Yazlık Lastik Tavsiyesi..

Kodla Büyü
faskerhat' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
wertyu6' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
petlas haricinde diğer lastik önerilerinizide değerlendirebilirim..

Neden Petlas haricinde hocam?
Kullandınız da memnun mu kalmadınız?

kendim kullanmadım hocam bi arkadaş lastiği yardı kaldırıma sürttürüp ondan beri sildim petlası

benim arkadaş da michelin lastikleri kaldırıma çarptı ve yardı. Yani o lastiğe göre olduğu gibi çarpılan yere ve çarpış hızına göre de değişir.

olabilir hocam bazen sert çukurlar bile lastiği harcar
geri geri park yaparken kaldırıma sürttürüyor.. petlas yumuşak hamur.. fiyatına göre tabiki iyidir

Bende aynı ebatlarda dün bridgestone turanza t001 aldım hocam. 2014 52. hafta üretim tarihi. tanesi 200 tl. aralık ayına kadar da kış lastiklerimi lastik otelde ücretsiz saklayacaklar. önceki lastiklerim starmax'tı tabii stramax'a göre kıyaslayınca da oldukça memnun kaldım. bende michelin ile bridgestone arasında kalmıştım almadan önce tercihimi bredgestone'dan yana kullandım. inşallah uzun vade de memnun kalırım.

Hayırlı olsun hocam doğru bir marka tercih etmişsiniz bende uzun araştırmalar sonucunda goodyeara karar vermiştim. Memnun kalacağınız bir lastik.

ayyildiz08' Alıntı:
Hayırlı olsun hocam doğru bir marka tercih etmişsiniz bende uzun araştırmalar sonucunda goodyeara karar vermiştim. Memnun kalacağınız bir lastik.

siz kullandınız mı hocam?
sert çukurlara girdiğinde yanaklarından balon yaptığını okudum bazı forumlarda pek kulak asmadım ama

hepsiburada dan siparişimi vermiştim ilk gün ve 2015 üretim tarihliydi satın aldığımda hatta sipariş onay mailinde de 2015 üretim tarihli görünüyor.. kargoya verildikten sonra sipaişlerim kısmında lastiğin 2014 olarak güncellendiğini fark ettim ve bugün gelen kargoda 2014 36. hafta lastiği olduğunu gördüm.. uğraşmak istemediğim için iade etmeyeceğim.. uzun zamandır hepsi burada kazığı yemiyordum sonunda yedim...

ve birde goodyear bana güven vermedi lastik çok yumuşak.. inş balon falan yapmaz o kadar para verdik :roll:

dun lastikleri taktirdim hamuru yumusak olmasina ragmen parke ve bozuk zeminde kutur kutur vuruyor.. honda civic lerde kronik direksiyon kutusu arizasi var ön sağ tekerlekten bizuk zeminde cok gurultu gelir bunu absorbe etmek icin nokian wr d3 almistim ve nispeten basarili olmustu goodyeardan daha umutluydum ama hayal kirikligi....

Keşke 2015 hamurundan alsaydınız o zamanda söyledim 2015 deki üretimde hamur farklılığı vardı

bir ürünü alırken neden önceliğimiz türk malı olandan yana kullanmıyoruz
hiç kalitesine bakmadan önyargı ile silp atıyoruz yazık verdiğiniz paraya
bazı arakdaşlarda yorum yapmış sanki F1 pilotu herkes
ben petlas kullanıyorum herkoşulda veyerde ecnebi lastikleri ile yarışabilirim

ucamus' Alıntı:
Keşke 2015 hamurundan alsaydınız o zamanda söyledim 2015 deki üretimde hamur farklılığı vardı
hocam 2015 olarak sipariş verdim 2014 olarak geldi.. hepsi....dan ın yamukluğu....

biraz kabartma tozuna yatır biraz suda beklet pofuduk gibi olur
viraja 100le girersin artık :lol:

Geri