herkeste alfa, bugatti, audi mi var da biz bilmiyoz :)

Bak forumda bi tanecik hocamız neredeyse alacakmış, virajda savurur diye almamış bugoyu.

Saygılar bizden :+1:

Geri