Etkileşimli Tahta İmaj Dosyası/USB Bellekten Yükleme İşlemi

Kodla Büyü
Beşinci günündeyim ve 3 defa elektirik kesildi ve hala %96'sı inmiş.Vestel :-1:

saol gardaş :alkis:
85 gün kaldı :cry: . dönem sonuna kadar indirirse yaz tatilinde gerekn yüklemeleri yaparız artık :++:

bizim bunları indirmeyle uğraşmamamız lazım. MEM'lerin bunları bize vermeleri gerekir.

arkadaşlar bu image ın tahtada bulunandan farkı var mı? ben şöyle yüklüyorum. usb klavye takıyorum. yeniden başlatırken f8 basıp gelen ekrandan "winowsu yükleyi" seçiyorum. eski haline dönüyor zaten. bu image ın benim anlattığımdan farkı var mı ki?

imaj dosyasını yetkili vestel teknik servis elemanlarından isteyebilirsiniz.
torrent dosyasını buraya eklerim, hatta hafta sonu iki gün boyunca bilgisayarı açık bırakırım. ancak bir kaç kişiyle olmaz bu iş. en az 10-15 kişinin olması gerekir. ancak o zaman torrentin hızı ve farkı anlaşılabilir. bu şekilde olursa iki günde 22 gb lık veri belki indirilebilir.

enginozdil' Alıntı:
imaj dosyasını yetkili vestel teknik servis elemanlarından isteyebilirsiniz.
torrent dosyasını buraya eklerim, hatta hafta sonu iki gün boyunca bilgisayarı açık bırakırım. ancak bir kaç kişiyle olmaz bu iş. en az 10-15 kişinin olması gerekir. ancak o zaman torrentin hızı ve farkı anlaşılabilir. bu şekilde olursa iki günde 22 gb lık veri belki indirilebilir.

Okulunda özel hat kullananlar içinde hafta içi ben seede devam ederim.

Teşekkürler.

İmajın içeriği nedir? Sadece windows + pardus mudur? Ders içerikleri vs mevcut sanırım.

arkadaşlar torrent dosyasını ilk mesaja ekledim. umarım ilk torrent dosyası paylaşımımız sorunsuz gerçekleşir.

Lütfen seed edelim!.. :D

Yanımda image olsaydı direk seede girecektim de şimdiye hem çekiyorum hem çektiğim kadar seeddeyim :D

arkadaşlar ilk paylaştığım torrent dosyasında sorun çıktı. dosyayı yeniledim. indirmede vb. hata alırsanız yeni alıp indirmeye başlayın.

şimdi evde olan ve interneti de sınırsız olan ve ayrıca bu dosyaya ihtiyacı olan arkadaşlar yeni torrent dosyasını indirip ortak olsa ne kadar güzel olur :)

ortak sayımız ne kadar çok olursa hızımızda o kadar artar.

Bugün imajı denedim.
Biraz uzun sürdü ama cillop gibi oldu valla :)
Tekrar tekrar teşekkürler...

Bt sınıfında açık bıraktım torrenti.. PAzartesiye inmiş olur mu acaba

Arkadaşlar emeğinize sağlık ama ben akıllı tahtanın birine gerekli olan programları yükledikten sonra acronis ile tahtanın imajını aldım.Aldığım imajı haricinin içersine attım.Daha sonra 4 gb flash diski boot yaptıktan sonra tahta açılırken usb den açıyorum acronisle imajı yüklüyorum.15 dakikamı alıyor.

Geri