general mobile tablet aktivasyonu yapabilen var mı?

Kodla Büyü
Arkadaşlar okulda wifi ile etkinleştirdim. Evde ayarlar-kablosuz ayarlar yok. Evde wifi nasıl açacağız??

titan1905' Alıntı:
Google play de resimler görülmüyor. Flash player yükledim sonuç yine aynı
dns ayarlarından kaynaklı şu an müdahele etme şansınız yok. ama google playden uygulamaları indirip kurabiliyorsunuz.

ecevahir' Alıntı:
Su anda tabletten yaziyorum, gayet iyi yalniz küçük bir türkçe karakter problemim var. F klavyeye alisamadigim için q ya çevirdim onda da türkçe harfler yok.

hocam s harfine uzunca basınca türkçe karakteri yada c harfine basınca ç ve türevleri çıkması lazım çıkmıyormu?

bu arada tabletler beyazmı siyahmı :D

Arkadaşlar merhaba bize de tabletler geldi. Okulda hepsini aktive ettim. Eve geldiğimde wifi bulamıyor diye baya kurcaladıktan sonra tableti sıfırlamaya karar verdim. Yeniden kurmaya çalışınca aktive etmiyor bi kutu çıkıyor içine ne yazsam cihaz kimlik no bulunamıyor yazıyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Nasıl kuracaz tekrardan kafayı yedim.

dendok17' Alıntı:
HOCAM FAZLA SORU OLUYOR AMA KILIFI NASIL KALEM MI VAR MI
Kilif var. İçinde f klavye mevcut sarjli. Android 4.2 kurulu. Maillerdeki resimleri goremiyorum . face te girilmiyor. Kalemde var

Re: Ynt: general mobile tablet aktivasyonu yapabilen var mı?

bahhele' Alıntı:
ecevahir' Alıntı:
Su anda tabletten yaziyorum, gayet iyi yalniz küçük bir türkçe karakter problemim var. F klavyeye alisamadigim için q ya çevirdim onda da türkçe harfler yok.

hocam s harfine uzunca basınca türkçe karakteri yada c harfine basınca ç ve türevleri çıkması lazım çıkmıyormu?

On siyah, arka beyaz.

Arkadaşlar cok saçma nedenine dair en ufak fikrim yok ama kalemi çalışmayanlar tableti şarjdan çıkartırlarsa çalıştığını görecek. :)

ecevahir' Alıntı:
bahhele' Alıntı:
ecevahir' Alıntı:

On siyah, arka beyaz.
Evet uzun basınca çıkiyor. Kutudan bluetooth ile bağlanan f klavyede çıktı. Ayaklardan q ya çeviremedim eğer çevrilseydi tuşları söküp yer değiştirecektim

arkadaşlar görevlendirme olarak BTR'deyim. görevlendirme olduğum için tablet verilmedi :-1: az önce izinde olan bir hoca aradı, tableti açtığında sadece ilk kurulum diyormuş ekranda ve bir ilerleme olmuyormuş. ben denemediğim için hiç bir fikrim yok. sizce sebep ne olabilir?

zeymera' Alıntı:
arkadaşlar görevlendirme olarak BTR'deyim. görevlendirme olduğum için tablet verilmedi :-1: az önce izinde olan bir hoca aradı, tableti açtığında sadece ilk kurulum diyormuş ekranda ve bir ilerleme olmuyormuş. ben denemediğim için hiç bir fikrim yok. sizce sebep ne olabilir?
hocam ilk kurulum için wifi bağlantısı yapmalı ve eba şifresi girmeli

Klavyeyi tanıtmak için, klavyenin sağ üst arkasından düğmesini aç, tabletten bluetooth'u aç, ayarlarda klavye görülebiliyor ona tıkla. (Klavyenin şarjı olmayabilir.)

Tabletlerin yaklaşık 35 tanesini etkinleştirdim bir kaç tanesi eba.021 ve bir tanesi de eba0.13 hatası veriyor. Bunlardan 1tanesi okul ağından önce normal ağa bağlanmıştır, ebay. 021 hatasi bu sebepten olabilir mi? Eba sitesinin tartışmalar bölümünde her hata için aynı şey yazılmış.

trilaylayloom' Alıntı:
Klavyeyi tanıtmak için, klavyenin sağ üst arkasından düğmesini aç, tabletten bluetooth'u aç, ayarlarda klavye görülebiliyor ona tıkla. (Klavyenin şarjı olmayabilir.)
Ok tşk ederim hocam aklıma gelmedi

trilaylayloom' Alıntı:
Tabletlerin yaklaşık 35 tanesini etkinleştirdim bir kaç tanesi eba.021 ve bir tanesi de eba0.13 hatası veriyor. Bunlardan 1tanesi okul ağından önce normal ağa bağlanmıştır, ebay. 021 hatasi bu sebepten olabilir mi? Eba sitesinin tartışmalar bölümünde her hata için aynı şey yazılmış.
eba şifrelerinde türkçe karakter kullanmayın arkadaşlar

dendok17' Alıntı:
BİZİM TABLETLER DAHA VERİLMEDİ ÖĞRETMENLERE GELDİ :x :x :cry: :cry:

NE ZAMAN GELİR YOKSA HICMI GELMEZ
sanırım öğrencisin ;) merak etme size de gelecek

rooni' Alıntı:
Hocam size gelen tabletlerde mini usb ve mini hdmi girişleri varmı? normalde olmsı gerekiyor klavuzunda da bu girişlerin olduğu yazılıyor ama tabletlerde bu girişler yok? bilgisi olan varmı?
Hayır hocam yok tahminim kılavuzların genele uyarlanmış olması neden oluyor etab4 yazınca zaten bu ürün değil farklı şeyler çıkıyor. Bu tabletler etab4 fatih 1st mehmet isimine ara bir tür işletim sistemi de güvenlik için uyarlanmış :)

zeymera' Alıntı:
aynısı bizimkilerde de oluyor

aytekincetin' Alıntı:
rooni' Alıntı:
Hocam size gelen tabletlerde mini usb ve mini hdmi girişleri varmı? normalde olmsı gerekiyor klavuzunda da bu girişlerin olduğu yazılıyor ama tabletlerde bu girişler yok? bilgisi olan varmı?
Hayır hocam yok tahminim kılavuzların genele uyarlanmış olması neden oluyor etab4 yazınca zaten bu ürün değil farklı şeyler çıkıyor. Bu tabletler etab4 fatih 1st mehmet isimine ara bir tür işletim sistemi de güvenlik için uyarlanmış :)

Ben belki kasanın altında vardır diye açıp baktım ama yokmuş. Açmayı düşünen arkadaşlar boşa uğraşmasın diye yazıyım dedim.

karekedi' Alıntı:
yağmur07' Alıntı:
Bizim de geçen hafta ben yokken gelmiş tabletler. Müdür yardımcısına tablet .ebadan giriş yapacaksınız demişler. Henüz biz de yapamadık. Duyduğuma göre haftaya yapabilecekmişiz aktivasyonları. tabletler bir hafta erken gelmiş.. Gelişme olursa haberleşelim hocam..

Hocam tablet.eba.gov.tr şifresi verildi mi peki sizin okula??

tablet.eba.gov.tr şifre yok ama kabuller için pybs.eba.gov.tr şifresi il milli eğitimden gönderilmiş girdik ve tabletleri kabul ettik

trilaylayloom' Alıntı:
ilgisi yok hocam biz tüm tabletleri benim telefonun kablosuz wifi paylaşımıyla aktifleştirdik.

Geri