BT Ögretmenleri Gazete İlanı

Kodla Büyü
Re: BT Öğretmenleri için Gazeteye İLAN!-Anket Eklendi

Diğer sayfaları incelemedim konuşulduysa affedin, miktar belirlensin 10 20 neyse, banka hesabı açılsın,tüm grup üyelerine yöneticilerimiz maille bilgi versin, isteyen yatırsın, kendisi için bişeyler yapmak isteyen,tamamen sıfatsız tuhaf bi duruma düşmek istemeyen yüreği yetenler yatırsın, şubat tatilinde bu işi yapalım. 20tl kişi başı bence makul 200 kişi olsa 4000 tl ile olur yeter diye düşünüyorum.

ankete verilen toplam oy 896
ilana ortak olmak isteyen 140 kişi
nasıl iş bu ya
ne kadar kötü bir zümreyiz herkesin mi üstünde ölü toprağı var
bütün bilişim öğretmenlerinin üstünde ölü toprağı var

Özür dilerim ama yazmazsam çatlayacağım. Emel hanım da bizi affetsin, tekrar özür dilerim.
İletişim kurduğumuzda belirtmiştik:

Öğretmenler olarak istediğimiz hakları almak hiç de kolay değil. Çünkü isteklerimiz gerçekten
sadece mesai
sadece ücret
sadece statü değişikliği
gibi kolay şeyler değil. Maalesef bu düzende heryere, her şeye kepçeyle verilirken dirhemle verilen tek Zümre biziz: Memur kesimi ve en önemli çoğunluğu olan biz EĞİTİMCİLER. Bizimle ilgili, BT Eğitimcileri zümresiyle ilgili düzeltilmesi gereken o kadar fazla şey var ki!! Bu kadar isteği karşılamak normal bir çabayla mümkün olmadığı gibi bu çabanın duyurulması da çok kolay olmayacaktır.

Bakanlıktan bu kadar değişkliği isteyip gerçekten bir ses duyurulmak isteniyorsa buna değer bir çaba gösterilmeli bizce. Bir bayan olarak güne her gidişimde bir altın parası veriyorum. Statüm düzeldiğinde ne olacak ? Yukarıda saydığım herşeye ek olarak SAYGINLIĞIMI da inşallah almış olacağım. Bunun karşılığı bir altından çok daha fazladır diye düşünüyorum
Arkadaşlar

Yarım sayfa olur, Tam sayfa bu paraya yetmez
gibi şeyler yazıldığını görmekteyiz ancak şu an bizleri kimin yönlendirdiğine bir bakalım lütfen. Bakanlıktan bahsetmiyorum. Olduğu yerde herşeyden memnun bir Zümre var maalesef. Bu yadsınamaz. Yaptıkları tek şey hiçbirşey yapmamak ve biz bu çabasızlık ve inançsızlık yüzünden yerimizde sayıyoruz. Özür dilerim, 20TL gibi bir rakamı 5000 kişiden istemek ve almak tamam ama ben gerçekten geleceğimiz için sürekli olarak verilecek bir statü farkının bu kadar ucuz olmaması gerektiğine inanıyorum. Durumu kötü olabilecek bir arkadaşımızın bile bir sefere mahsus verip de unutacağı, dişe dokunur bir meblağ bence olmalı.

Azınlık olarak yani gerçekten bu işin çözüme kavuşmasını isteyen Türkiye'deki herkes(Kötü bir hesapla 300kişi diyelim) 100TL gönderse -ki bu köle düzeninde ek dersle beraber yeni başlayan arkadaşımız 1500 ile 1900TL arası ücret almakta) inanın o azınlığı, yerinde yatan kocaman bir zümreyi rahatından etmiş ve gerçekten bazı şeylerin inatla, istemekle ve zorlamayla olabileceğini göstermiş olacağız.

20TL konusunda sanırım biraz daha düşünmek
ya da bu Gazete İlanı fikrini hayata geçirip geçirmemeyi önce bir düşünmek gerekiyor.
Konunun dağılmasını istemezdim ama buraya bir parantez açılması gerekli bence.
Geleceğimiz için gönülden geçenler bunlar olmamalı diye düşünüyor ve affınıza sığınıyorum

Başarıya ulaşması dileğiyle bizler buradayız
(Bilşimde Gelecek Var-Varışlı,Karaca)

sevgili saynur saygınlığımızı elde etme çabasında sizlerin çalışmalarınızı ilgiyle izliyorum
20 tl- 100tl bunu konuşulur ama ben bu gazete ilanını en az 10 bilişimci arkadaşıma söyledim onlar bile katılmamış
ama her defasında çok üzgün olduğumuzu konuşmalarımızda dile getiriyoruz.
bence bütün bilişim öğretmenleri hasta
çünkü bu kadar eylemsizlik anca ruhsal bunalım işareti gibi geliyo bana
hem geleceğimizi bu kadar düşünüp üzülüyoruz hemde hiçbirşey yapılmıyor. herşey allahdan deyip herşeyin hayırlısını isteyip anca dua ediyoruz(ben ve benim konuştuğum bilişimciler)
sonumuz ne olacak belirsiz
140 kişi 20 tl verir ama
eminim rakam 100 tl ye çıkınca yine anca 25 kişi verir
çünkü hepimiz ruhsal bunlaımdayız o kesin

Hastadan veya olayın parasından ziyade umutsuzuz ve gelecek durumun daha kötü olmasından korkuyoruz...

Özür dileyerek; halen isteklerimiz konusunda anlaşabilmiş değiliz... Kimi "formatör olalım bırakın bu işleri" derken, kimisi" 2-3 saat zorunlu dersimi isterim" diyor ve bunun yanında "8-15 çalışma saatimiz olsun" da diyoruz. Bana göre net bir metin çıkmalı ve bir an önce isteklerimiz sıralanmalı, binlerce kişinin (doğabilecek bir kötü olayda) sorumluluğunu kabul edebilecek durumda değiliz... Bugünden daha kötü olma olasılığı korkutuyor ve devletle pazarlık edilmez anlayışımız eylemsizliğe itiyor...

Sorunun para olduğuna kesinlikle inanmıyorum, halen içimiz rahat değil, ya daha kötü olursa korkumuz var ve henüz isteklerimiz bile netleşmemişken binlerce kişiyi etkileyecek bir olaya söz sahibi olma yetkisini kendimizde bulamıyoruz...

Ve bu başlık gerçekten göze batmıyor; o üste genelde 3 başlık zaten sabit ve bunun herzamanki başlıklardan biri olduğunu düşünüyoruz... Siteye girişte Uyarıcı bir popup pencere bişey çıkmalı ve bir an önce net fikirler çıkmalı... Hatırlayın CEBİT öncesi "Ben amele olmak istemiyorum, formatörlük konuşmayın" diyende vardı "formatörlük olmadan olmaz, 2saat dersle ne ek ders alınacak" diyende... Birinde veya bişeylerde karar kılınmalı ve iyisiyle kötüsüyle bu karar üzerinden destek istenmeli... Şunu, şunu yapalım ve bu fikre destek olanlar, bir başka grup toplanır bizlerde şunu istiyoruz ve buna destek olalım der, sonuç zaten halk vicdanı ve (üzülerek realite) bakanlığın ihsanına bağlı...

Bu düşüncelerle birlikte, sorunumuzun dile getirilmesini ve yavaş yavaş soğuduğum (sırf bu yüzden 4. yılımda üniversite sınavına hazırlandığım) branşımın saygınlığını kazanmasını, ülkem için çok gerekli olan bu dersin var olmasını gönülden istiyorum...

Her türlü Maddi manevi desteğe bende varım....

s_kajmeran' Alıntı:
Hastadan veya olayın parasından ziyade umutsuzuz ve gelecek durumun daha kötü olmasından korkuyoruz...

Özür dileyerek; halen isteklerimiz konusunda anlaşabilmiş değiliz... Kimi "formatör olalım bırakın bu işleri" derken, kimisi" 2-3 saat zorunlu dersimi isterim" diyor ve bunun yanında "8-15 çalışma saatimiz olsun" da diyoruz. Bana göre net bir metin çıkmalı ve bir an önce isteklerimiz sıralanmalı, binlerce kişinin (doğabilecek bir kötü olayda) sorumluluğunu kabul edebilecek durumda değiliz... Bugünden daha kötü olma olasılığı korkutuyor ve devletle pazarlık edilmez anlayışımız eylemsizliğe itiyor...

Sorunun para olduğuna kesinlikle inanmıyorum, halen içimiz rahat değil, ya daha kötü olursa korkumuz var ve henüz isteklerimiz bile netleşmemişken binlerce kişiyi etkileyecek bir olaya söz sahibi olma yetkisini kendimizde bulamıyoruz...

Ve bu başlık gerçekten göze batmıyor; o üste genelde 3 başlık zaten sabit ve bunun herzamanki başlıklardan biri olduğunu düşünüyoruz... Siteye girişte Uyarıcı bir popup pencere bişey çıkmalı ve bir an önce net fikirler çıkmalı... Hatırlayın CEBİT öncesi "Ben amele olmak istemiyorum, formatörlük konuşmayın" diyende vardı "formatörlük olmadan olmaz, 2saat dersle ne ek ders alınacak" diyende... Birinde veya bişeylerde karar kılınmalı ve iyisiyle kötüsüyle bu karar üzerinden destek istenmeli... Şunu, şunu yapalım ve bu fikre destek olanlar, bir başka grup toplanır bizlerde şunu istiyoruz ve buna destek olalım der, sonuç zaten halk vicdanı ve (üzülerek realite) bakanlığın ihsanına bağlı...

Bu düşüncelerle birlikte, sorunumuzun dile getirilmesini ve yavaş yavaş soğuduğum (sırf bu yüzden 4. yılımda üniversite sınavına hazırlandığım) branşımın saygınlığını kazanmasını, ülkem için çok gerekli olan bu dersin var olmasını gönülden istiyorum...

Her türlü Maddi manevi desteğe bende varım....

kesinlikle haklısın arkadaşım sözlerine %100 katılıyorum ama sadece sözle olmuyor bu işle ilgilenmesi için bir kurul oluşturalım dedik bir Allahın kulu da çıkıp ben bu işte gönüllüyüm demedi ve üzülerek söylüyorum ki bu iş için bir kurul oluşturulup gerekli ayarlamalar yapılmazsa daha öncekiler gibi bu da hüsran olacak...

sarix' Alıntı:
sevgili saynur saygınlığımızı elde etme çabasında sizlerin çalışmalarınızı ilgiyle izliyorum
20 tl- 100tl bunu konuşulur ama ben bu gazete ilanını en az 10 bilişimci arkadaşıma söyledim onlar bile katılmamış
ama her defasında çok üzgün olduğumuzu konuşmalarımızda dile getiriyoruz.
bence bütün bilişim öğretmenleri hasta
çünkü bu kadar eylemsizlik anca ruhsal bunalım işareti gibi geliyo bana
hem geleceğimizi bu kadar düşünüp üzülüyoruz hemde hiçbirşey yapılmıyor. herşey allahdan deyip herşeyin hayırlısını isteyip anca dua ediyoruz(ben ve benim konuştuğum bilişimciler)
sonumuz ne olacak belirsiz
140 kişi 20 tl verir ama
eminim rakam 100 tl ye çıkınca yine anca 25 kişi verir
çünkü hepimiz ruhsal bunlaımdayız o kesin

hocam dediklerinizde haklısınız haklı olmasına ama saynur hocamında dediği gibi bu böyle olmayacak madem 100 tl çok olacak sıkıntı çıkarabilecek arkadaşlarımız var aramızda diyorsunuz herkes en az 1 kişi getirsin kendiyle beraber bir ara referans olayı başlatmıştık yaa yine aynı şekilde referans olarak sizin adınızı yazarız,bize destek oalcak arkadaşlar illa Bt Öğretmeni olmak zorunda da değil bizi anlayan başka bir zümreden öğretmen arkadaşımızda destek olabilir bize diye düşünüyorum biz kendimizi anlatmak için çaba harcayalım yeter

saynur' Alıntı:
Özür dilerim ama yazmazsam çatlayacağım. Emel hanım da bizi affetsin, tekrar özür dilerim.
İletişim kurduğumuzda belirtmiştik:

Öğretmenler olarak istediğimiz hakları almak hiç de kolay değil. Çünkü isteklerimiz gerçekten
sadece mesai
sadece ücret
sadece statü değişikliği
gibi kolay şeyler değil. Maalesef bu düzende heryere, her şeye kepçeyle verilirken dirhemle verilen tek Zümre biziz: Memur kesimi ve en önemli çoğunluğu olan biz EĞİTİMCİLER. Bizimle ilgili, BT Eğitimcileri zümresiyle ilgili düzeltilmesi gereken o kadar fazla şey var ki!! Bu kadar isteği karşılamak normal bir çabayla mümkün olmadığı gibi bu çabanın duyurulması da çok kolay olmayacaktır.

Bakanlıktan bu kadar değişkliği isteyip gerçekten bir ses duyurulmak isteniyorsa buna değer bir çaba gösterilmeli bizce. Bir bayan olarak güne her gidişimde bir altın parası veriyorum. Statüm düzeldiğinde ne olacak ? Yukarıda saydığım herşeye ek olarak SAYGINLIĞIMI da inşallah almış olacağım. Bunun karşılığı bir altından çok daha fazladır diye düşünüyorum
Arkadaşlar

Yarım sayfa olur, Tam sayfa bu paraya yetmez
gibi şeyler yazıldığını görmekteyiz ancak şu an bizleri kimin yönlendirdiğine bir bakalım lütfen. Bakanlıktan bahsetmiyorum. Olduğu yerde herşeyden memnun bir Zümre var maalesef. Bu yadsınamaz. Yaptıkları tek şey hiçbirşey yapmamak ve biz bu çabasızlık ve inançsızlık yüzünden yerimizde sayıyoruz. Özür dilerim, 20TL gibi bir rakamı 5000 kişiden istemek ve almak tamam ama ben gerçekten geleceğimiz için sürekli olarak verilecek bir statü farkının bu kadar ucuz olmaması gerektiğine inanıyorum. Durumu kötü olabilecek bir arkadaşımızın bile bir sefere mahsus verip de unutacağı, dişe dokunur bir meblağ bence olmalı.

Azınlık olarak yani gerçekten bu işin çözüme kavuşmasını isteyen Türkiye'deki herkes(Kötü bir hesapla 300kişi diyelim) 100TL gönderse -ki bu köle düzeninde ek dersle beraber yeni başlayan arkadaşımız 1500 ile 1900TL arası ücret almakta) inanın o azınlığı, yerinde yatan kocaman bir zümreyi rahatından etmiş ve gerçekten bazı şeylerin inatla, istemekle ve zorlamayla olabileceğini göstermiş olacağız.

20TL konusunda sanırım biraz daha düşünmek
ya da bu Gazete İlanı fikrini hayata geçirip geçirmemeyi önce bir düşünmek gerekiyor.
Konunun dağılmasını istemezdim ama buraya bir parantez açılması gerekli bence.
Geleceğimiz için gönülden geçenler bunlar olmamalı diye düşünüyor ve affınıza sığınıyorum

Başarıya ulaşması dileğiyle bizler buradayız
(Bilşimde Gelecek Var-Varışlı,Karaca)

Arkadaşım bu işin organizasyonundan Bilişimde Gelecek Var Ekibi Olarak Sorumlu olmak ister misiniz?
PM den de yazmıştım size işi beraber götürmeye çalıştığımız arkadaşlarımla bilgisayar bilişim dışında tanışmıyoruz bunun içinde haberleşme sıkıntısı yaşıyoruz hal bu olunca ilerlemiyor durum

bende herkes gibi üzerime düşen ne vars hazırım

s_kajmeran' Alıntı:
.........Bana göre net bir metin çıkmalı ve bir an önce isteklerimiz sıralanmalı

hocam isteklerimiz zaten sıralanmıştı bildiride
adamlar hem bildiri hem basın metni herşeyi yazmışlar
bence kimsenin karşı çıkabileceği bir metin değil,herkesin her isteğine yer verilmiş ve belki edebiyatçıların da anlatamayacağı bir dille yazılmıştı.takdir ettim
isteklerin sıralanması derken yoksa gazeteye yazılacak istekleri mi kastediyorsunuz?

para konusu bence de az. yani 20TL ile bu işi yapmaya kalkıştığımızı birisi duysa herhalde gülerler :(((

düzeltme
benim bir fikrim daha var ama arkadaşlar bilmiyorum siz ne dersiniz. Reklam spotu falan hazırlatsak aynı paraya
hem paramızı verimli kullanmış hem de daha kalıcı bir iş yapmış oluruz
aramızda video çeken, durumu özetleyen arkadaşlarımız vardı
100 kişi 50 TL gönderse 5000 yapar. kaba tabirle 2500TL'den profesyonel 2 çekim yaptırsak ve After effects ile falan süsletsek daha güzel olmaz mı
biliyorsunuz gazete hazırladığımızda bir kerelik yayınlanacak. 1 gün yani. belki en fazla parayı bile versek en iyi, en hit gazetede sadece bir gün yayınlanacak. ama profesyonel bir reklam tadında birşeyler hazırlansa.bir tepki videosu hazırlansa.kurgulansa......
hem internet hem video siteleri hem duyan gören tv'ler biel talip olur ve yayınlar. daha etkili olmaz mı ? ne dersiniz

hmm arkadaş ın video teklifini okurken benim de aklıma bilboardlar geldi.
Şehrin göbeğindeki bir bilboarda bir reklam verip televizyon ve haber ajanslarına da haber verebiliriz diye düşünüyorum ben.

arkadaşlar ne yapılıyorsa sonuna kadar destek vericem :+1:

Buruciye' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:
.........Bana göre net bir metin çıkmalı ve bir an önce isteklerimiz sıralanmalı

bence kimsenin karşı çıkabileceği bir metin değil,herkesin her isteğine yer verilmiş ve belki edebiyatçıların da anlatamayacağı bir dille yazılmıştı.takdir ettim
isteklerin sıralanması derken yoksa gazeteye yazılacak istekleri mi kastediyorsunuz?

para konusu bence de az. yani 20TL ile bu işi yapmaya kalkıştığımızı birisi duysa herhalde gülerler :(((

düzeltme
benim bir fikrim daha var ama arkadaşlar bilmiyorum siz ne dersiniz. Reklam spotu falan hazırlatsak aynı paraya
100 kişi 50 TL gönderse 5000 yapar. kaba tabirle 2500TL'den profesyonel 2 çekim yaptırsak ve After effects ile falan süsletsek daha güzel olmaz mı
biliyorsunuz gazete hazırladığımızda bir kerelik yayınlanacak. 1 gün yani. belki en fazla parayı bile versek en iyi, en hit gazetede sadece bir gün yayınlanacak. ama profesyonel bir reklam tadında birşeyler hazırlansa.bir tepki videosu hazırlansa.kurgulansa......
hem internet hem video siteleri hem duyan gören tv'ler biel talip olur ve yayınlar. daha etkili olmaz mı ? ne dersiniz

bence harika bir fikir ve dediğin gibi gazete ilanındna daha etkili olur içerik olarakta bişeyler canlandırmışınızdır mutlaka aklınızda o konuyuda paylaşır mısınız bizimle?

İlan vs. bunların hepsini destekliyorum ben de. Bunların yanında bir emekli öğretmenimizin fikrini belirtmek istiyorum. Öğretmenimiz de bizim gibi öğretmenliğin bizim kazanılmış bir hakkımız olduğunu ve bu kazanılmış hakkın elimizden alınmasına karşı, sendikaların avukatlarına danışıp dava açabileceğimizi söylüyor. Biz MEB' na tepki gösteriyoruz ve bizim statümüzü onlar belirleyecekler. Dolayısıyla davamız MEB' na yönelik olmalı diye düşünüyorum. Saygılar...

düzeltme

çok iyi olur. site yönetimi bunu organize edebilir

video fikri güzel hocam da bizim sorunumuz zaten herşeyin internet üzerinde olması.tartışmalarımız şikayetlerimiz hep internette.gazete ilanı ya da bilboard daha farklı kişilerin görebileceği nitelikte.keşke hepsini birden yapabilsek

Hocam internet fikri uygun değil bence. Önemli olan bunu herkesin duyması ve bilmesi. Bu yüzden gazetede yayınlanırsa herkes görür. Hem gazetelerin toplum üzerinde etkisi daha yüksek.
Birde olumsuz fikirleri görüyorum. Yine yapamayacağız. Bizden bişey olmaz gibisinden laflar... Arkadaşlar istenirse Allah'ın (cc) izniyle herşey olur. Yeterki çaba sarfedelim. Millet hakkını çatır çatır alıyor. Biz o kadar mı beceriksiziz? Yoksa hiç mi özgüvenimiz yok? Bu işe artak olmak istemeyen istemez. Yeterki engel olmasın. Bari yolda gidenlere engel olmasın. Bu gidişata BEN RAZI DEĞİLİM.Daha önceki İstanbul eyleminde isteklerimiz açıkça ve güzelce yazıyor. Bence ekstradan metine de gerek yok.

Bir kıvılcım koca ormanı yakar....

Bir kere azmettim mi Allah'a (cc) güven. Zira Allah kendine güvenenleri sever. (Ayet-i Kerime)

@Özkan_Misirli ve @buruciye'nin dedikleri hayli yerinde.

@buruciye'ye:
Biz video konusunda zaten 1 hafta önce destek istemiştik.@the_korsan yöneticimizin başlığında yer almakta:
post591652.html

@sugibi hocamız Hareketimizin Duyurularında ve Afişlerinde kullanmak üzere lazım olan görsel ihtiyacımız nedeniyle Fotoğraf ya da diğer Dijital Tasarım öğelerine aynı şekilde sorunlarımızı slogan şeklinde insanlara sunabileceğimiz, üzerinde kolaj çalışması yapıp tenkit amacıyla yayınlayabileceğimiz fikirler için hem Fotoğraf hem de Video ihtiyacı olduğunu zaten iletti forumdan. Yani böyle farklı çalışmalara girme lüzumu var bizce. Reel'e geçmeden önce bir kamuoyu oluşmalı. Sonrasında medya bizlere ulaşmak isteyecektir-ki biz de onu istiyoruz zaten. İnternet, Basılı Medya...derken Reel'e geçeceğiz. Ama bu farkındalığı, sorunları dile getirmeden,herkese ulaşmadan...birşeyler yapmak zor gibi. Gördüğünüz üzere aramızda zaman zaman inanç konusunda sıkıntılar yaşanabiliyor -ki bu arkadaşlarımız da haklı olabilirler,saygı duymak lazım.

TAZE KANI BİR ŞEKİLDE GETİRMELİYİZ!

İsterseniz Gazete fikrinden sonra bu işe girişelim?
Yani bu konu için kurgusu olan bir tanıtım videosuna:
* Bizlerin sorunları
* Çocukları bekleyen tehlike
* Okuldaki olumsuzluklar
* Trajikomik durumlar
* Bilgisayar destekli eğitimi insanların ne olarak anladığı
* İnternetle gelen Toplumsal dejenere
* Kısacası Bildiride bahsettiğimiz birçok sorun

Arkadaşlar anlatacaklarımıza,dikkat çekeceklerimize gülen gülsün, düşünen düşünsün ama bunları bölüm bölüm verdiğinizi düşünün, gerçekten işe yarayacağına inanıyorum ben. Paralel fikirler gelmesi güzel. Üstelik bunlar yetenekli arkadaşlarımızla gerçekten bir tasarım harikasına dönüştürülüp ilgi çekici şekilde gerekirse bölümlere de bölünüp verilebilir. Bunu lütfen ciddi ciddi düşünelim.

Halihazırda sınıflarınızdan Fotoğraf ve Videoları beklediğimizi ve 2.dönem başında bu işe ciddi olarak girişeceğimizi lütfen unutmayın. Şu an çalışacağımız ekip ve öğrenciler tatile giriyor. Biz farklı illerde çekim yapma noktasındayız. Desteğe ihtiyacımız var ve bu destek kesinlikle elinize kamerayı,fotoğraf makinasını alıp çekim yapacağınız bir destek olmak zorunda. Kurgusu olmayabilir, Montajı konusunda yardımcı olabiliriz(Bkz: Yukarıdaki linkte @sugibi hocamızın iletisi) ama koşturmak şart.

Gazete ile ilgili olarak:
Malum Sömestr tatili geldi. Tatilde Gazete ilanı için hangi biçimin uygun olacağına karar verelim ki sonrasında eklenecek metinlerde mutbakat konusunda uğraşmayalım. Gerekirse yöneticilerimiz bu başlığa anket bağlasınlar ya da siz uygun görüyorsanız sadece bir başlık açın ve başlığı açan başlık sahibimiz, ilk iletide gelen tüm sloganları birleştirsin ve ilk ileti özet niteliğinde olsun. Böylece insanların topluca görmesi,seçmesi ve beğenmesi kolaylaşır. Bir de Slogan şeklinde dikkat çekici 1-2 satır mı ?(Akşemseddin benzetmesi bence çok güzel) Yoksa taleplerin ele alındığı paragraflar mı? Taleplerimiz ve İsteklerimiz gerekli olacaksa Ulusal Bildiri metninden her şekilde faydalanılabilir, bunu unutmayalım.

Bir de arkadaşlar her konuda herkesin katılabileceği başlıklar yeri geldiğinde açılıp yönetilirse, fikirler bireysel olmaktan öteye geçer. Herkesin fikri alınır. Biz kesinlikle bireysel oluşumlara ve hareketlenmelere karşıyız. Bir üstteki paragraf bu yüzden bizce önemli.

Bilişimde Gelcek Var ekibi a. Saynur
Not: Biraz acele yazdım, imla hataları olabilir, özür dilerim :(

bence konular dağılmamalı. Sırayla gitmeliyiz. Ben gazete ilanı için 50 lirayı istediğiniz gün havale edebilirim. Çekim için de ardından yine bir 50 lira gönderirim. Ama sırayla gidelim derim ;)

Ben de maddi manevi desteğe hazırım arkadaşlar.Umarım bu sefer bir sonuç elde edilir.

Arkadaşlar ben de hazırım her türlü desteğe. Kim, Ne zaman, nerde yapacak?

evet arkadaşlar geçde olsa bende varrım ELİMDEN GELDİĞİ KADAR. ne yapılması gerekiyorsa yapmalıyız diye düşünüyorum bir an önce internet gazetelerinde bizden bahsedilmiş ancak yeterli olmadığını düşünüyorum birileri bu haberlere duyarsız kaldığı sürece sorunlarımız çözülmez. ayrıca evet haberlerin çıkması çok güzel bi gelişme ancak sizleri demoralize etmek istemem ancak bence yeterli değil. sorunlarımız biliyoruz ki 3 yıldır ayyuka çıktı e tabi bundan öncesi de vardı ve bu kadar sürede sesimizi ancak bu kadar duyurabildiysek bu bizim de eksikliğimizdendir. çok güzel haberlerimiz çıkıyor ancak bence olay taze iken haberlerimiz de çıkmış iken bizlerde yeni haber malzemesi vermeliyiz. olayı soğutmak yerine yeniden ısıtmalı yeniden gündeme taşımalıyız.

her türlü maddi manevi desteğe hazırım... ama forumda başlık açmakla olmaz arkadaşlar... site yöneticisi hemen bir hesap açmalı hesap numarasını yayınlamalı herkes biran önce oraya para yatırmalı ki şu gazete ilanı yayınlanmalı.. kanıma dokunuyor millet 12'de okuldan işini yapıp gidiyo bizde okulu bekliyoz akşam 5'e kadar... bir an önce icraat.. sendikalarla görüşeniniz oldumu ?

ben karikatür dergilerini arayacağım penguen,uykusuz,leman bakanlık fatih projesi diye böbürlenirken bilgisayar öğretmenlerininde halini görsünler şöyle bilgisayar öğretmenine bi tulum giydirilmiş hali oldukça sansasyonel olur bence hele bide kapak yaparlarsa ...

başlık neden düştü aşağı. Bu da mı fos çıktı?

Geri