Twitterda TT Oluyoruz bugün akşam herkesi bekliyoruz

Kodla Büyü
Arkadaşlar bugün olmasa bile mutlaka şansımızı tekrar deneyeceğiz ve bu sefer daha çok katılım ve destekle yeniden bir organizasyon yapacağız

sanırım 40 kadar attım.

Az önce baktım da saçmalardan seçmeler olmuş

Ama yine söylüyorum. Çok mu aradınız Hashtag'i #BT olsa nolurdu.

Millet gerizekali ota b.k'a twit atıyorlar. Saçma sapan milletin işi gücü yok. Eğer bilişim öğretmenleri olmasa gelecek nesillerde böyle olacak. Bilinçsiz ve ne yaptığını bile bilmeyen cahil sadece tüketen bir nesil yetişecek :verymad:

bilogt55' Alıntı:
ya bu nazlı ılıcakın tweetini çok retweet etmek lazım kadının 300bin takipçisi var, hükümete yakın biri
nazlı hanım bu konularda baya yardımcı oluyor sözleşmeli konusundaki yardımlarını da sözleşmeli olan arkadaşlar hatırlar. Konu ile ilgili dokümanlar yollansa köşesinde bizi bile yazma ihtimali yüksek. Sağolsun bizi kırmadı tagımızı twitledi.

loperselim' Alıntı:
tag seçimi yanlış. tt olsa bile kimse bişe anlamaz.
Hocam yapalımda anlamasınlar, anlayacakları bişeyi yaparız sonra... Herkes bisürü şey diyor, TT olunca ergenler meraktan okur, diğerleri ergen muhabbeti dışında bir başlık var diye okur...

Gün destek zamanı, durumu tam anlatan veya herkesin beğeneceği bişey bulunması zor ...

bu trogretmenleri bize laf mı sokuyorlar anlamıyorum artık yazanları
kafam bulandı

rumuz19' Alıntı:
bilogt55' Alıntı:
ya bu nazlı ılıcakın tweetini çok retweet etmek lazım kadının 300bin takipçisi var, hükümete yakın biri
nazlı hanım bu konularda baya yardımcı oluyor sözleşmeli konusundaki yardımlarını da sözleşmeli olan arkadaşlar hatırlar. Konu ile ilgili dokümanlar yollansa köşesinde bizi bile yazma ihtimali yüksek. Sağolsun bizi kırmadı tagımızı twitledi.

aslında çok büyük kamuoyu oluşabilir sayesinde. kendisine mail atsak beraber.

emeği geçenlere teşekkürler.
birde şu tt listesini grafik halinde nasıl alıyoruz..

bundan sonrası için iyi bir başlangıç yaptık.
tüm destek verenlere teşekkürler...

aslında şu anda bastırılsa TT oluruz ama benim beynim sulandı.
Cümle kuramıyorum artık
iyi geceler herkese...

bende farklı hesaplardan tweetler attım, ama tweetler neden # veya @ işaretleri ile başlıyor bu işaretlerin anlamı nedir, bunlar olmazsa ne olur, twetterden uzak kalmaya gelmiyor galiba... :-1:

Geri