İşte TL'nin Yeni Simgesi

Kodla Büyü

oyungezer

Süper Üye
Süper Üye
Türk Lirasını simgeleyen logo tanıtıldı işte o logo...
Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı tarafından tanıtılan simge, 'Yarım Çıpa' şeklinde tasarlanan logonun, güveni simgelediği vurgulandı.

Kaynak: www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=12530 ... in-simgesi

Ekli dosyalar

• simge.jpg
    simge.jpg
    11.8 KB · Görüntüleme: 1,948
Euro simgesi gibi olmuş.

Ekli dosyalar

• gold-euro-symbol-1280x1024.jpg
    gold-euro-symbol-1280x1024.jpg
    81.7 KB · Görüntüleme: 1,908
Diğer adaylara göre daha güzel bence. Biz de mi bir şayler yapıp gönderseydik :!:

Tamam paramız artık daha güvenli, daha itibarlı. Bu ay ev kirama yapılan zammı bu güvenle öderim artık.

Çakma olmuş biz kralını yapsak ta seçilmezdi. Bir tanıdık, dostun, ahbabın, yandaşın, çalışmasıdır. Ne diyelim hayırlı olsun.

hasari' Alıntı:
Çakma olmuş biz kralını yapsak ta seçilmezdi. Bir tanıdık, dostun, ahbabın, yandaşın, çalışmasıdır. Ne diyelim hayırlı olsun.
Öyle deme be hocam. Diğer aday simgeler daha berbattı.

hasari' Alıntı:
oyungezer' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Öyle deme be hocam. Diğer aday simgeler daha berbattı.
Yayınladılar mı onları, inceleyebilir miyiz?
İnternetten bakmıştım son 10'a kalan simgelere. Paintte yapılmış gibi duruyordu.

Adaylara baktım da, öyle ahım şahım bir şey yok gibi, askerde olmasam ben de katılırdım sanki...

kafası kopmuş, bacakları ve kolları yan yatmış yuro. ama t ve l den başka da bişi çıkmazdı zaten.

dehşet kötüler ya ben inanmadım bunların 10a kaldığına, rasgele seçilmiş örnekler gibi, 8000 küsur katılım olmuş yaa bunlar mı 10a kalan, bazıları hala YTL yapmaya çalışmış mesela

10 tanenin içinde bence en iyisini seçmişler en azından bazıları çok uyduruk duruyor.

tl nin eski simgesi de mi vardı?

idare eder.. trtnin galerisindekiler bir garip, habertürktekiler daha iyiydi

Şu saatten sonra bir yararı yok ama yine de şu ikisi de olabilirdi belki.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    7.7 KB · Görüntüleme: 558
  • 2.jpg
    2.jpg
    7.6 KB · Görüntüleme: 558
bence fena değil diğerlerine göre
bilgisayara yükleme dosyası yayınlandımı acaba simge olarak felan

çift çizgi arası mesafe çok kısa olduğu için 12 punto ile yazıldığında ortada kalın tek çizgi varmış gibi görünüyor...

Geri