Deepfreze kullanmayın!!! Bunu kullanın. Ücretsiz, Full!

Kodla Büyü
bosgelmez' Alıntı:
çok iyi fikir bir ancak bir yardım daha istiyorum deepfreze formatsız nasıl kaldıracagız :+1:

deep freeze kurulum dosyasını çalıştırıp uninstalı seçerek deep freeze kaldırabilirsiniz.

kullanımıyla alakalı bilgiler. faydalı olması dileğiyle...

Ekli dosyalar

• drive vaccine.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 257
you have exceeded the maksimum number of authorized activations bu hata çıkıyor pasif oldu korumuyor

Hocam biraz önce programı kurmayı denedim. Ancak partition seçme kısmına gelince seçim yapamıyorum.çünkü tablo boş görünüyor ve dışardan veri girişi yapabileceğim bir kısım da yok. yardımcı olursanız sevinirim

İnmiyor, linkler hata veriyor. İlk mesaj sahibi arkadaş ya da ondan indiren tekrar yükleyemez mi acaba?

Arkadaşlar kurduğum 2 bilgisayarda kendini sürekli resetliyor, bilgisayarlar ghost yemiyordu, bende en baştan format attım, herşeyi tam takır yükledim, en son drive vaccine programını yükledim, bilgisayarlar normal açılıyor masaüstü görünür görünmez kendini resetliyor ve bu hiç durmadan devam ediyor :( yardımcı olursanız sevinirim.

Problem güvenlik kartından kaynaklanıyormuş, şükür hallettim, program paylaşımı için teşekkürler.

Arkadaşlar ben programı kurdum ama şimdi hiç bir değişiklik yapamıyorum bunu anlatabilecek olan biri yok mu?

36342538.jpg

Her şeyi yaptım olmadı. 8'i seçtim. Sonra değişiklikleri yapıp, ondan sonra tekrar 1'. seçiyorum. Fakat bilgisayar kapanın açılınca tekrar eski haline geri geliyor. Ne yapmam lazım değişiklik yapabilmek ve tekrar korumayı başlatabilmek için.

Geri