e-konferansta görevli olanlar mebbise bakın semineriniz var

Kodla Büyü
Bana 3-4 may için çıkmış. Diyarbakırdan arkadaşlar varsa birşeyler planlayabiliriz. Haftasonunuda birleştirerek güzel bir vakit geçirebiliriz.

3-4 benımde 1-6 sına ucak bıletı aldım hayırlısı artık

Bu seminer gösteriyor ki artik hizmetiçi eğitimlerin çoğunluğu online olacak...

3 4 mayıs 6 7 mayıs olmus bıletı almıstım 74 lıraya mal oldu degıstırmem devlet saolsun ısallah baska degısıklık olmaz :verymad: bu arada 1 mayısta izmırde olucam oda baska sorun

Hocam haber verdiğin iyi oldu. Tamda bileti kesiyordum 1-6 sına. almadan bir bakayım dedim buraya ve dona kaaldım. :scared: .

ya sımdı tam tatıl oldu benım kı 5 gun tatıl olucak fazladan + 2 3 4 içinde rapor yada mazeret ıznı almam gerekecek

bu seminer için yol ve konaklama parası verirler mi veya kalacak yer ayarlarlar mı verirlerse ne kadar civarı verirler

utkunsl' Alıntı:
bu seminer için yol ve konaklama parası verirler mi veya kalacak yer ayarlarlar mı verirlerse ne kadar civarı verirler
İlk defa hizmetiçi eğitim kursuna gidiyorsunuz galiba...

SerkanF1' Alıntı:
utkunsl' Alıntı:

ilk defa kardeş biliyosan cevapla yoksa benim ilk gidip gitmediğimi öğrenmek sana birşey kazandırmaz.

utkunsl' Alıntı:
SerkanF1' Alıntı:
utkunsl' Alıntı:

ilk defa kardeş biliyosan cevapla yoksa benim ilk gidip gitmediğimi öğrenmek sana birşey kazandırmaz.
Ne kadar asabisin sen!
Relaks ol biraz...

Otobüs, yemek, yatak paranı devlet karşılıyor. Üstüne okuldaki ekders ücretini de alıyorsun...

Arkadaşlar bu nasıl iş geçen gün 6-7 mayıs yazıyordu bu sabah baktım 9-10 mayıs olmuş. İnşallah gideceğim zamanda son anda bir değişiklik olmaz :shock:

mebbis de problem var sanırım .Ben girip bakamıyorum bile ama inş çıkmamıştır bana .O kadar yol 2 gün için.

Tarihler herkeste farklılık gösteriyor sanırım. Ben de Diyarbakır'dan katılacağım 3-4 Mayıs tarihleri arasında.Arkadaşlar bu arada yolda geçireceğimiz sürelerde de görevli izinli oluyor muyuz? Uçak bileti bulamazsak uzun bir yol olacak çünkü.

songul_acar' Alıntı:
Tarihler herkeste farklılık gösteriyor sanırım. Ben de Diyarbakır'dan katılacağım 3-4 Mayıs tarihleri arasında.Arkadaşlar bu arada yolda geçireceğimiz sürelerde de görevli izinli oluyor muyuz? Uçak bileti bulamazsak uzun bir yol olacak çünkü.

Yolda geçen zaman diliminde görevli izinli sayılırsınız. Ek ders ücretiniz kesilmez.
Ayrıca günlük 25 TL kadar da harcırah alırsınız. Yeme içme ve barınmanızı da Milli Eğitim karşılar.

Iğdır tarafından gidecek arkaşalarla beraber gidebiliriz.Ben erkenden gitmeyi planlıyorum.Cuma yada cumartesi...

arkadaslar sadece eğitici formatörler mi görevlendirilmiş okul formatörü de görev almış mı

arkadaşlar bu seminer saat kaçta başlar. ben uçak bileti bulamadım aynı güne bir gün öncesinde var. bir gün önce gitmek kalacak yer sıkıntısı meydana getirir mi. bir de meb uçak biletini karşılıyor mu

bu nasıl bir iştir kimse bir şey bilmiyor bir açıklama yok bir sürü aksaklık çıkacak gibi duruyor

BENDE URFADAN KATILACAM HOCAM,bende cumadan çıkacam ama il milli eğitimi aradım bize yazı gelmedi dedi konaklamayla ilgili falan bi açıklama yok...neyapıcaz?nasıl olacak karışık...

Geri