Deepfreze kullanmayın!!! Bunu kullanın. Ücretsiz, Full!

Kodla Büyü
valla aynen dediğinizi yapmıştım ama activate istiyor şimdi :( benim bunu bulmam lazım. deepfreeze çok sıkıntılı

Çok gerekiyorsa Rollback öneririm. Deep Freze cidden hoş değil. Bu hangisi yazabilir misiniz adını...

Daha önce de benzer bir freeware denemiştim ama df kadar memnun olmamıştım. Deneyelim :)

ama her yeni yüklemeden sonra tekrar kaytdetmek gerekiyor...dikaatli kullanmakj lazımm

miraz' Alıntı:
Bir çok sürümünü buldum, kurdum fakat hiçbiri aktivasyon sorununu çözemedi.

Nihayet aktivasyon istemeyen bir tane bulabildim. Aktivasyon sorunu yaşayan arkadaşlar bir de bunu deneyin.
Benim sorunumu halletti umarım size de yardımcı olur

http://rs409.rapidshare.com/files/30978 ... estore.rar

ya da

http://www.4shared.com/file/156099888/5 ... store.html

Arkadaşlar activasyon kodu sorununu hallettim. Sorun farklı sürüm yüklememden kaynaklanıyormuş. Büyük ihtimal sizinkide ondandır. Miraz hocamın verdiği linkten yenisini indiirdim ve baştan kurdum sorun çözüldü. Tabi ilk mesajdaki adımları takip etmeyi unutmayın.

hocam çok teşekkürler program için. Benim programla ilgili sorum olacaktı. Ben programı yüklerken bütün sürücüleri seçtim koruması için ama şimdi bunu değiştirmek istiyorum. Bunu nasıl yapacağım acaba?

Bir de drive vaccine kurulu bilgisayara net support kursam sorun çıkar mı? Bu programları beraber kullanan arkadaşlar varsa cevap yazabilir mi?
Kolay gelsin...

eftelya-su' Alıntı:
hocam çok teşekkürler program için. Benim programla ilgili sorum olacaktı. Ben programı yüklerken bütün sürücüleri seçtim koruması için ama şimdi bunu değiştirmek istiyorum. Bunu nasıl yapacağım acaba?

Bir de drive vaccine kurulu bilgisayara net support kursam sorun çıkar mı? Bu programları beraber kullanan arkadaşlar varsa cevap yazabilir mi?
Kolay gelsin...
İlk pragraftaki sorunun cevabını bende merak ettim.

güzel paylaşım. ben de kendi okulumda kullanıyorum ama kullanmaktan vaz geçmeyi düşünüyorum. neden dersen eğer, Deepfreze in görevini yapıyor ama internetten veya flash bellekten bulaşan virüslere karşı biraz zayıf herhalde. sistemi yeniden başlattığımda virüs den kaynaklı sorunlar devam ediyor. sistemi tertemiz şekilde açamıyor anlayacağın. yinede arkadaşların denemeleri ve kararlarını kendileri vermeleri iyi olur.ama bence kullanımı (aktif ve pasif hale geçirme) ile ilgili resimli anlatım koyabilirsen ilk defa kullanacak arkadaşlarda zorlanmazlardı. 8)

Hocam Net support ile kullanabiliyorsunuz bir sıkıntı yok. Sanırım D sürücüsünden korumayı kaldırmayı kurulum aşamasından başka gerçekleştiremiyoruz sanırım. Yanılıyorsam arkadaşlar düzeltsin.

Çok teşekkür ederiz. Tatilde ilk işim bunu BT sınıfındaki bilgisayarlara kurmak olacak...

Geri