BT Ögretmenleri Gazete İlanı

Kodla Büyü
Re: BT Öğretmenleri için Gazeteye İLAN!-Anket Eklendi

tyanali' Alıntı:
her türlü maddi manevi desteğe hazırım... ama forumda başlık açmakla olmaz arkadaşlar... site yöneticisi hemen bir hesap açmalı hesap numarasını yayınlamalı herkes biran önce oraya para yatırmalı ki şu gazete ilanı yayınlanmalı.. kanıma dokunuyor millet 12'de okuldan işini yapıp gidiyo bizde okulu bekliyoz akşam 5'e kadar... bir an önce icraat.. sendikalarla görüşeniniz oldumu ?
Kesinlikle katiliyorum, bir an once hesap acilirsa gereken parayi hemen yatirmaya haziriz. Arkadaslar inaniyorum ki Mesleginin gelecegi icin 50 100 TL yi tum BT ogretmenleri seve seve verir .

İşi BBNet yönetimi şu an üstlenemez malesef, bilişimdegelecekvar hareketi de malesef başka çalışmalarla meşguller.
Arkadaşlar hesap numaram şu, adım şanım şu diyerek bu işi yapmaya gönüllü olan işi üstlenen var mı? Ben yaparım üstlenirim diyen var mı?

BGV hareketinin bir istegi vardı. Görsellere ve videolara ihtiyacımız var dediler. Herhangi bir katkı şu ana kadar gelmedi. Gazete ilanı bir tarafta kalsın yapacak olan varsa üstlensin devam etsin ama yoksa ilgili konuda yardımlarınız gerekiyor, örnegin böte mezunu birinin çektigi video vardı sanırım aşagı yukarı herkes izlemiştir. İşte bunun gibi bir video olsa fena mı olur?

bizden-size-f127/bt-sinif-resimleri-videolari-bilisimde-gelecek-var-t58874.html

Siteye bir haftadır girememiştim. VAy be kişi sayımız 120 geçmişken işi sahiplene çıkmadı. Mesafe olarak yakın kişilerle çalışsak daha iyi olur. Gebze ve yakınındakiler bu işe girmeye var mısınız?

Re: BT Öğretmenleri için Gazeteye İLAN!-Anket Eklendi

bote67' Alıntı:
bamteli86' Alıntı:
bote67' Alıntı:
nurhayat' Alıntı:
bote67 yine yapmış yorumunu..hocam hayatta hiç olumlu düşündüğünüz oldu mu?
Duygusal olmaktansa mantıklı olmayı tercih ederim. Bu arada geleceğe hep olumlu bakarım. Gelecekten kötü beklentilerim ve kaygılarım pek olmamıştır.

küçük düşünülse idi bu bşlık bile açılmıyor olacaktı. Bakın iyi şeyler olacak ama elimizi biraz taşın altına koymamız lazım

Küçük düşünmek???

Konu başlığı açmak pek zor bir şey değil... Ama bu konu başlığı sonucuna olan güvenle açılıyorsa o zaman bir anlam kazanır... O desteği bulduğunda amacına ulaşır...

Bu foruma üye olan/olmayan tanıdığım BT öğretmenlerinden 18/20 si sonuca (ilan) ulaşılamayacağını düşünüyorsa burada bir güven eksikliği var demektir.
Bu konu başlığındaki önceki yorumlarıma bakarsan bu fikri destekleyip-desteklemediğimi anlarsın.
2 haftadır bir gelişme olmadığına göre sanırım 18/20 oranı aslında iyimser bir oranmış. 8)

Arkadaşlar önce Tüm sorunlarımızı ve beklentilerimizi içeren bir yazı kaleme alsak . Toplu bir mutakabat sağlandıktan sonra bu yazıyı 2 veya 3 gazeteye yarım sayfa ilan olarak veririz. İlanın altına Normzede Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri diye yazılabilir.Bir hesap numarasına herkes 3-5 lira yatırır ve harhangi bir gazete ilanı vermeyi sağlayan basit bir bayiden bu işlem yapılır.

Katılırmısınız bilmem ama benim önerim bu. Üzerime düşeni yapmaya hazırım ayrıca...

arkadaşlar bir an önce harekete geçmemiz gerekiyor. daha fazla uzatmayalım. şu gazete işini halletmemeiz lazım. ikinci dönem okullar başlar başlamaz tepkimizi gösterelim ki dikkatleri çekelim inş. ilk zamanlardaki herkesi gaza getiren arkadaşlarımız nerdeler neden sesleri çıkmıyor. emel hocam falan nerdeler. gerekirse ankaraya gelelim. MEB nın önünde eylem yapalım.

arkadaşlar daha öncede demiştim eş durumundan tayinim çıktı taşınma yerleşme telaşındayım ben,netim bile yok bu yüzden istiyorum ama üstlenemiyorum bu işi lütfen birisi sahip çıksın bu işe

aysef' Alıntı:
arkadaşlar bir an önce harekete geçmemiz gerekiyor. daha fazla uzatmayalım. şu gazete işini halletmemeiz lazım. ikinci dönem okullar başlar başlamaz tepkimizi gösterelim ki dikkatleri çekelim inş. ilk zamanlardaki herkesi gaza getiren arkadaşlarımız nerdeler neden sesleri çıkmıyor. emel hocam falan nerdeler. gerekirse ankaraya gelelim. MEB nın önünde eylem yapalım.

ANKARADA EYLEM YAPALIM EVET YOKSA BAŞKA TÜLÜ SESİMİZİ UYURAMAYACAĞIZ

gaza zam geldi sanırım :D...

tam sayfa ilan verilecekse bende varım... yok küçük bi ilan olacaksa boşa para harcamaya değmez...

Arkadaşlar 14 Şubat tam zamanı. Sevgi mesajları arasında bilişim öğretmeninin ilanı dikkat çekici olur :)

başlığıda

ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİ SEVİYORUZ...
ÖĞRETMENLİĞİMİZİ ve DERSLERİMİZİ GERİ İSTİYORUZ

şeklinde yapabiliriz diye düşünüyorum...

Uygulama aşamasına ulaşamadan; başka bir önerinin gölgesinde kalan fikirlere bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Bu arada internet sitelerindeki haberlerin altına yazılan yorumlar, tıklanma sayısı arttırılan haberler de sanırım pek dikkat çekmedi.

bote67' Alıntı:
Bu arada internet sitelerindeki haberlerin altına yazılan yorumlar, tıklanma sayısı arttırılan haberler de sanırım pek dikkat çekmedi.
amacın ne arkadaşım. Dalga mı geçiyorsun?

Yokmudur bir fikri olan. En iyisi Taziye ilanı vermek. Bilişim öğretmenlerine ElFatiha. Çok severdik kendilerini. Gece gündüz öğrencileri için çalışırlardı. Okulun bütün PC lerini tamir ve bakımını yapardı. Öğretmen ve idarecilerine bilgisayarı özenle öğretirdi. Bütün teknolojik cihazlar için ona danışılırdı. Çok özleyeceğiz kendisini.

Bu şekilde verelim ilanı olsun bitsin :)

:alkis: Siz bu ilanı versenizde vermeseniz de sonunuz belli bu zümrenin. Fazla bile yaşadı.

Geri