BT Ögretmenleri Gazete İlanı

Kodla Büyü
Re: BT Öğretmenleri için Gazeteye İLAN!-Anket Eklendi

fege' Alıntı:
Arkadaşlar gazete köşe yazarlarına yazsak oradan tv kanllarına nasıl sesimiz duyurabilirz fikir alsak ilanla olacak iş değil bu.

Fena fikir değil. Etkili de olabilir. Ekte bizdeki BASIN veritabanı var.

Ekli dosyalar

• Media.rar
    60.6 KB · Görüntüleme: 59

131. fahrican

fege' Alıntı:
Arkadaşlar gazete köşe yazarlarına yazsak oradan tv kanllarına nasıl sesimiz duyurabilirz fikir alsak ilanla olacak iş değil bu.
o denendi hocam gazete ilanı zaten basının dikkatini çekmek için bir nevi teşvik.. en azından ilan verdiğimiz basın grubu bizim olayımızla ilgilenir ve bir şekilde haber olma olanağı olur.

manhem' Alıntı:
çok sayfa olmuş bakamadım neden sayıyorsunuz bunlar ne yararlı bişiyse bende devam edeyim nedir ki????

Al işte! Kahreden bir mesaj daha.

Niyazi SARAL' Alıntı:
manhem' Alıntı:
çok sayfa olmuş bakamadım neden sayıyorsunuz bunlar ne yararlı bişiyse bende devam edeyim nedir ki????

Al işte! Kahreden bir mesaj daha.

vaktim yok hocam bakamadım 14 sayfa olmuş sağlık probleminden dolayı foruma da bi kaç gündür giremiyorum bi açıklama olsa güzel olurdu diyorum yukarıdaki mesajınızın yerine neyse

düzenleme: hatta 19 sayfa olmuş

135 kişiden 100 tanesi bu ayki ek dersini destek olarak verse sanırım 2 gazeteye yarım sayfadan ilan verilebilir. :!:

bote67 yine yapmış yorumunu..hocam hayatta hiç olumlu düşündüğünüz oldu mu?

nurhayat' Alıntı:
Duygusal olmaktansa mantıklı olmayı tercih ederim. Bu arada geleceğe hep olumlu bakarım. Gelecekten kötü beklentilerim ve kaygılarım pek olmamıştır.

bote67' Alıntı:
nurhayat' Alıntı:
Duygusal olmaktansa mantıklı olmayı tercih ederim. Bu arada geleceğe hep olumlu bakarım. Gelecekten kötü beklentilerim ve kaygılarım pek olmamıştır.

küçük düşünülse idi bu bşlık bile açılmıyor olacaktı. Bakın iyi şeyler olacak ama elimizi biraz taşın altına koymamız lazım

bamteli86' Alıntı:
bote67' Alıntı:
nurhayat' Alıntı:

küçük düşünülse idi bu bşlık bile açılmıyor olacaktı. Bakın iyi şeyler olacak ama elimizi biraz taşın altına koymamız lazım

Küçük düşünmek???

Konu başlığı açmak pek zor bir şey değil... Ama bu konu başlığı sonucuna olan güvenle açılıyorsa o zaman bir anlam kazanır... O desteği bulduğunda amacına ulaşır...

Bu foruma üye olan/olmayan tanıdığım BT öğretmenlerinden 18/20 si sonuca (ilan) ulaşılamayacağını düşünüyorsa burada bir güven eksikliği var demektir.
Bu konu başlığındaki önceki yorumlarıma bakarsan bu fikri destekleyip-desteklemediğimi anlarsın.

zaten o umutsuzlar yüzünden bu halde değilmiyiz?
bazı zümrelerimiz kılını bile kıpırdatmadığı için bu halde değilmiyiz?
istanbuldaki toplantıya 25 BT Öğretmeni katılmıştı, hatırlatırım...
sizin yorumlarınız hep bu şekilde hocam, olumsuz..bu yüzden dikkat çekio..belki de bunu içn yapıosunuzdur ne malum 8)

karne günü okulda kavga çıkaralım..
ya da
üç beş kötü bilgisayarı okul önüne çıkarıp üzerine su döküp benzin diye yutturalım sonra da onları yakmakla tehdit edelim..
halimizi anlatalım..
anında tüm ajanslara son dakika haberi olarak düşeriz.. akşama da tüm Tv kanallarında flaş haber olarak yerimizi alırız..

bebekli bir anne olarak düzenli takip edemiyorum. ben de destek veririm.

Sanırım 136 da benim...BU FİKRİ İLK BEN ORTAYA ATTIM...fakat bu başlığı açtığımda birçok kişi okumasına rağmen destek veremedi...bende yaklaşık 15 gün kadar bu siteye giremedim. yüksek lisans sınavlarımdan dolayı..Bu konu bana göre çok etkili olur ve tam destek benden de...

açıkçası böyle bir ilanın işe yaramayacağını düşünüyorum. bence bizim sorunlarımızın hallolması başka bi iktidara bağlı. çünkü bunlar kendi stratejik planlarına bile uymuyorlar. fatih projesinde bile adımız geçmiyor. açıkçası ben bu durumdan çok sıkıldım ve bi o kadar da umutsuzum.

bote67' Alıntı:
bamteli86' Alıntı:
bote67' Alıntı:
nurhayat' Alıntı:

Küçük düşünmek???

Konu başlığı açmak pek zor bir şey değil... Ama bu konu başlığı sonucuna olan güvenle açılıyorsa o zaman bir anlam kazanır... O desteği bulduğunda amacına ulaşır...

Bu foruma üye olan/olmayan tanıdığım BT öğretmenlerinden 18/20 si sonuca (ilan) ulaşılamayacağını düşünüyorsa burada bir güven eksikliği var demektir.
Bu konu başlığındaki önceki yorumlarıma bakarsan bu fikri destekleyip-desteklemediğimi anlarsın.

hiçkimse sonu başarısız olsun diye açmadı bu başlığı ve başarısızlık içinde uğraşmıyoruz...başarıda başarısızlıkta hepimizin elinde maddi ve manevi anlamda çok ağır bir yükün altına girmemiz gerekiyor bişeylerin başarılı olması için ama bu yükün altına girebilecek BT Öğretmeni sayısı okadar az kiii....

135-agkarakoc
136-bote2008
137-yagmur61

ras' Alıntı:
Sanırım 136 da benim...BU FİKRİ İLK BEN ORTAYA ATTIM...fakat bu başlığı açtığımda birçok kişi okumasına rağmen destek veremedi...bende yaklaşık 15 gün kadar bu siteye giremedim. yüksek lisans sınavlarımdan dolayı..Bu konu bana göre çok etkili olur ve tam destek benden de...

Bize talep geldi, başlığın sabitlenmesi istendi ve sabitlendi.
Mesela @ras hocam madem fikir sizden çıktı bu işi üstleniyormusunuz? @emel2710 arkadaşımız düzen vermeye çalışıyor başlığa ama bu işi tam olarak kim organize ediyor, edecek belli mi? @ras hocamız mı, emel2710 hocamız mı?

Ne yapılacak bir yol haritası var mı, yayınlanacak ilan metni ve grafiği çalışması var mı, sayı aşağı yukarı ortaya çıkmış ama fire verileceği de hesaba katılarak kişi başına düşen maliyet nedir vs bunların belirlenmesi gerekli.

Yönetim olarak işin için de olan herhangi bir arkadaşımız yok, biz sadece yardımcı olunması istendiği zaman elimizden
geldiğinde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Saygılar

the_korsan' Alıntı:
ras' Alıntı:

Bize talep geldi, başlığın sabitlenmesi istendi ve sabitlendi.
Mesela @ras hocam madem fikir sizden çıktı bu işi üstleniyormusunuz? @emel2710 arkadaşımız düzen vermeye çalışıyor başlığa ama bu işi tam olarak kim organize ediyor, edecek belli mi? @ras hocamız mı, emel2710 hocamız mı?

Ne yapılacak bir yol haritası var mı, yayınlanacak ilan metni ve grafiği çalışması var mı, sayı aşağı yukarı ortaya çıkmış ama fire verileceği de hesaba katılarak kişi başına düşen maliyet nedir vs bunların belirlenmesi gerekli.

Yönetim olarak işin için de olan herhangi bir arkadaşımız yok, biz sadece yardımcı olunması istendiği zaman elimizden
geldiğinde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Saygılar

yardımlarınız için teşekkür ediyoruz hocam site yönetimi olarak destek oldunuz hep bize.
ben bizim için elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım ama malum tayinim çıktı ve benim için geçiş dönemi evde internetim bile olmayacak gidip yerleşene kadar ben ras hocam ve bamteli86 hocamın elele bu işi yürütmesini isterim bu arada bana da görev düşerse her zaman hazırım,yürütemeyiz derslerse de elimden geldiğinde ben yürütürüm.

ne yapılması gerekiyorsa yapılmalı bence..formatörlük konusunda, derslerimizin alınması konusunda herkes şikayetçi..fakat herkes topu birbirine atmış durumda..o yüzden 3 kişi biraraya gelip sesimizi duyuramıyoruz..gazeteye ilan harika bi fikir..sendikalarla çalışma yapmamız gerekiyo..ben gaziantepteyim burda eğitimsen gerekli desteği vereceğini söylüyor..Hiç bir şey yapmadığımız sürece bir iki sene sonra tamamen dersleri kaldırıp bizi formatörlüğe mahkum edecekler..eMeslekten soğuttular..öğretmenmiyiz neyiz diye sorgulayıp duruyoruz..
artık ertelemeyelim şu işi bir an önce birşeyler yapalım..

Geri