e-konferansta görevli olanlar mebbise bakın semineriniz var

Kodla Büyü
gecelık 35 lıra kahvaltı kalma ucretı hocam oteln bırgun onceden gece gırmede sıkıntı yoktu

yolluklar 120 lırasını kurs kesıyor gunluk 27 lıra semıner ucretı var otobus bıletı felan var 375 tl dı benımkı hatay dan yanlıs degılsem

mfacil' Alıntı:
gecelık 35 lıra kahvaltı kalma ucretı hocam oteln bırgun onceden gece gırmede sıkıntı yoktu

yolluklar 120 lırasını kurs kesıyor gunluk 27 lıra semıner ucretı var otobus bıletı felan var 375 tl dı benımkı hatay dan yanlıs degılsem

hocam ya bi soru daha yolluğu nerden alıyoruz geldiğimiz illerdenmi yoksa orada bir ödeme oluyomu.

orada yazıyorlar fakat hesaba yatıcak ıban ınızı yanınıza alın soruyorlar bulması kolayda bulunsun yınede

Otogar'dan otele ulaşım nasıl? Okul ile otel aynı yerde anladığım kadarıyla? "Kadınlar Denizi Mevkii Son Durak" diye belirtmişler adreslerini.

ulasilic' Alıntı:
Otogar'dan otele ulaşım nasıl? Okul ile otel aynı yerde anladığım kadarıyla? "Kadınlar Denizi Mevkii Son Durak" diye belirtmişler adreslerini.

5 numaralı dolmuşa bin son durakta in yukarı baktığında tepede oteli göreceksin. uzunca merdivenden çık işlem tamam.

mrb arkadaşlar.burdan aydına gidişlte yanımıza alacağımız evrak falan var mı ?? yada sadece nüfus cüzdanlarımızla mı gitcez ?=

arkadaşlar ben son bi soru daha soracağım biz dönünce öğretmenlere bişeyler mi anlatacağız yoksa aracı olup videolar mı izleteceğiz işleyiş nasıl acaba.

ikarateke465' Alıntı:
gitmeyi düşünmeyen var mı veya gitmeyen var mı arkadaşlar herkes gidiyor mu
ben gitmeyi düşünmüyorum da

gitmeyecekseniz rapor alın. Aksi taktirde soruşturma geçirirsiniz. Tavsiyem gitmeniz yönünde

yus2146' Alıntı:
arkadaşlar ben son bi soru daha soracağım biz dönünce öğretmenlere bişeyler mi anlatacağız yoksa aracı olup videolar mı izleteceğiz işleyiş nasıl acaba.

Seminerde size tutanak ile kullanıcı adı ve şifre verecekler. sizde e-konferans moderatörü olacaksınız.
İlkin fizeikdel ortamı oaluşturacaksınız. Eğitimlerde bilgisayar başında durarak sistemin aktif bir şekilde çalışmasını sağlayacaksınız.

Şu anda seminerde olan veya gidecek olan arkadaşlardan bir ricam olacak.

Eğitimde en fazla bahsedilen konu 4 Mbit internet altyapısı. 4 Mbit altyapı bu iş için olmazsa olmaz denildi. Bildiğiniz gibi adil kota kullanımından dolayı ttnet kota aşımında hızı düşürmektedir. Bu durumda e-konferan sistemi nasıl işleyecek.

Lütfen bunu volkan beye sorar mısınız. Benim aklıma yeni geldi. Orada sorulduysa da ben farketmedim.
Cevabıda yazarsanız sevinirim.

hocam okul normal sartlada 50 gb yı gecmez kı yaz semıner donemınde o mıktara ulasmamıs olur bence

arkadaslar bence katılın bunun bızım özlugumuze işlenecegını ve dıer yapılanmalarda bızlerın gorev alacagı dendı yanı ıyı bırşey bzım acımızdan

semıner donemınde ögretmenlere(sınıfcılara verılecek yanlıs degılsem) verılecek semınerlere yonetcılık yapıcaz

para hesabınıza yatacakmıs yanı elden almyorsunuz işlemler orada yapılıyor benım mebbis e katılım işlenmemiş daha galıba erken dır daha

arkadaşlar bu seminere katılmasak ne olur? herkes katılmayı mı düşünüyor? gitmek istemeyenler de yorum yaparsa ya da gidenler bu konuda ne önerirler?

ikarateke465' Alıntı:
ben de düşünmüyorum ama sonrasında bir sıkıntı olur mu acaba.... gitsek de ayrı bir dert başında e olan her yere artık bizi çağırırlar.

umus1979' Alıntı:
ikarateke465' Alıntı:
ben de düşünmüyorum ama sonrasında bir sıkıntı olur mu acaba.... gitsek de ayrı bir dert başında e olan her yere artık bizi çağırırlar.
hocam gitmeseniz de şifrenizi size ulaştıracaklar. bu işten kaçış yok.

Ben gelemeyeceğim arkadaşlar. Rapor aldım. :oops:

Kurs esnasında neler olduğunu paylaşırsanız sevinirim.

kuşadası otelcilik ve turizm meslek lisesi ile seminerde kalacağımız otel aynı yerde mi bulunuyor aceba giden arkadaşlar cevaplarlar sa sevinirim teşekkürler.

arkadaslar neden katılmamak ıstedıgınızı anlamıyorum ben 2 ucak bıletı yaktım 180 tl gıbı ama sıze bır gorev verıcekler ıstesenızde ıstemesenızde barı ılk agızdan duyun nasıl bırsey oldugunu

özel sebebı olmayanlardan bahsedıyorum sonucta rapor alarak gıtmekten kurtuluyorsunuz ama sızın sırtınızdan dusmuyor bu iş yanı sıze bır zarf yıne gelecek yıne arayıp uygulamaya katılacaksınız kacarınız yok yarın sorunla karsılastıgınızda kursta anlatmıstık dedıklerınde cevap veremezsınız sebebsız yere katılmamazlık yapmayın derım

bugün müdürümle ilçeye ihtiyaçlar listesini resmi yazıyla gönderdik öğleden sonrada sözlü olarak anlatacağız işin önemini

mfacil' Alıntı:
arkadaslar neden katılmamak ıstedıgınızı anlamıyorum ben 2 ucak bıletı yaktım 180 tl gıbı ama sıze bır gorev verıcekler ıstesenızde ıstemesenızde barı ılk agızdan duyun nasıl bırsey oldugunu

özel sebebı olmayanlardan bahsedıyorum sonucta rapor alarak gıtmekten kurtuluyorsunuz ama sızın sırtınızdan dusmuyor bu iş yanı sıze bır zarf yıne gelecek yıne arayıp uygulamaya katılacaksınız kacarınız yok yarın sorunla karsılastıgınızda kursta anlatmıstık dedıklerınde cevap veremezsınız sebebsız yere katılmamazlık yapmayın derım
hocam çok haklıınız ben de çok merak ediyorum seminerde anlatılacakları ama küçük çocukla 12 saat yol gitmek düşündürüyor beni. yoksa belliki bu işten kaçar yok.

Geri