e-konferansta görevli olanlar mebbise bakın semineriniz var

Kodla Büyü
Merkezde Lisede bt branşında okul formatörüyüm. Mebbite üye değilim bana çıkmamış.

Çıkan arkadaşlar konumlarını yazarlarsa neye göre seçmişler ? merak ettim.

mebbitten haberi olmayan biri olarak nasıl üye olunuyor buna kim üye ediyor nasıl bişey acaba

MEBBİT başvuruları bitti hocam.Bütün branşlardan toplam 250 üye seçildi. Bu sayı 50'ye düşürülecek. Bilgi işlem daire başkanı Volkan Bey bir kaç hafta içinde 250 kişi içerisinden 50 kişiyi belirleyip daha üst düzey eğitimler verilmesini sağlayacak. Bu 50 kişi BT öğretmenlerinden seçilecek gibi geliyor. Yazılım ve donanım konuları diğer branş öğretmenlerine ağır gelmeye başladı. Seçilen 50 kişi gönüllülük esasına bağlı olarak her çarşamba e-konferans verecek.

merhaba arkadaşlar benimde ilk hizmetçi semnerim olcak.. hiçbir yere üyeliğim yok ilçe BT öğretmeniyim... bu turizm otelcilik bizim seminere katılıp hemde kalıcağımız yer değil mii.. oralarda bide kalcak yer mi arıcazz. bide düzceden katılacak olan var mı benden başka??

hugo4545' Alıntı:
MEBBİT başvuruları bitti hocam.Bütün branşlardan toplam 250 üye seçildi. Bu sayı 50'ye düşürülecek. Bilgi işlem daire başkanı Volkan Bey bir kaç hafta içinde 250 kişi içerisinden 50 kişiyi belirleyip daha üst düzey eğitimler verilmesini sağlayacak. Bu 50 kişi BT öğretmenlerinden seçilecek gibi geliyor. Yazılım ve donanım konuları diğer branş öğretmenlerine ağır gelmeye başladı. Seçilen 50 kişi gönüllülük esasına bağlı olarak her çarşamba e-konferans verecek.
Keşke hocam, bu bilgilendirici seminere misafir kullanıcıların da katılması sağlanarak eğitimim daha geniş kitlelere ulaşması sağlanabilirdi.

hocam bana da çıkmış.. okula yazı geldi. bulunduğum il ve ilçelerden birer öğretmen olmak üzere yedi öğretmen seminere katılacakmışş.

Arkadaşlar benim Seminer 07-08 mayıs olarak değiştirilmiş.Yaptığım telefon görüşmesinde sanırsam konaklama 2 gün tam nette söylemediler izin konusuna gelince yol uzunluğuna göre öncesi ve sonrası 1 günüde izinli sayabiliyorlarmış..Sadece otobüs biletlerini karşılıyorlarmış.Ben uçak bileti alıp üstünü cebimden karşılacayak gibiyim.Çünkü ığdır aydın arası 1,5 gün sürer otobüsle..

arkadaşlar benim de 10-11 mayıs olarak değiştirilmiş.uçak biletleri çok pahalı.urfa ve antep den giden arkadaşlar haberleşip bi arabayla gidelim.isteyen bana mail atsın.ya da burdan özelden yazsın. iceberg1983@gmail.com

ben de Hatay dan katılacağım... Ama süreç nasıl bir bilgim yok... Uçakla gidebiliyor muyuz, kaç gün izinliyiz vs...

Fazla sevinmeyin arkadaşlar. Tamam seminer içeriği ve yeri güzel memleketinden uzak olan arkadaşlar yazın çalıştığı yerde seminer için görevli olur bunu biliyorsunuz demi. Seminer ne zaman olacak belli değil. Bütün öğretmenlere uzaktan eğitim verilecek ve bizler görevli olacağız hadi hayırlısı.

Malesef istemedim ama banada çıkmış. Seminer sonrası başında "e-" harfini gördükleri heryerde görevlendirilmeye hazır olun. Yaz tatili de dahil. Seminer listesine baktımda illeri alfabetik sıraya koymuşlar 3 e bölmüşler 286 kişi civarı katılımcı. Yazıda ne bir bilgi var, ne başlangıç saati.

ilçede ben sorumluyum bu işten ama benimle birlikte e konferansla hiç alakası olmayan bir sınıf öğretmeni arkadaş da gidiyor. arkadaş e-konferans ne hocam diye bana soruyor :D bende gidince beraber öğreniriz dedim ;)

Bu durum benim hoşuma gitmedi, arkamdan oyun çevriliyormuş gibi gelmeye başladı...

Seminer bitimi Çarşamba izinli miyiz? Bilen var mı?
Ayrıca Cumadan gitmeyi düşünen arkadaşlar varsa arabayla gitmeyi düşünüyorum 3 arkadaş daha olsa aynı hesaba gelir.
Malum bu mevsimde Kuşaadası :) Ben Aydın'lıyım fikre sıcak bakan varsa bana mesaj atsın ...

Pardonnn bu arada İstanbul'dan gideceğim.

DİYARBAKIRDAN E- KONFERANS İÇİN KUŞADASINA GİDECEK ARKADAŞLARA SESLENİYORUM...

DİYARBAKIRDAN GİDECEK BİLİŞİMCİLER OLARAK BİRLEŞİP GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ... ÇÜNKÜ OTELE ULAŞIM İÇİN TAKSİ YADA BİR ARAÇ TUTMAMIZ GEREKİYOR... AYRICA AYNI VASITAYLA ÖNCE İZMİRE BERABER GİDİLMELİ...

BİZLERE KATILMAK İSTEYENLER BU NUMARADAN BAN ULAŞSINLAR LÜTFEN... 0505 447 40 70 HAKAN

Geri