Twitterda TT Oluyoruz bugün akşam herkesi bekliyoruz

Kodla Büyü
https://twitter.com/ecktr TT mesaj sayılarını buradan takip edebilirsiniz.

ilk girişim hiç kötü değildi ama 500-1000 arası birbirinden farklı kişiler yoğun olmayan kısa bir zaman diliminde mesaj yazsa olacak bu iş. zor değil ama 13000 bilişimcinin çoğu tivitıra çok uzak...

Artık fenalık geçireceğim nerdeyse,inatla şimdiye dek yazıyorum da beynim sulandı. Peki listede neden yükselmedi ki? Twitterı da çözdüm sayenizde :)

Ellerinize sağlık.. Zümre arkadaşlarım keşke şu sosyal medyayı daha etkin kullansalar...

Nabi Avcı benim twitterim Facebook'um yok dedi....
program sunucusu özellikle sordu öğretmenler size internet üzerinden ulaşabilirlermi diye...

Yinede ilk deneme için gayet iyiydi.Katılan herkese teşekkür ederim. Bence bu etkinliği her hafta yapalım. Açıkcası şununda etkisi var bir çoğumuz twitter kullanmayı bilmiyorduk. Ama bugünkü tecrübeden sonrabeynimiz sulansada baya bir ustalaşmışızdır diye düşünüyorum :)

bence etkinliğin alt yapısı için bir günlük süre değil de bi hafta kadar zamn verilmeli aynı zamanda etkinliğin başlangıç saatinden önce gerli iş birlikleri yapılmalı.

ve şu var her eylemin yeri ayrı sanalda binler yetmiyor belki ama gerçekte 100'ler olsak bile ses getirebilirdik.

ibrahim_hoca' Alıntı:
ve şu var her eylemin yeri ayrı sanalda binler yetmiyor belki ama gerçekte 100'ler olsak bile ses getirebilirdik.
Çok doğru hocam, sanal alemde kendimiz kaptırmışken, bu hızla bunu gerçekliğe dökebiliriz diye düşünüyorum.

fena değildi bence. heyecan oldu. bence kısa zaman sonra teekrar bi denemeliyiz. ama zamanlama önemli. ergenlerin olmadığı bir anda davranmalıyız. :idea:

akdenizkanki' Alıntı:
Yinede ilk deneme için gayet iyiydi.Katılan herkese teşekkür ederim. Bence bu etkinliği her hafta yapalım. Açıkcası şununda etkisi var bir çoğumuz twitter kullanmayı bilmiyorduk. Ama bugünkü tecrübeden sonrabeynimiz sulansada baya bir ustalaşmışızdır diye düşünüyorum :)
kesinlikle :idea:

ne güzel yapılmış ben tek miyim bilmiyorum çocukla ilgilenmekten dolayı katılamadım o saatte. sürekli yapılsa bir kaç saatte gibi nasl olur...

anam ben bu organizasyonu nasıl kaçırmışım, peki kaçırdığım organizasyondan nasıl haberim oldu? sabah fox tv de haberlerde "bilişim derslerine müzik öğretmeni giriyormuş, twitler var" gibisinden bi cümle duydum, ses getirdiniz yani. bir dahaki sefere acayip yüklenelim hem şu twitter ı da öğrenmiş oluruz.

twitter sosyal medya baskısı için bir numara face filan hikaye . Facebookta millet oyunlarda takılıo asıl gündem twitter ile oluyor ... herkes kullanmalı

Bir dahakine artık güzel bir katılım olur. Lütfen zümrelerimize haber verelim. Akşam orda olanlar ne kaybetti ki? Hepimiz için heyecan oldu açıkcası :D

güzel oldu bencede her ne kadar tt olamasakta ilkkez bu kadar kişiyi bir araya getirdik bir amaç için bu da önemliydi. tekrarlanmalı :!:

Arkadaşlar yine bir gün belirleyelim ama bir hafta felan önceden duyuralım bu sefer tt oluruz inşallah. Sanırım organizasyondan çoğu arkadaşın haberi yoktu...

Daha kalabalık bir grupla ve güzel akılda kalıcı bir hashtag ile tekrar deneriz, herkese de haber veririz. Yardım edebilecek arkadaşlardan destek isteriz. Gelen bir mesaj atsa bile bize yeter.

akşam tesadüfen foruma girince haberim oldu, daha önce 2 tane twit atmıştım, bu olay sayesinde bi gece 15-16 tane twit attım. bir daha ki sefere daha fazla duyuru olursa daha başarılı oluruz.

o kadar zor şartlarda girdim ki, yine de bişeyler yapmaya çalıştım, umarım ses getirmiştir biraz yaptıklarımız!

sıkı bi twitter kullanıcısıyım ama malesef dün akşam evde değildim katılamadım..bi dahakine inşallah :)

DijitalKM' Alıntı:
Daha kalabalık bir grupla ve güzel akılda kalıcı bir hashtag ile tekrar deneriz, herkese de haber veririz. Yardım edebilecek arkadaşlardan destek isteriz. Gelen bir mesaj atsa bile bize yeter.
Gelen bir mesaj atsa yine yetmez :) Dün en çok rt edilen tivitimiz 100 küsürlerdeydi. Yanına yaklaşabilen yoktu gözümden kaçmadıysa. 100 rt ile kimse trending topicse giremez. 200 kişi bile bir araya gelmemiş ne tt'sinden bahsediyoruz. Binlerce hatta trafiğin yoğun olduğu saatlerde 10bin üzerinde tivite ihtiyaç var tt olmak için. O kadar kolay değil.

ben de yeni gördüm be, nasıl görmemişim, oysa akşamları çok takılırdım..., bi dahaki sefere inş.

Aslında Bu Forumdakilerin Çoğunun Twitter'a Karşı Alerjileri Vardır;
Bu Başlığın Forumda TT olması Bile Sürpriz!

Aklıma Gelen Kullandığım Hashtaglar:

#bilisimdegelecekvar
#bilişimdegelecekvar
#BilisimOgretmenleriOkullardaOlsa
#BilişimÖgretmenleriOkullardaOlsa
#BTÖğretmenleriGereklidir
#BTOgretmenleriGereklidir
#fatihprojesi
#tef
#mef
#bote
#bilisimteknolojileri
#bilişimteknolojileri
#mesleklisesimemleketmeselesi
#bilgisayarogretmenleri
#bilgisayaröğretmenleri
#mefvetefogretmenleri
#mefveteföğretmenleri
#tekniköğretmen
#teknikogretmen
#teknikegitim
#teknikeğitim
#fatihinaslanlari
#fatihinaslanları
#ogretmen
#öğretmen
#nabiavci
#nabiavcı
#gelecekbilisimlegelecek
#gelecekbilisimlesekillenecek
#BTöğretmenleritakiplesiyor
#Bilişimcilertakipleşiyor

Bilişimde Gelecek Var Bilişimciler Listesi:

https://twitter.com/elaleminderdi/bili% ... elecek-var

--------------------------------------------------------------------------
http://twitter.com/elaleminderdi

#gelecekbilisimlegelecek, #BTOgretmenleriGereklidir, #bilisimteknolojileri bizleri doğrudan ilgilendiriyor o yüzden olabilir ama diğerleri olmaz bence.. #bote den #tef ten ne anlicak hashtagi gören insanlar :))

evrim0626' Alıntı:
güzel oldu bencede her ne kadar tt olamasakta ilkkez bu kadar kişiyi bir araya getirdik bir amaç için bu da önemliydi. tekrarlanmalı :!:
Evet hocam inşallah tekrar deneyeceğiz. Bütün bilişimciler bu sefer tek ses tek yürek olacağız.

Bahadır1980' Alıntı:
Arkadaşlar yine bir gün belirleyelim ama bir hafta felan önceden duyuralım bu sefer tt oluruz inşallah. Sanırım organizasyondan çoğu arkadaşın haberi yoktu...

acer50' Alıntı:
anam ben bu organizasyonu nasıl kaçırmışım, peki kaçırdığım organizasyondan nasıl haberim oldu? sabah fox tv de haberlerde "bilişim derslerine müzik öğretmeni giriyormuş, twitler var" gibisinden bi cümle duydum, ses getirdiniz yani. bir dahaki sefere acayip yüklenelim hem şu twitter ı da öğrenmiş oluruz.
Hocam Allah'ın izni ile daha çok ses getireceğiz. Bu sefer daha çok katılım ile tt olacağız

Geri