Deepfreze kullanmayın!!! Bunu kullanın. Ücretsiz, Full!

Kodla Büyü
6-7 aydır kullanıyordum sorunsuz.Programı kaldırmam gerekti.Tekrar kurunca programın sağ alt köşede ikonunun belirmesi gerek ama çıkmıyor.İkinci olarak ctrl+alt+shift+f10 tuşlarıyla da bu ikona ulaşamıyorum.Xp kullanıyorum.Sorunu nasıl çözerim acaba....

kurtwolf sorununuza çözüm buldunuz mu bilmiyorum ben yinede izah edeyim. Bilgisayarı açarken sürekli HOME tuşuna basın. Programın arayüzü gelecektir. şifrenizi girin ve unistall edin.

http://rapidshare.com/files/291765304/dv_6.0.3.rar

miray hocamın verdiği bu linkten indirdim kurdum ancak şimdi kaldıramıyorum ve sağ altta simgesi de görünmüyor

Güvenli kipten de regeditten de program files dan da kalkmıyor...Hatta tarif edildiği gibi bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra HOME tuşu da hiçbir işe yaramıyor..ACİLEN yardım edebilecek varsa sevinirim..

devre dışı bırakmadan kaldırdığımızda böyle yapıyordu.
program ekle kaldırdan kalkması lazımdı.
olmazsa yeniden kurmayı ve devre dışı bırakarak kaldırmayı deneyin.
o da olmazsa aldığınız yedeği kurduktan sonra tekrar bunu kurun ve devre dışı bırakark kaldırın
o da olmazsa format c yapın.
kanatimce bu programın sektörleri zorluyor alması lazım. Deep freze buna göre kullanışlı değil ama mecburen devam.
belli bi süre sonra sistemi kasmaya başlıyor.

ben çözümü buldum belki ileride faydası olur...Bir arkadaş Ctrl+Alt+Shift+F10 ile sağ altta simgesinin açılması gerekiyor diye paylaşımda bulunmuştu..Ben onu denedim olmadı, sonunda deneye deneye Ctrl+Alt+F10 tuşu ile simge açıldı.

Ben geçen sene bunu kullandım çok güzel bir program. Yaptığınız değişiklikleri bilgisayarı başlatmadan kaydede biliyorsunuz.

arkadaslar bu programı indirdim ancak inen klasörde pid dosyası filan yok...Şifresini giremiyorum yani...

Linklerinde çoğu gitmiş...

Elinde olan varsa yollayabilir mi?

hocam linkler ölmüş bi bakabilir misin? Bir linkten indirebildim ama arşiv hasarlıymış

altincag1 ve zannaz hocam...iletinizin iki üstüne bakarsanız linki zaten göreceksiniz....

gerek bunu gerekse deepfreeze programını kurduktan sonra bilgisayar başlarken mavi ekran geliyor bu sorunla karşılaşan ve çözüm bulan varmı acaba?

Geri