İbret Verici Sınav Soruları

Kodla Büyü

oyungezer

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar bu sorular norm fazlası olup ayrıldığım okulda şu anda bilgisayar öğretmeni olmadığı için BTY dersine giren başka branştan bir öğretmenin hazırladığı sorular.Alan değişikliği gibi bir garabeti savunanlar için ibretliktir. (Not:Lütfen hakaret etmeden yorum yapalım. Hakaret edilecekse de soruları hazırlayan arkadaş değildir herhalde muhatabı. Ben yapamam dediği halde BTY dersinin kendisine zorla verildiğini biliyorum.)

Ekli dosyalar

• 1.rar
    619.4 KB · Görüntüleme: 3,632
Bence bilgisayar öğretmenine gerek yok. Çünkü 7'den 70'e herkes bilgisayar biliyor.

Bilgisayarda internetin diğer bir adı nedir?
a)Basketball b)Masa c)Google

Muhtemel cevap olan internet=google anlayışıyla savaşıyoruz biz yahu.

Sorular kadar seçenekler de ibretlik. İnanılır gibi değil.

Ne diyeyim, bilmedikleri alana geçirilen öğretmenlerin de işi zor. Allah yardımcısı olsun.

Eslivya' Alıntı:
Bilgisayarda internetin diğer bir adı nedir?
a)Basketball b)Masa c)Google

Muhtemel cevap olan internet=google anlayışıyla savaşıyoruz biz yahu.

Sorular kadar seçenekler de ibretlik. İnanılır gibi değil.

Hocam geçende okula geldim.. 3-5 Arkadaş Hocam internet yok dedi.. Baktım bilgisayara internet var..
Hocam dedim internet var.. Olurmu hocam dedi google gelmiyor... :)
Anladım ki başlangıç sayfası google silinmiş...
Sonuç Başlangıç sayfasını google yapma bzim PC profesörleri İnternet giremeyecek..
:)

Bu sınavdan ben bile 100 alamam çünkü anlayamadığım sorular var :D daha doğrusu soruyu anlasamda cevabını kestiremedim :lol:

şahsım adına ne bu hocamıza nede başka branş değiştirenlere kızıyorum bence bu hakkı verenlerde bütün kabahat banada bugün gel matematikçi ol deseler 1 dk düşünmeden branş değiştiririm onun için bu arkadaşlara kızamıyorum bu fırsat verilmemeliydi. ben böteliyim diye meslek lisesinde çalışamayım adamlara hiç alakalarıolmayan branşlara geçiş hakkı tanınsın sonuç ortada

internetin diğer adı nedir goggle :))))))))

bu soruyu yazan şahıs acaba derste ne yapıyor ki ??

Aynı durumda olan biriyle çalışma şansım(!) oldu, pek şaşırmadım açıkçası...;)
Ama ilk 10 soruyu da merak etmedim değil hani... :D

hocam zahmet olmazsa ilk 10 soruyu da koyar mısınız? :mrgreen:
1 nisanda gerçekten böyle bir sınav yapmayı düşünüyorum :mrgreen:

ttalan46' Alıntı:
Bence bilgisayar öğretmenine gerek yok. Çünkü 7'den 70'e herkes bilgisayar biliyor.
bence de Türkçe öğretmenine gerek yok herkes Türkçe biliyor. Bizim de derslerde anlattığımız bilgisayar suçları, dolandırıcılık, güvenlik vb..konularda öğretiğimiz şeyler yapılan bilinçlendirmeler de Türkçe dersi gibi gereksiz.

Sınavda bunları soran öğretmenin derste neler işlediğini düşündükçe bizim öğrencilere gerçekten üzüldüm.

Geri