İbret Verici Sınav Soruları

Kodla Büyü
Çok yazık doğrusu :( Hani "internet" dediği Google'a bilgisayar sınav soruları da mı yazmayı bilmiyor acaba? :?:

hocam harika bir paylaşım olmuş gerçekten uzmanlığın ne demek olduğunu işi ehline vermek le vermemek arasındaki farkı daha iyi anlatılamazdı. :)

ibretalindin.gif

Bilgisayar erkek midir dişimidir? diye sordaydı bence Soru bütünlüğü açısından daha uygun olurdu. :mrgreen:

Re: Ynt: İbret Verici Sınav Soruları

oturalım hep birlikte ağlayalım bence. birde bilgisayar dersini kaldırmaya çalışıyorlar. işte ülkemizdeki eğitim sistemi

süpermiş sorular arkadaşı tebrik ediyor gözlerinden öpüyorum bilgisayar tarihine geçmesi gereken sorular

Bu durumlardan daha gariplerini de görüyoruz ama malesef işte. İdarecileri anlamadıkları için suçlamıyorum, bilgisayardan anlamayanları idareci yapanları suçluyorum ama ne yazıkki onlarda büyük idareciler. Şube müdürlüğü sınavında bir tane olsun bilgisayar kullanma ile ilgili soru neden yok. Bunu bilmek gerekli değil mi yoksa? veya 60 saat kurs alan herkes bu işi biliyor mu?
Daha mail gönderemeyen yığınla idarecimiz var bu çağda. Mail adresini gönderiyoruz, mail gelecek diye bekliyoruz, "Biz o adrese giremedik" diye telefon geliyor :? . Bakanlığın gönderdiği internet sitesi adresine nasıl gireceğini bilmeyen şube müdürleri var. Çocuklara ağzı açık bakıyorlar tabi, bilgisayarın her şeyini biliyor be diye. Tabi bilgisayar dersine gerek kalmıyor. :|

biltek2007' Alıntı:
ikinci sınavı merak ettim. Ne sordu arkadaş acaba ?
Evet, benim de aklıma takılmıştı bu soru.
Eğer; bu konu başlığını açan üye, o soruların öğrencilere sınav kağıdında sorulduğuna emin ise sanırım 2. sınav sorularını da paylaşmak isteyecektiir.

bote67' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
Eğer; bu konu başlığını açan üye, o soruların öğrencilere sınav kağıdında sorulduğuna emin ise sanırım 2. sınav sorularını da paylaşmak isteyecektiir.
Hocam bir arkadaşın tavsiyesi ile 2. sınavın sorularını internetten bulmuş o şekilde sınav yapmış neyse ki.

oyungezer' Alıntı:
bote67' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
Hocam bir arkadaşın tavsiyesi ile 2. sınavın sorularını internetten bulmuş o şekilde sınav yapmış neyse ki.

yaptığı ilk sınavın sorularını bulmasın yanlışlıkla :D

Anlamayınca böyle vahim sonuçlar çıkıyor demek ki! Bana da 1 saat Teknoloji Tasarım dersi verdiler, öğretmen kılavuzunu okuyorum, netten takip ediyorum ama anlamıyorum! Bir zamanlar bizim alanı nasıl oldu da Teknoloji Tasarım öğretmeni olarak atadılar hayret ediyorum!!!

antipc' Alıntı:
Anlamayınca böyle vahim sonuçlar çıkıyor demek ki! Bana da 1 saat Teknoloji Tasarım dersi verdiler, öğretmen kılavuzunu okuyorum, netten takip ediyorum ama anlamıyorum! Bir zamanlar bizim alanı nasıl oldu da Teknoloji Tasarım öğretmeni olarak atadılar hayret ediyorum!!!
O dersi mesleğimin ilk yılında 1 yıl boyunca bütün şubelere verdim. Gerçekten de klavuz kitabı anlamak çok zor.

oyungezer' Alıntı:
bote67' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
8)

Geri