Van'da 15 Mayıs Kahvaltı - Akdamar - Resimler...

Kodla Büyü
Re: Van'da BB.net üyeleri Buluşması Düzenleyelim mi?

Bi organizasyon düzenlenirse bizde Bitlisten iki bilişimci gelebiliriz.

refleto' Alıntı:
Hocam Bitlis Ağrı'dan Hakkariden Organizasyona katılan yok mu.... Büyük Bişi yapalım... :++: BBnet Doğu Konferansı
ben de ağrıdayım geçici olarak, asker öğretmenim. van'da olsaydım gelmek isterdim :)

Hocam Batman'dan gelmeye niyetlenen arkadaş var... Ağrı Çok Uzak değil tabii askeri öğretmen başka il dışına çıkıp risk almak istemesen ayrı....
Bekleriz ama yinede...

Metehan - Refleto*2 - Doruk*2- [hasari] - DoganKSK - prentice - can_can_ - [2-6 Bilişimci Van] - [2 Bitlis] - Rüzgara Karşı(ikna etmek için uğraşırız) - erdCan*2

Arkadaşlar Garanti olmamakla beraber 20 kişi
Ben Tarihin Adını koyayım: 15 Mayıs
Organizasyon: Kahvaltı ve Akdamar Gezisi Olsun.
Arkadaşlar Kendimizi ayarlamaya çalışalım Eğer adı geçenler Evet derse... Kendinizi Ayarlayın 15 Mayıs BB.net Doğu Buluşması....

Hakkariden kimse yokmu ... Bahçeşehirden bir arkadaş vardı... Hadi

selam hocam bende vandayım muradiye ilçesinde burda 4 bilişimci garanti ve 2 araçla geliris gezilerde sıkıntı olmasın die bu arada merkezde 2 arkadaşım var onlarda kesin katılır tarih uygun ama arkadaşlar uygun bulursa böyle bir buluşma süper olur gerçekten

slh040' Alıntı:
selam hocam bende vandayım muradiye ilçesinde burda 4 bilişimci garanti ve 2 araçla geliris gezilerde sıkıntı olmasın die bu arada merkezde 2 arkadaşım var onlarda kesin katılır tarih uygun ama arkadaşlar uygun bulursa böyle bir buluşma süper olur gerçekten

Hocam Herkesde araba olmaz ama uygun fiyata tanıdıktan bi minibus ayaralarız....

Muradiye*4 + Merkez 2 Daha 26 kişi olduk

Re: Van'da BB.net üyeleri Buluşması: 15 Mayıs Kahvaltı - Akdamar

Hocam ben pazartesine kadar işi Uygulamaya sokuyorum.... Bir Kahvaltı salonu ile pazarlık, Minibus ve Kayık toplu bir maliyet hesabı....Organizasyona ekleme çıkarma yapmak isteyen olursa Mesajlarınızı Bekliyoruz....

15 Mayıs
Kahvaltı + Akdamar Gezisi (Eğer Çok Maliyetli olmazsa Düşünmekteyiz)

Gelmek İsteyenler....
Metehan
Refleto*2
Doruk*2
hasari (Diyarbakır)
DoganKSK
prentice
can_can_
[2-6 Bilişimci Van]
VolkanTb*2 (Bitlis)
Rüzgara Karşı(ikna olması gerekmekte) (Ağrı)
erdCan*2 (Batman)
slh040*6

ewet hocam haklısınıs minibus daha uygun olur eğer uygunsa araştıralım tanıdıkları arayalım katılım süper 15 mayısa kadar epey olur:)

inşallah diyelim hocam 15 mayısa, şelale filan da varmış heralde vanda. bilmiyorum.sanırım ada+ kahvaltı yeterli gelecektir. güzel olacağını düşünüyorum. Sıkıntı çıkmazsa 15 inde görüşmek üzere

hadi bakalım fotograflarida biz bekliyoruz :) iyi eğlenceler

hocam şelale bisim burda muradiyede ama biras ters 1 saat mesafede yinede grup olarak istenirse gidilebilir bu arada sayıya eşler dahil değil sanırım

Hocam bende geliyorum. şu an için herhangi bir engelim yok. Acil bir durum söz konusu olmadığı sürece bende geliyorum..

Metehan hocam Ben, Doruk ve erdcan hocalarımın eşleri gelecek sayıya dahiler. 2 arkadaşda garanti değil.... ama eşleri ile gelecekler

12 Mayıs gibi gelecekleri kesinleştiririz... şimdiden kendinizi birşeye mecbur histemeyin.... Ama bu kadar bilgisayarcıyız muhabbeti bile güzel olur.... UNUTMAYIN.

:D muhabbet muhakkak güzel olur refleto hocam,kahvaltıda sadece otlu peynir yok dimi:)

Benimde eşim gelebilir belirteyimde :) inş bir aksilik çıkmadan organizasyon içerisinde bulunuruz. heyecanlanmaya başladım :))

15 Mayıs
Kahvaltı + Akdamar Gezisi (Eğer Çok Maliyetli olmazsa Düşünmekteyiz)

Gelmek İsteyenler....
Metehan (Eşi ile)-(VAN)
Refleto (Eşi ile)-(VAN)
Doruk (Eşi ile)-(VAN)
hasari (Diyarbakır)
DoganKSK (VAN)
prentice (VAN)
can_can_ (VAN)
VolkanTb (Bilişimci Bir arkadaş Daha)-(Bitlis)
Rüzgara Karşı (ikna olması gerekmekte) (Ağrı)
erdCan (Eşi ile)-(Batman)
slh040 (Bilişimci 5 arkadaş Daha)-(Van)
[2-6 Bilişimci Van]

Arkadaşlar Son Durum bu Van + Bitlis 23 kişiyiz... Dışardan gelebileclerle beraber 27 Kişi...
Zannedersem olacak gibi...

erdcan' Alıntı:
:D muhabbet muhakkak güzel olur refleto hocam,kahvaltıda sadece otlu peynir yok dimi:)

Hocam Otlu yiyene otlu yemeyene normal.... Otlu peynirin öyle bir özelliği var ilk yedin mi hoş gelmiyor ama alıştınmıda ülsel olana kadar yiyorsun.

Maksat muhabbet olsun, otlu otsuz peynir yeriz farketmez:)Asker arkadaşım murat adıgüzel van daydı, ordaysa onuda çağırayım ne zamandır görüşmüyoruz o da bilişimci belki tanıyan vardır

hocam slh040 ın dediği arkadaşlardan biri benim az önce aradı söyledi.. organizasyon olursa iki kişi kesin var.. van merkezden...

refleto hocam 15 mayısa kadar yollar düzelir mi acep? az önce haberlerde gördüm bahçesarayda ambulans yolda kalmış. Yollar kar olmaz heralde 2 haftaya kadar açılır inşallah

erdcan' Alıntı:
refleto hocam 15 mayısa kadar yollar düzelir mi acep? az önce haberlerde gördüm bahçesarayda ambulans yolda kalmış. Yollar kar olmaz heralde 2 haftaya kadar açılır inşallah

Hocam Bir Bitlis Deresi Yolu iyi değil onun dışında çok az Balaban sorunlu ama şu an açık... Bu Sorunlu yerler Yol yapımından böyle....

11 Mayıs'a Kadar Kesinleştirin.....Ve Haber Verin... Gelenlerin Yanına Kesin YAZACAĞIM...

Listeyi Güncelliyorum

Metehan (Eşi ile)-(VAN)
Refleto (Eşi ile)-(VAN) KESİN
Doruk (Eşi ile)-(VAN)
hasari (Diyarbakır)
DoganKSK (VAN)
prentice (VAN)
can_can_ (VAN)
slh040 (Bilişimci 3 arkadaş Daha)-(Van)
bbozkurt (Bilişimci 1 Arkadaş Daha)-(Van)
[2-6 Bilişimci Van]

o da güzel :puhaha: :puhaha:

bizde eşimle beraber gelicez.önemli bir iş çıkmazsa kesin gelicez :)

can_can_ Hocam Kahvaltıcı ile konuşulacak Akdamar gidiş felan ayarlamayı düşünüyoruz.... Kesin Demek için bir son tarih Belirleyelim ben 12 Mayıs dedim son olarak herkez düşünsün işinin çıkıp çıkmayacağına karar versin olmazsa 15 mayıs erteleriz bile (Örneğin 19 Mayıs veya 16 Mayıs gibi)
12 Mayısa Çarşamba günü işlerinizi ayarlayın evet geliyorum diyenin yanına Kesin ibaresi Koyuyorum.

Listeyi Güncelliyorum

Metehan (Eşi ile)-(VAN)
Doruk (Eşi ile)-(VAN)
hasari (Diyarbakır)
DoganKSK (VAN)
prentice (VAN)
can_can_ (Eşi ile)-( (VAN)
Ferdi_sonYıdırım KESİN
[5 Bilişimci Van]

Arkadaşlar Kahvaltıcı işini konuştum... Burada kişi başı 12,5 dedi (ama 10 veya 8 milyona çekmeyi düşünüyorum kişi sayısını tam konuşamadık)
Akdamara minibüs tutmak aklıma geldi ama kim arabasıyla gelir bilmiyorum bide az kişi olursak koskoca Araba kirasını paylaşmak biraz maliyetli olur.
Oraya çalışan minibüsler kahvaltıcıya pek uzak değil... 5 kişide olsak 10 kişide olsak fark etmez (Bunu sormadım ama 3 milyon sanırım) Böylece araba ile gelenler araba ile diğerleri minibusle gideriz. Şimdilik Maksimum maliyet kayık parasınıda sayarsak 15-17 lira arası bişi çıkyor.....

Listeyi Güncelliyorum

Metehan (Eşi ile)-(VAN)
Doruk (Eşi ile)-(VAN)
hasari (Diyarbakır)
DoganKSK (VAN)
prentice (VAN)
Ferdi_sonYıdırım KESİN
[5 Bilişimci Van]

arkadaşlar benda van merkezden.... benide kesin ekleyebilrisiniz....olursa % 100 kesin.. ama daha büyük bi organizasyon bekliyorum sayımız 50 kişiyi bulsun büyü otobüs ayarlayalım.....

selam hocam arkadaşlar 12 mayıs demiş ama hafta içi gelmemiz sorun olur biz muradiyeden geleceğiz ben ve eşim ayrıca 3 bilişimci arkadaş yani toplam 5 kişiyiz kesin gelmeye karar verdik ama bizim için uygun tarih 15 mayıs olur

slh arkadaşıma katılıyorum... 15 mayıs uygun hem maaşlarda çekilmiş olur.. :) :oops:

Hocam 12 mayıs karar vermek için son tarih yani gelen 12 mayısa kadar forum üzerinden ben kesin geliyorum desin ki sayıyı bilelim..... yoksa başlıkta olduğu gibi tarih.. 15 Mayıs

Arkadaşlar Araba ile gelecek varsa onuda belirtsin... araba tutacaksak ona göre ayarlayalım.... (Eğer varsa veya isterlerse boş koltuk sayısını da belirtsinler planlamaya dahil edelim zorunlu değil tabii)

Listeyi Güncelliyorum

Metehan (Eşi ile)-(VAN)
Doruk (Eşi ile)-(VAN)
hasari (Diyarbakır)
DoganKSK (VAN)
prentice (VAN)
Ferdi_sonYıdırım KESİN
akif_van KESİN
[5 Bilişimci Van]

Geri