Yeni Web Sitemiz Akçakoca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Kodla Büyü
hocam site güzel joomla mı kullandınız? bir de arka plan sabit site hareketli bunu nasıl yaptınız yani siteyi aşağı indirirken sadece site iniyor arka plan kıpırdamıyor :++:

hyenali' Alıntı:
hocam site güzel joomla mı kullandınız? bir de arka plan sabit site hareketli bunu nasıl yaptınız yani siteyi aşağı indirirken sadece site iniyor arka plan kıpırdamıyor :++:

Site joomla değil, .net ortamında C# dili kullanıldı. Arka planın sabit olması ise gayet basit bir durum background-attachment:fixed; tabii bir arkaplan resmi eklemek gerekir body seçicisi ile.

hocam ellerinize sağlık bende epeydir okulu sitemizi yenilemek istiyorum ama vakit olmuyor iyi bir örnek olmuş... Ayrıca haber manşet sisteminiz dinamikse güzel bir uygulama olmuş bu kısım hakkında bilgi verirseniz memnun olurum...

ok46500' Alıntı:
hocam ellerinize sağlık bende epeydir okulu sitemizi yenilemek istiyorum ama vakit olmuyor iyi bir örnek olmuş... Ayrıca haber manşet sisteminiz dinamikse güzel bir uygulama olmuş bu kısım hakkında bilgi verirseniz memnun olurum...

Evet dinamik, scriptini özelden gönderebilirim yani siz mailinizi gönderin bir şekilde atayım mailinize(javascript kısmını)...

Elinize sağlık hocam. Gerçekten çok emek verilmiş. Tasarım da harika. Çok işlevsel ve kullanışlı. Joomla - nuke vs.. hazır portal kullanılmadan yapılmış, son zamanlarda gördüğüm en iyi okul sitesi.10 üzerinden 11 :) . Yönetici panelinden de birkaç printscreen gösterebilir misiniz?

mistik_60' Alıntı:
Elinize sağlık hocam. Gerçekten çok emek verilmiş. Tasarım da harika. Çok işlevsel ve kullanışlı. Joomla - nuke vs.. hazır portal kullanılmadan yapılmış, son zamanlarda gördüğüm en iyi okul sitesi.10 üzerinden 11 :) . Yönetici panelinden de birkaç printscreen gösterebilir misiniz?

Teşekkürler, yönetim panelini çok düzenli değil, elden geçirmeyi düşünüyorum o zaman ekran görüntülerini gösteririm.

Hocam üstmenu hoşuma gitti sitenizde gayet güzel olmuşşşş üstmenü ile ilgili biraz bilgi alsam sizdennn

die4you' Alıntı:
Hocam üstmenu hoşuma gitti sitenizde gayet güzel olmuşşşş üstmenü ile ilgili biraz bilgi alsam sizdennn

Hocam teşekkürler, üst menüyü çat pat jquery bilgimle yapmaya çalıştım epey bi tırmaladıktan sonra :) öyle bir şey çıktı. anaMenu.js dosyası indirip inceleyebilirsiniz hocam, ayrıca menüdeki bütün iconları da bir resim dosyasında toplayarak css sprite yöntemini kullandım iconlar.png dosyasını da yine indirin http://www.akcakocaatleml.k12.tr/images/iconlar.png css kodlarını da indirin :)

çok güzel bir site, ankette %8 kişi kötü diye oylamış.. neye göre oy verdilerse artık..

:+1: :alkis: :++:

tayinci42' Alıntı:
çok güzel bir site, ankette %8 kişi kötü diye oylamış.. neye göre oy verdilerse artık..

:+1: :alkis: :++:

Hocam sağolasın. Kötü + Çok Kötü = %8 , kalan tarafı beğenmiş gibi bu da bize yeter be hocam :)

Hocam 10 numara olmuş. ellerine sağlık. Büyük emek var. ama değimiş :alkis: :alkis:

Hocam menüyü videolu bir ders şeklinde anlatma imkanınız var mı? Bizler için faydalı olur.

twoalfa' Alıntı:
Hocam menüyü videolu bir ders şeklinde anlatma imkanınız var mı? Bizler için faydalı olur.

Hocam şu aralar pek mümkün değil, söz vermeyelim ama boş bir vakitte inşAllah bunu yapmaya çalışacam.

hocam siteniz çok güzel ama bir ayrıntı o kadar önemli bişey değil ama yazım hatası var öğretmenleri tanıttığınız bölümde "Atölye Şefi" yerine "Atelye Şefi " yazmışsınız düzeltirseniz artık siteniz mükemmel demekten başka bişey söylenemez

hamuş' Alıntı:
hocam siteniz çok güzel ama bir ayrıntı o kadar önemli bişey değil ama yazım hatası var öğretmenleri tanıttığınız bölümde "Atölye Şefi" yerine "Atelye Şefi " yazmışsınız düzeltirseniz artık siteniz mükemmel demekten başka bişey söylenemez

Hocam Atölye midir, Atelye midir bir türlü çözemedim gitti. Eğitim yapan yere atelye derlerdi ama hayır öyle değil o da atölye diynlerde var tabii.

Geri