e-konferansta görevli olanlar mebbise bakın semineriniz var

Kodla Büyü
vandan gidecek arkadaşlar haberleşelim ..bu görevlendirme hiç hoşuma gitmedi madem çıkmış yapacak bişey yok..şimdi vandan aydına otobüsle gitmeye kalkışsak 2 gün sadece yol gideriz o yolda da canımız çıkar.uçakla gitsek yol ücretlerimizi karşılayacaklar mı???

empatichuman' Alıntı:
vandan gidecek arkadaşlar haberleşelim ..bu görevlendirme hiç hoşuma gitmedi madem çıkmış yapacak bişey yok..şimdi vandan aydına otobüsle gitmeye kalkışsak 2 gün sadece yol gideriz o yolda da canımız çıkar.uçakla gitsek yol ücretlerimizi karşılayacaklar mı???

bende ardahandan geleceğim, uçakla ama sanırım uçağı karşılayacak halleri yok, topu topu 250 tl verirler yolluk yevmiye herşey için ??, bakalım ilk defa gidip görecez..

Arkadaşlar ben Adanadan katılacağım.Adanadan gidecek arkadaşlar haberleşelim.Birde oraya gidince Turizm otelcilik te mi kalınacak yoksa otelde mi kalınacak.Aydınlatan olursa sevinirim..tşkler

Bana da çıkmış arkadaşlar...Mardin den gideceğim...otobüsle gitsem 2 günüm yolda geçecek...Uçakla gitsem ücretini öderler mi acaba? yoksa verdikleri paranın üstüne bir yarısı kadar da eklemek lazım...ayrıca orada nerde kalınacak? arayan oldumu acaba hiç orayı...

Arkadaşlar seminer için tarihler farklı. İller alfabetik olarak üç gruba bölünmüş. İlk grup 3-4 mayıs tarihleri arasında olacak. Bir gün öncesinden izin başlıyormuş. Ama bana saçma geldi 1 mayıs İşçi bayramı tatili olmasaydı nasıl gidilecekti Ardahandan Ağrıdan vs. anlamış değilim. Yolluklara gelince uçakla gidiş dönüşleri karşılamayacakları açık. Yolluk bildiğim kadarıyla en düşük ulaşım imkanları baz alınarak veriliyor.

arkadaşlar yazı geldi fakat 1 gün öncesinden izinli olup olmadığımıza dair bilgi yok acaba 3-4 mayıstaki konferans için 2 sindede izinlimiyiz

Yazıda yok ama ilçeden memura sordum başlamadan bir gün önce ve bittikten bir gün sonra yol izinli sayılırsınız dedi.

Arkadaşlar ben telefonla görüştüm.
Kalacığımız otel "Anadolu otelcilik ve Turizm meslek lisesinin uygulama yaptığı Coral Hill otel. burada 1 gün öncesinden itibaren yer ayarlanmış. Yani herkese 3 gece ayarlanmış. Otel görevlisiyle görüştüm ve Uçaktan inişte bizi 100-120 tl ye otele taksiyle getirebileceğini söyledi. hava alanında grup halinde gidilirse maliyet bayağı düşer arkadaşlar.

Ya arkadaşlar şimdi bbu işin sonucunda ne olacak muhtemelen yazın e konferan hizmetiçileri verilecek ve bizler görev alacağız ama ya tatil döneminde de görev verirlerse nasıl olacak. Kafam karıştı.

arkadaşlar banada çıktı, aydından katılıcam, ulaşımı uçakla yapacak olanlar izmirden ücretsiz atlas jet'in servisi var kuşadasına, ayrıca havaalanından geçen trenler mevcut, günde 3-4 kere aydına geliyor, onunla gelip kuşadası otobüsleriyle geçebilirsiniz, yada söke trenine binip ortaklar da inip ordan da adaya geçebilirsiniz, bende aydından 3 ü sabahı geçicem, benimlede (3-4 kişi) gelebirsiniz. 5052927537

uçakla gelecek arkadaşlar izmir adnan menderes havaalanında kuşadasıda uçak firmalarının(onurair, atlasjet) servisleri var. onları kullanın boş yere taksiye o kadar para vermeyin.

bu seminere AİLECEK gidebiliyor muyuz.. yani eşim ve cocuğumu da götürsem :) ne yapmak lazım bunun için

arkadaşlar bu seminerin yolluk ve yövmiye parasını hangi kurum ödeyecek kuşadası mı yoksa okul mu ve ne zaman ödeyecek bilen var mı?

kalınacak yer nasıl acaba :) ayrıca tekrar sorayım illerimizdeki tüm konferanslarda görevli mi olacazzz

Bende az önce aradım resmi kıyafet ve sabah saat 8:00-8:30 dediler, şimdi aydındayım 3 mayısta aydından gideceğim, bari kıyafeti serbest bıraksalar..

nasıl bir seminer organizasyonu anlamadım perşembe saat sekizde başlar diyor fakat çarşambadan izinli sayılmıyoruz bu nasıl bir mantık nasıl bir anlayış gerçekten anlamak zor

bu hafta giden arkadaşlar bilgi verirse seviniriz. Resmi mi sivilmi olacaz sabah kaçta başlayacak kaç gün kalabileceğiz gibi bilgileri giden arkadaşlar yazarsa seviniriz.

hakkaten ya çarşamba günü nasıl olacak uzaklardan gidiyoruz sonuçta perşembe çıksak yetşemeyiz bu konu hakkında net bişey var mı? Ayrıca masrafları nasıl alıyoruz.

yus2146' Alıntı:
bu hafta giden arkadaşlar bilgi verirse seviniriz. Resmi mi sivilmi olacaz sabah kaçta başlayacak kaç gün kalabileceğiz gibi bilgileri giden arkadaşlar yazarsa seviniriz.

ses yok gidenlerden özellikle 1 gün yol izni veriliyor mu o konuda bilgi alabilsek daha yazı gelmedi...

İzmir için 7-8 Mayıs diye yazı geldi. Gidip eğitimi alan kişiler bilgi verirse bizim için de yararlı olacak.

Uzun mesafelerden gelenlere yol için süre vereceklerdir mutlaka ama belli olsa da biz de ona göre ayarlasak kendimizi...

Geri