Yağız atlar kişnedi, meşin kırbaç şakladı.2023 ZAM MASASI

Kodla Büyü
Sendikal kazanım
2025 yılı

📍Ocak ayı toplu sözleşme zammı %6

📍Temmuz ayı toplu sözleşme zammı %5

Sayın site adminlerinin daha aktif olmasını ve site içi kuralları daha katı hale getirmesini temenni ediyorum. Özellikle ülkemizin iç bunaltıcı iç siyasetinin alakasız başlıklarda, hakaretlerle bezeli bir şekilde güzide formumuzda karşımıza çıkması çok rahatsız edici. Konu başlığını takip ettiğinizde ortamı geren hesaplar bu kadar barizken gerekenin yapılması konusunda bir an önce harekete geçilmesi gerekiyor.

Sayın site adminlerinin daha aktif olmasını ve site içi kuralları daha katı hale getirmesini temenni ediyorum. Özellikle ülkemizin iç bunaltıcı iç siyasetinin alakasız başlıklarda, hakaretlerle bezeli bir şekilde güzide formumuzda karşımıza çıkması çok rahatsız edici. Konu başlığını takip ettiğinizde ortamı geren hesaplar bu kadar barizken gerekenin yapılması konusunda bir an önce harekete geçilmesi gerekiyor.
Hocama katılıyorum. Kendi görüşlerini karşı tarafa empoze edecem diye hakaret boyutuna giden konular bunaltmaya başladı. Özellikle bazı hesapların kullandığı sivri dil çatışmayı körüklüyor.Bu konunun kilitlenmesini talep ediyorum.

iyi de yazılanlara bakıyorum en ufak eleştiride iktidara pırtlak gibi cıkan uyeler var sakin ol kimse senin aklını almayacak terbiye sınırlarını zorunan astırıyorlar,admin konu kalsın üyeleri banla yapmadıgın sey deil konuyu kapatırsan sende iktidar tarafındasın.

Son düzenleme:
yavas arkadaslar yavas bunlar meyilli konu kilitlemeye relax her yazılanı niye ciddiye alıyoruz?alın ceplerinizi saydırın sabaha kadar okumak inanın hos olmuyor

mujde kanalın biri duyurmus 12000tl emekliye vermek için calışcaklarmıs ben yazarken utanıyom verirken ne yapcaklar acaba yav bu sadece biz demi boyle emekli durumu esasdan soruyorum saka veya gır gır deil resmen adamlara olun siz deniyor

Ben forumumuzun kalitesini seviyorum, @metafor ve diğer yöneticiler elinden geldiğince forumu kaliteli tutmak için uğraşıyor. 124.661 üye var rakamlara göre yani yaklaşık beş üyeden biri mebde öğretmen, art niyet de olacaktır beğenmediğimiz fikirler de, ders konularımızda da anlatıyoruz şikayet et/engelle butonlarını kullanın diye bunları yaparsak ve her söylenene takılmazsak foruma bizim de katkımız olur diye düşünüyorum.

Günaydın BBNET :)

Eleştiri ile hakaret aynı şey değil. Karşılıklı eleştiri var diye konu kapatmıyoruz, üye yasaklamıyoruz.

Ancak üzülerek ifade edeyim, buraya yazmamın uygun olmadığı, üyeleri küçümseyen, ötekileştiren, küfür ve hakaret eden mesaj sahiplerini uyarıyoruz, devam ederse süreli veya süresiz yasaklıyoruz.

Bu konuyu kapatmamak için de elimizden geleni yapıyoruz, Lütfen sizler de destek olun. Küfür edene küfür etmeyin şikayet edin.

Bir konuyu kapatmak BBNET gibi bir foruma yakışmıyor ama, bazı konular bilinçli bir şekilde kutuplaştırma hedefi ile açılıyor. Biz de böyle bir durumda hem konuyu kilitliyoruz, hem de üyeyi yasaklıyoruz.

Hepinize iyi forumlar dilerim.

Geri