Yeni Web Sitemiz Akçakoca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Kodla Büyü
hocam çok güzel olmuş

hele de memleketimden bir okul ve oralara duyduğum özlem daha da arttı.çok sevindim ve gururlandım.

ellerinize sağlık

hyenali' Alıntı:
hocam site güzel joomla mı kullandınız? bir de arka plan sabit site hareketli bunu nasıl yaptınız yani siteyi aşağı indirirken sadece site iniyor arka plan kıpırdamıyor :++:
background=fixed

Hocam Harika bir tasarım olmuş.
okullarda böyle profesyonel tasarımlar görmek çok güzel.
Bize de örnek olur İnşallah

başlangıçta çok karanlık gibi gelmişti ancak bazı teknikleri daha iyi uygulamak içinmiş (nede olsa teknik okul). güzel çalışma olmuş :)
buradaki efekt çok güzel onmaus overrrrrrr

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    29.3 KB · Görüntüleme: 463
  • 2.png
    2.png
    30.2 KB · Görüntüleme: 463
  • 3.png
    3.png
    31.3 KB · Görüntüleme: 463
tenten' Alıntı:
başlangıçta çok karanlık gibi gelmişti ancak bazı teknikleri daha iyi uygulamak içinmiş (nede olsa teknik okul). güzel çalışma olmuş :)
buradaki efekt çok güzel onmaus overrrrrrr

JQUERY ile hayat daha güzel hocam :)

hocam çok güzel olmuş ellerinize sağlık. valla okul siteleri arası bi yarışma düzenlense kesin derece alırsınız bu tasarımla çok profesyonel duruyor :+1:

gerçekten çok emek var ve iyi bir iş ortaya çıkmış. tebrikler hocam :) bizlerede video ile buna eklediniz özellikleri gösterirseniz seviniriz :)

Parhelion' Alıntı:
hocam çok güzel olmuş ellerinize sağlık. valla okul siteleri arası bi yarışma düzenlense kesin derece alırsınız bu tasarımla çok profesyonel duruyor :+1:

Yok mu bir yarışma? :)

hocam harikalar yaratmışsınız. Daha önce mesaj yazmıştım ama anasayfada konuyu yine görünce dayanamadım. Gerçekten çok güzel olmuş.

adeministrator' Alıntı:
hocam harikalar yaratmışsınız. Daha önce mesaj yazmıştım ama anasayfada konuyu yine görünce dayanamadım. Gerçekten çok güzel olmuş.

Estağfirullah hocam demeyin böyle.

Ben renk uyumu ve yazı tiplerinizdeki standart üzerine biraz yoğunlaşmanızı tavsiye edebilirim sadece.
Anladığım kadarıyla hala site üzerinde çalışmaktasınız, kolaylıklar diliyorum.

:)
Yahu bu arada Akçakoca denilince yalan olan şu CİSCO kursu geldi aklıma.
Gitti bizim planlar...

sugibi' Alıntı:
Ben renk uyumu ve yazı tiplerinizdeki standart üzerine biraz yoğunlaşmanızı tavsiye edebilirim sadece.
Anladığım kadarıyla hala site üzerinde çalışmaktasınız, kolaylıklar diliyorum.

:)
Yahu bu arada Akçakoca denilince yalan olan şu CİSCO kursu geldi aklıma.
Gitti bizim planlar...
Teşekkürler hocam,
Renk uyumu için logodaki renklerin dışını çıkmamaya gayret etsemde özelliklle menünün böyle olmasını istedim, biraz standart dışı gelebilir lakin yine belirli bir mantıkla yaptım tasarımı evet 3 renkten fazlasını kullanmak çok doğru olmayabilir ama kuralda değildir. Yazı tipi içinse %90 arial kullandım :) Kimi karışıklıklar var bunu inkar edemem.

çok güzel bir site olmuş böle siteleri görünce insan imreniyor.. Manşet haberi bizde alabilirmiyiz.

Geri