Windows 10 Lite

Kodla Büyü
google'a
win 8.1 embedded türkçe drive yazınca ilk sırada geliyor diyorlar ;)
Hocam dediğiniz şekilde yazıp microsoftun sitesinden indirdim. Kurulumda key istiyor, atlama imkanı yok. Birkaç farklı key denedim internetten fakat olmuyor, sonraki ekrana geçemedim. Bunun için ne yapmamız gerekiyor?

Ah birde linux dağıtımlarını araştırsanız.
Biraz zaman ve emek harcarsınız sonra bu size fazlasıyla dönebilir.
Tabi Windows'a bağımlı kalmanızı zorlayan yazılım varsa yapacak birşey yok.

Güzel çalışmaya benziyor. Denemeye değer. Okullardaki bilgisayarlar neyse de, acaba kişisel bilgisayar için güvenli midir?

Şimdi deneme amaçlı 1 saat kadar kullandım. Fazla hoşuma gitmedi eski haline döndüm. Görsel olarak orjinal windows dan çok uzak geldi bana. Dosya klasör simgeleri bile değiştirilmiş. Biz rahat kullanabiliriz ama normal bir kullanıcıya farklı bir işletim sistemi gibi gelebilir. Yani işin özeti bilgisayarına kurduğumuz insanlardan olumsuz tepkiler geleceği kesin gibi.

Son düzenleme:
Hasari hocam senin lite 10 u kullanmıştım daha önce hoşuma gitmişti. Elime atom işlemcili 2 gb ram li netbook geçti. Onda deneyeceğim. Fakat isosunu bulamadım. Linkten indirmek istediğimde de erişim izni iste diyor. Yardımcı olabilir misin hocam?
+1

Hasari hocam senin lite 10 u kullanmıştım daha önce hoşuma gitmişti. Elime atom işlemcili 2 gb ram li netbook geçti. Onda deneyeceğim. Fakat isosunu bulamadım. Linkten indirmek istediğimde de erişim izni iste diyor. Yardımcı olabilir misin hocam?
Merhabalar hocam, şimdi yeniden test ettim indirebiliyor olmanız gerekiyor test ettim sıkıntı yok mümkün ise google drive oturumunuzu açıp indirmeyi deneyin.

Merhabalar hocam, şimdi yeniden test ettim indirebiliyor olmanız gerekiyor test ettim sıkıntı yok mümkün ise google drive oturumunuzu açıp indirmeyi deneyin.
Merhaba Hasari hocam. Oturum açtırıyordu zaten. Şimdi de aynı uyarı geliyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Hasari hocam yüklü program var mı içinde? Yapacağımız bir ayar var mı? Ekran görüntüsü varsa paylaşabilirmisiniz.
Yüklü program yok, onları kendiniz yüklersiniz. Bildiğiniz standart görüntüsü var. Sadece normal sürümlerin lite olanı.

Geri