Etkileşimli Tahta İmaj Dosyası/USB Bellekten Yükleme İşlemi

Kodla Büyü
beyler 12:30 da indirmeye başladım saat şuan 16:23 ve 359 mb inmiş durumda. turbobit veya benzeri bi siyete upload edecek babayiğit biri yok mu? çekilir dert değil...

misskinn sana çekmiş mubarek işte :D
Şakamaka benimki de baya yavaş gidiyo 10 gün kalmış bitmesine :)

Yeni versiyon imaj yüklenmiş bir etkileşimli tahtanın Acronis 2013 ile ssd'den geri yükleme işlemi tabi usb 2.0 arabiriminden (komple disk geri yüklemesi) 11 dk sürdü. Bence çok iyi...

Nihayet dediğimiz yola geldiler.. Sene başından beri her servisi arayışımda söylemişimdir.. Paylaşan hocam tşk. ederiz..

Ben bu imajı yükleyip bütün diğer programları, içerikleri, uygulamalarıda yükledikten sonra yeniden clonezilla ile yedek aldım usb hdd'ye. 45 dk'da tahtayı herşeyiyle kullanılır hale getiriyor.

çok mu yavas iniyor acaba? 1 kb ile iniyor:S Bu arada teşekkürler hocam...

Taşınabilir hdd yi imaj atarken çalıştıramadım, bir türlü görmüyor. (usb bellekleri, usb klavye, usb fare görüyor sorun yok). sizler nasıl çalıştırdınız. Benim istediğim:
1-boot usb ile açılış
2-taşınabilir hdd ile imaj hedefi
ancak bu yolla olmuyor bir türlü

ağdan veya d sürücüsü üzerinden imaj atıyorum, bir sıkıntı yok.

ek olarak bir de istanbul için doğru imaj dosyasını ne zaman alacağız bilen var mı?

Çok teşekkürler ben de bunu vestele rica edip yaptırmayı düşünüyordum, flash belleği bile almıştık. Artık kendim yapabilirim :+1: :alkis:

bt^' Alıntı:
mystreous' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler. 10k ile indiriyor. 450 saatim kaldı. :)

herkeste mi böyle diye soracaktım ben de, bekleyecek misiniz gerçekten?
nasıl bekliyim hocam. 450 saat vaktim yok :)
Bi babayiğit torrente falan atsa ordan indirsek hoş olur ama bu durumda kimse indiremez ki.

Aynı anda torrente girebilecek 8-10 kişi olsak ben image'yi torrentte seed ederim ama tek başına olmaz bu iş :)

Bir gün boyunca 5GB zar zor indirmişken elektrik gitmesin mi? :( Allah'tan dosya indirme programları ile indiriyordum. :)
Ama işin garip tarafı Vestel deki sunucuların böyle büyük bir proje için bu kadar ağır kalmaması lazımdı....

Geri