USB Multiboot Toolkit - AdemHoca2015

Kodla Büyü
murat_erg' Alıntı:
Anladim hocam tskrler hersey icin
hocam windows parolaları için elcomsoft u kullanabilirsiniz.
http://freakshare.com/files/gs3ndj09/El ... O.rar.html
dosyayı indirip adını elcomsoft.iso yapın ve usb ana dizine atın

komutlar usbmenu2.lstde var. anamenüden diğer seçenekler deyip görebilirsiniz. yoksa ekleyebilirsiniz:

title ElcomSoft
if %@root:~1,3%==hd0 && geometry (hd1) && map --unhook && map (hd0) (hd1) && map (hd1) (hd0) && map --hook && set PART=%@root:~5,1% && root (hd1,%PART%) || echo !!!
clear
set ISOFILE=/elcomsoft.iso
set BOOTFILE=/BOOTMGR
if exist %ISOFILE% || find --set-root --ignore-floppies %ISOFILE% || echo -> %ISOFILE% bulunamadi!
if exist %ISOFILE% && map %ISOFILE% (0xFF)
if exist %ISOFILE% && map --hook && root (0xFF) && chainloader (0xFF)%BOOTFILE% || chainloader () && boot
boot || echo -> Onyukleme basarisiz! && echo && pause --wait=5 <<< Klasik Menuye Don ...

Konu: USB Multiboot Toolkit - AdemHoca2015

Slm öncelikle emeklerine sağlık çok güzel usb programlar hazırlamamışsın adem hoca 2012 kullanıyorum hala işimi fazlasıyla görüyor. Benim bir sorum olacaktı şimdi flas bellek dosya sistemi fat32 virüs bulaşıyor. Flas belleği NTFS yapıncada içindeki bazı http://www.bilgisayarbilisim.net/wi...cd-acronis-multiboot-usb-dvd-2012-t88747.html

bazı çalışmıyor. çook sıkıntı çekiştiriyorum flası NTF yapacam USBPROTECT_V1.2 virüsler bozmasın diye donduracam nasıl yaparım bana yardımcı veya elinizde 2012 NFTS cevirilmis içindeki programlar sıkıntısız çalışıyor ise bir yere upload edip bana link gönderirmisiniz..???

cgdas' Alıntı:
Konu: USB Multiboot Toolkit - AdemHoca2015

Slm öncelikle emeklerine sağlık çok güzel usb programlar hazırlamamışsın adem hoca 2012 kullanıyorum hala işimi fazlasıyla görüyor. Benim bir sorum olacaktı şimdi flas bellek dosya sistemi fat32 virüs bulaşıyor. Flas belleği NTFS yapıncada içindeki bazı http://www.bilgisayarbilisim.net/wi...cd-acronis-multiboot-usb-dvd-2012-t88747.html

bazı çalışmıyor. çook sıkıntı çekiştiriyorum flası NTF yapacam USBPROTECT_V1.2 virüsler bozmasın diye donduracam nasıl yaparım bana yardımcı veya elinizde 2012 NFTS cevirilmis içindeki programlar sıkıntısız çalışıyor ise bir yere upload edip bana link gönderirmisiniz..???
hocam ntfs de çalışmaması garip ben yıllardır hep ntfs olarak kullanıyorum. çalışmayan 1tek şey hbcd nin içindeki dos programlar, onu da ayrıca ekledim zaten menüye. linkteki lite olanı kurun flash a sonra yine dosyalarınızı kopyalayın bakalım fark edecek mi ?
https://cloud.mail.ru/public/652d4a9586bd/usbboot

cgdas' Alıntı:
Acronis disk director v9 usb mauslar çalışmıyor.Bunu gidermenin bir yolu varmı ??
hocam usb 3.0 a takıyorsanız mavi girişler, oyuzden çalışmamış olabilir. usb2 porta taktığınızdan emin olun. onun dışında yapacak bişey yok. acronis disk director ün yeni versiyonlarını usbye ekleyebilirsiniz. benim son çalışmamda acronis tru image 2014 ve Acronis Disk Director 2011 var.

parola sıfırlama için active password changer kullanabilirsiniz.

yada elcomsoft kullanabilirsiniz parola sıfırla için.
http://freakshare.com/files/gs3ndj09/El ... O.rar.html
dosyayı indirip adını elcomsoft.iso yapın ve usb ana dizine atın

komutlar usbmenu2.lstde var. anamenüden diğer seçenekler deyip görebilirsiniz. yoksa ekleyebilirsiniz:

title ElcomSoft
if %@root:~1,3%==hd0 && geometry (hd1) && map --unhook && map (hd0) (hd1) && map (hd1) (hd0) && map --hook && set PART=%@root:~5,1% && root (hd1,%PART%) || echo !!!
clear
set ISOFILE=/elcomsoft.iso
set BOOTFILE=/BOOTMGR
if exist %ISOFILE% || find --set-root --ignore-floppies %ISOFILE% || echo -> %ISOFILE% bulunamadi!
if exist %ISOFILE% && map %ISOFILE% (0xFF)
if exist %ISOFILE% && map --hook && root (0xFF) && chainloader (0xFF)%BOOTFILE% || chainloader () && boot
boot || echo -> Onyukleme basarisiz! && echo && pause --wait=5 <<< Klasik Menuye Don ...

sizin istediğiniz dosya xp tabanlı olduğu için menüyle uyumlu değil maalesef, açıyor ama ilerleyince hata veriyor.

hocam 2016 versiyon da gelecek mi ? bunu indirelim mi 2016 yımı bekleyelim uefi destekli win 7 win 10 da eklerseniz cok makbule gecerdi 8 i hiç koymayın hocam bosuna yer kaplamasın.

sahintan33' Alıntı:
hocam 2016 versiyon da gelecek mi ? bunu indirelim mi 2016 yımı bekleyelim uefi destekli win 7 win 10 da eklerseniz cok makbule gecerdi 8 i hiç koymayın hocam bosuna yer kaplamasın.
uefi için fat32 + ntfs usb hazırlamak lazım. bende var kullanıyorum da, insanlara nasıl anlatır kullandırırım bilmiyorum :) 2016 çalışması başlayalım bakalım :)

Adem hocam "ademhoca2014usb.exe" dosyasını çalıştırdığımda şifre istiyor. Şifre nedir acaba verebilir misiniz?

bt_volkanhoca' Alıntı:
Adem hocam "ademhoca2014usb.exe" dosyasını çalıştırdığımda şifre istiyor. Şifre nedir acaba verebilir misiniz?
istediğiniz dosyanın şifresi şifre : ademhoca2014

ama güncel versiyonu var bu konunun ilk sayfasında.

ademola' Alıntı:
Değerli arkadaşlar daha önceki çalışmalarımı takip edenler bilirler, bu çalışma öncekilerin güncellenmiş halleridir.
Bu program Usb diskinizi bios tan açılış yapabilecek şekilde düzenler ve birçok iso dvd kalıplarını tekbir usb cihazdan boot edebilmenizi sağlar,

Ademola harikasın yaa denemediğim program kalmamıştı..

elinize sağlık hocam çalışmanız çok güzel NTBOOT32.ISO ve NTBOOT64.ISO dosyalarını nereden bulabilirim

Merhaba Hocam aşağıdaki sorunu nasıl halledebilirim. Yüklenecek klasörü falan değiştiriyorum yine düzelmiyor.Teşekkürler.

bDJb4n.jpg

2016nın usbye nasıl yapılacağını tam çözemedim anlatabilirseniz memnun olurum teşekkür ederim emekleriniz ve paylaşımınız için

Geri