Tubitak 4006 Birinci aşama başvuru durumu Yedek ?

Kodla Büyü
Eğer bu yıl Tübitak çıkarsa Fen Bilgisi öğretmeni arkadaşımla 25 tane arduino set alıp 25 proje çıkaracağız. Çıkma ihtimaline karşı kalbur üstü çocuklara öğlen araları arduino eğitimi veriyoruz. Şuan birçoğu led yakıp söndürmeyi söktü. Bakalım inşallah çıkarsa harika şeyler olacak.

Hala açıklanmadı değil mi arkadaşlar? Bana gelen bir mail yokta..

Başvurular sonuçlandı mı acaba, sistemde hala il kotası ve başvuru sırası diyor.

Hocam 2. Dönem başı gibi ya da tatilden 1hafta önce aciklarlar. Mailinizi kontrol edin bu süreçte. ..

Bende de asil yazıyor.

Yapacağımız projeleri paylaşsak güzel olur arkadaşlar.

Hayırlısı.

bizde asil gözüküyoruz. yine sistemsel bir sorun olmasın. mailde gelmemiş

Sorduğum arkadaşların hepsinde asil yazıyormuş sanki sistemsel bir sorun varmış gibi

Bizde de asil yazıyor. Sistemsel sorun olmamalı bu saatten sonra. Hazırlık yapıp eğitim verecez, önümüzü görmemiz lazım. Olacaksa ona göre planlama yapmalıyız. 3 ayda hem ürün oluşturup hem hazırlığını yapmak için şu saatten sonra sistemsel arıza çıkmamalı

Bizde de asil yazıyor. Son gün son saatlerde başvurmuştuk. Umudumuz yoktu pek. Ama herkeste asil yazıyor olması şüpheli bi durum gibi

Bizde de asil yazıyor, bir sorun var gibi sanki. Çünkü bizden mail bekleyin demişlerdi.

Ya bu sene herkese destek verecekler, ya da sistemsel bir hata. Neredeye herkeste asil yazıyor çünkü.

Önceden asıl yazınca yanda sözleşme metni (onayi) çıkardı. Onu indirip kendimiz mudur ve ilçeye onaylatirdik. Öyle bişey yok...

Bu sene başvuran herkese destek verilecekti. Bizde de asil yazıyor. Okul olarak ilk kez yapıcaz. Ben de ilk kez yapıcam ve koordinatörüm. Tecrübeli arkadaşlar desteklerinizi bekliyoruz.

yesimk06' Alıntı:
Bu sene başvuran herkese destek verilecekti. Bizde de asil yazıyor. Okul olarak ilk kez yapıcaz. Ben de ilk kez yapıcam ve koordinatörüm. Tecrübeli arkadaşlar desteklerinizi bekliyoruz.
Herkese destek verileceğine dair bilgiyi nereden edindiniz?

Peki arkadaşlar bu projeden egzersiz açabiliyor muyuz? Açabiliyor isek nasıl yapmamız gerektiğine dair bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Arkadaslar bilimiz.tubitak.gov.tr adresinde duyuru yayınlanmış.
Projelere ait Başvuru Durumu sistem üzerinden değiştirilmiş olup, sözleşmeler önümüzdeki günlerde yürütücü mail adreslerine gönderilecektir. Yürütücülerin maillerini takip etmeleri gerekmektedir.
basvuru durumu asil yazıyor bu açıklamaya göre başvuru ekranindaki onay durumu doğru mu yanlış mı oluyor ?

btr1111' Alıntı:
Arkadaslar bilimiz.tubitak.gov.tr adresinde duyuru yayınlanmış.
Projelere ait Başvuru Durumu sistem üzerinden değiştirilmiş olup, sözleşmeler önümüzdeki günlerde yürütücü mail adreslerine gönderilecektir. Yürütücülerin maillerini takip etmeleri gerekmektedir.
basvuru durumu asil yazıyor bu açıklamaya göre başvuru ekranindaki onay durumu doğru mu yanlış mı oluyor ?
Bu adamları özellikle mi seçiyolar acaba üstü kapalı cümleler kursunlar diye. Siz şu an sitede yazana bakmayın. Kimin ne olduğu birkaç gün içinde mail atılacak dese herkes anlayacak. Öyle bir cümle kuruyolar ki evlere şenlik

Geri