Özür grubu tercih ekranı

Kodla Büyü
Arkdslar balikesir ve Antalya ilinde açılan okul ve ilçeleri goreblr miyiz acaba merak ettm de var mı ekran görüntüsü atablecek
Hocam personel.meb.gov.tr adresinde kontenjanlar yayınlandı. Excel dosyasında en son sütunda okuldaki ihtiyacın türü belirtilmiş. Yani il dışına veya il içine tayin isteyecekler muhtemel boşalacak kadrolar.. Sıfır ibaresi varsa orası komple boş :)

hocam ödülle aldığım 3 puanım var fazladan o bile olmasa bir puan fazlam olacakmış bakalım başka var mı ula yazacak 240 üstü dalamandaki okulla görüştünüz mü
Görüştüm hocam dalaman olmuyor malesef tayin istemeyecekmis diğerlerinde de umut yok Milas olur diyelim artık. Sizin de hakkınız hocam puan anlamında sorun yok nasip bu isler. Hepimiz için hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

Hocam personel.meb.gov.tr adresinde kontenjanlar yayınlandı. Excel dosyasında en son sütunda okuldaki ihtiyacın türü belirtilmiş. Yani il dışına veya il içine tayin isteyecekler muhtemel boşalacak kadrolar.. Sıfır ibaresi varsa orası komple boş :)
"İl MEM Belirlenen Kontenjan" bölümünden mi bahsediyorsunuz hocam? 1 yazan okullarda öğretmen açığı var demek o sütunda, muhtemelen boşalacak okullar ise 0 olarak görülüyor.

İl içi mazeret nasıl oluyor, aile birliği mi. Eşler farklı ilçelerde olursa il içi mazeretten yararlanabiliyorlar mı? Ben il dışından eşimle beraber atama isteyeceğim ama aynı ilçeye düşmezse diye endişe yaşıyorum. Farklı ilçelerde olursak şubat mazerete eş durumu isteyebilir miyiz?

Ankara'yı tercih edecek arkadaşlar nereleri istiyorsunuz öncelik olarak, puanlarınız kaç acaba?

234 puanım var, batı tarafı öncelikli olarak yazmayı düşünüyorum, muhtemelen boşalacak okullardan. Ankara merkezde 4 okul boş, bana uzaklar ne yazık ki.

Okulları soran arkadaşlar için Türkiye'de tercih edilebilecek okulların listesi: http://personel.meb.gov.tr/www/2020...er-degistirme-2-asama-basvurulari/icerik/1099
Ben yazacağım hocam ankara 142 puanım var. Keçiören ikametgahım. Sadece o tarafı tercih edeceğim.

"İl MEM Belirlenen Kontenjan" bölümünden mi bahsediyorsunuz hocam? 1 yazan okullarda öğretmen açığı var demek o sütunda, muhtemelen boşalacak okullar ise 0 olarak görülüyor.
İl içi ve il dışı sütünları var. Onlar tayin isteyecekler.. Eğer bu sütünlar sıfır ise ve il mem kontenjanı 1 ise o zaman orada ihtiyaç var demektir.

Ankara'yı tercih edecek arkadaşlar nereleri istiyorsunuz öncelik olarak, puanlarınız kaç acaba?

234 puanım var, batı tarafı öncelikli olarak yazmayı düşünüyorum, muhtemelen boşalacak okullardan. Ankara merkezde 4 okul boş, bana uzaklar ne yazık ki.

Okulları soran arkadaşlar için Türkiye'de tercih edilebilecek okulların listesi: http://personel.meb.gov.tr/www/2020...er-degistirme-2-asama-basvurulari/icerik/1099
Nereleri yazacaksınız hocam? Ben de il dışından tayin isteyeceğim ve Sincan'daki okullardan yazacağım. Puanım 151.

Merhabalar. Ben de Ankara'ya tayin isteyeceğim. Yenimahalle, Keçiören tercih edeceğim. Puanım 145. Biraz zor görünüyor ama kısmet tabi. Eğer tercihlerimiz gelmezse durum ne oluyor hocalarım? Yani il veya ilçe bünyesine mi atanıyoruz? İlk kez tercih yapıyorum bilgilendirirseniz sevinirim.

Nereleri yazacaksınız hocam? Ben de il dışından tayin isteyeceğim ve Sincan'daki okullardan yazacağım. Puanım 151.
Andiçen'i ilk tercihime yazacağım hocam. Selahattin A. Anadolu Lisesini de belki, uzaklığa göre eklerim sonraki tercihleri de sanırım.

41. tercihte ildeki ya da ilçedeki herhangi bir yer yazıyordu bir de. Bilemiyorum işaretlesek mi onu da.

Andiçeni ben de ilk yazacaktım ama hayırlı olsun size o zaman. Çünkü Sincan'da boşalması en muhtemel okul orası. Ben Sincan'dan birkaç okul yazıp bırakacağım ve ilçe emri verimesini bekleyeceğim bir umut.
Andiçen'i ilk tercihime yazacağım hocam. Selahattin A. Anadolu Lisesini de belki, uzaklığa göre eklerim sonraki tercihleri de sanırım.

41. tercihte ildeki ya da ilçedeki herhangi bir yer yazıyordu bir de. Bilemiyorum işaretlesek mi onu da.

bende 158 puanla altındağ ve çankaya daki meslek liselerini yazdım.

tercih dışı atanma istiyorum kısmı bende açılmıyor sizce nedeni ne olabilir sizlerde de aynı şekilde mi?
Özür grubu il içi tercih eden bir arkadaşta da çıkmamış hocam. Ben il dışından istiyorum Ankara'ya, 41. tercihde 3 seçenek var. İl genelinde boş bir okula atanmak istiyorum, ilçe genelinde boş bir okula atanmak istiyorum, tercih dışı atanmak istemiyorum şeklinde. Büyükşehirlerde de olabilir belki.

Son düzenleme:
2020 Yaz Tatili Öğretmenlerin Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme Dönemi 2. Aşama tercih başvurularının teknik aksaklıklardan dolayı geç açılması nedeniyle başvuru süresi 21/08/2020 saat 23:59' a kadar uzatılmıştır.
personel.meb.gov.tr

Geri