Çakal Ev Sahibim!

Kodla Büyü
oyungezer' Alıntı:
Dün ilginç bir olay başıma geldi. Elektrik faturasını geciktirdiğim için elektrikçiler saatten elektriği kesmişler.
...
Ha bir de Rabbim bana bu paranın tahsili için bir fikir nasib etsin.

Hocam, yerinizde olsam en yakın polis merkezine gidip mesleğimi de belirterek durumu aynen amirle paylaşırım.. Bir ekip göndermesini ve ev sahibinin tırsmasını sağlarım.. Çok da basit şekilde halledilir bence..

evden çıkmadan bir gun önce wc banyo alafranga mutfak ve butun giderlere çelik beton denilen suyun içinde bile donan malzemeden dökün booooll booll. :mrgreen:

mutlucan' Alıntı:
hocam öncelikle geçmiş olsun..
resmi yollardan birşey yapabilirsen yap ama sakın olaki gayriresmi yolalra başvurma .. hakllıyken haksız duruma düşersin..
verdiğin parana başının gözünün sadakası olsun.. "az sadaka çok bela def eder(h.şerif)" ..
hacı emminin de burnundan fitil fitil gelir o para..

hocam sadaka ihtiyaç sahibine verilir hırsıza değil!

böyle olaylarda sakinleşmek için bu düşünülür verdiğin para baş göz sadakası olsun diye çok yanlış. hani para kaybedersin de bulan inşallah ihtiyaç sahibi olur sadaka olur diye niyet edersin ama bu durum düpedüz gasp!

ben sakin davranamam Allah hocama sabır versin

benım ev sahibi kimsede yok saymakla bitmez adam ust katımda oturuyor gürültü patırtı her daim var adam çocuğunu ders çalıştırırken bağırmasını her akşam dinliyorum canıma tak etti 15 tatilde çıkacağımı söyledim :
1)3 ayda yanan yakıt 2400kg ithal kömürmüş onun hesabına göre günlük 8 torbadan 100gün 800 torba ediyor her torba 25kg şimdiye kadar yanan kömür 20ton ama binaya aldığı kömür 18 ton anlamadım
2)geldiğimde su saatı değişti dijtal takılınca belediye 20ton su hediye etmiş onun parasını istiyor 50tl
3) eve akşamdan akşama gelirim tek kişi kalıyorum evi kirlenmiş badana boya parası 400tl ama evin duvarları boyalı gibi değil
4) aylık kira 300tl ama 24 günlük kiraya 260 tl istiyor (ayın 15 ve bu ay 31 gün müş) eve ilk girerkende bunu yaptı
sonuçmu ihtarname çektim 2 ay önce yarın taşanacağım aylık yakıt 180$demişti şahit var hesabı kitabı yapıp havale ettim sıkıysa şikayet etsin yada etmesine gerek yok ben haftaya maliyeye gidip şikayet edeceğim binadaki diğer dairelerinde kira vergisini versin akıllanır belki

nasıl ev sahibi ama varmı daha iyisi

mmercan' Alıntı:
Şimdi bazı arkadaşlar kızacak ama ne kadar az Müslüman o kadar az kazık

kızdım !
"müslüman geçinen" i kastettiniz siz demi? MÜSLÜMAN İSLAM dinini yaşayana denir. çakallara değil

kily' Alıntı:
mmercan' Alıntı:
Şimdi bazı arkadaşlar kızacak ama ne kadar az Müslüman o kadar az kazık

Klinik vakasın!
Allah yardım etsin sana.
Fiziksel olarak karşılaşabilsek, "ne kadar müslüman o kadar dayak" sözünü söylemene neden olurdum.
Gevur, gevur iken bu kadar şedid olmuyor.
Sen nerenin mahsulüsün...

Geri