Deepfreze kullanmayın!!! Bunu kullanın. Ücretsiz, Full!

Kodla Büyü
Ben de 1,5 senedir okuldaki bir bilgisayarda kullanıyorum ama bu gün başka bir bilgisayarda da kullanayım dedim Aktivsyon istiyor.

cafgazhar' Alıntı:
Ben de 1,5 senedir okuldaki bir bilgisayarda kullanıyorum ama bu gün başka bir bilgisayarda da kullanayım dedim Aktivsyon istiyor.

Aynı ağda aynı isimde birden fazla kurduğunda bu durum olabiliyor. Kurulum yaparken key girilen sayfadaki kurulum ismine dikkat edin.

deepfreeze e neden bu kadar çamur attınız anlamadım. yıllardır kullanıyorum. hiçbir konuda hiçbir problem çıkarmadı. zaten süper bir program consolluyla birlikte kullanıldığında başka bişeye ihtiyaç duymuyosunuz.

Dosya paylaşım sitelerinden indiremeyenler için buraya koymayı düşündüm. Önce 7z ile sıkıştırdım. Uzantı sorunundan dolayı sonra winrar ile sıkıştırdım.
Neden böyle yaptın derseniz winrar 6 mb tın altına düşüremedi fakat 7z ile küçültebildim.

Ekli dosyalar

• Drive Vaccine PC Restore Plus.rar
    5.5 MB · Görüntüleme: 881
deepfreeze yine sorun çıkardı..
yükleniyor ama simgesi gözükmyor, makinayı da yavaşlatıyor..
2. formatı atıyorum..
formattan sonra drive vaccine i kurmayı düşünüyorum..
aktivasyon problemi olmaz inşallah..

kafayı yemek üzereyim..
yardım edin..
drive vacin in de simgesi gözükmüyor
system protected diyor..
setuptan da kaldıramıyorum..
remove inaktif gözüküyor..
ilk açılırken home tuşuna da bastım bi şey olmadı..
noolur yardım..
bu drve vaccine'i nasıl kaldırabilirim?

ben 1,5 yıldır drive vaccine programını kullanıyorum, çok da memnundum.
bilgisayara format atıp tekrar programı yüklediğimde mavi ekranda stop:000001 gibi bir hata mesajı verdi.
home tuşu ile kaldırdığımda kaldırılıyor, program files'tan shield klasörünü sildim. program ekle/kaldırda görünmüyordu.
tekrar yükledim, otomatik güncelleme yapmasın seçeneğini de seçtim ama yine aynı hata ile karşılaştım.
bilgisayar korumasız olmaz ki, mutlaka bu sorunu çözmem gerekiyor ama nasıl?
yardım ederseniz sevinirim.

Çok güzel bir program. 1.5 yıldır kullanıyorum. Şimdiye kadar hiçbir sorun çıkarmadı. Paylaşanların eline emeğine sağlık...

Activasyonlar patladı galiba okulda ki bir kaç bilgisayarda activasyon kodu istiyor, internete bağlı hepsi uzun süredir problemsiz kullanıyordum kurulumları söylendiği şekilde yapmıştım. yeni kod bulan var mı?

Uzun bir süre aramama rağmen bulamadım. Bulan varsa paylaşsın lütfen...

Bende bulamadım arkadaşlar. Aktivasyon isteyen Pc leri kaldırıp yeniden yükledim ama bakalım şimdilik çözüldü galiba

Arkadaşlar drive vanicce evet güzel bir programdi vakti zamaninda... ancak şifreleri çok fazla dağittiğimiz için olsa gerek mevcut lisans anahtarlarinin max. kullanici sayisi vardi 1000pc civari olmaliydi. patladiği için hepmiz internete bağli kaldiğimizdan hepsi gümledi şuan bir ilaçlama da yok daha doğrusu var da tam manasiyla çalişmiyor diye biliyorum ben... deepfreezee devam :D

ccaaggllaarr' Alıntı:
Arkadaşlar drive vanicce evet güzel bir programdi vakti zamaninda... ancak şifreleri çok fazla dağittiğimiz için olsa gerek mevcut lisans anahtarlarinin max. kullanici sayisi vardi 1000pc civari olmaliydi. patladiği için hepmiz internete bağli kaldiğimizdan hepsi gümledi şuan bir ilaçlama da yok daha doğrusu var da tam manasiyla çalişmiyor diye biliyorum ben... deepfreezee devam :D
Evet aynen katılıyorum emeklerim boşa gitti tertemiz yapıp yeniden kurduğum pc ler de drive vaccine iki gün içinde patladı :(

mrb arkadaşlar bu poğramı bile kurdum sonra imajı geri almam gerekti 8. seçenek olan pasif yapmayı seçtim. sonra imaj yuklaerken hata verdi bil çöktü. imaj almak için proğramı tamamen mi kaldırmama gerekiyor. teşekkürler.

elektrosercen' Alıntı:
ccaaggllaarr' Alıntı:
Evet aynen katılıyorum emeklerim boşa gitti tertemiz yapıp yeniden kurduğum pc ler de drive vaccine iki gün içinde patladı :(

Kullanımı güzeldi ancak ben de aynı sorunu yaşadım.

Geri