İstanbul BTR

Kodla Büyü
benim formatörlüğümü zamanında yanlışlık yapıp onaylamamışlar..

12 saat dersim var
ortada kaldım....

Hocam aynı durum bizde de var. memur ekli dosyaları göndermez. İlçede gelmedi demez. Gelenleri ile gönderir sonra görevlendirme gelmeyince sıkıntıyı öğretmenler yaşar.

Benim bt sınıfı işler değil, 3 tercih yaptım ama buna rağmen kendi okuluma btr çıktı.

2.okul isteyene çıkmıyor, istemeyene çıkıyor.

Değerli öğretmen arkadaşlar,
az önce il koordinatörü ile görüştüm. yeni görevlendirmeler pazartesi gününden itibaren başlayacakmış. yazı bugün içinde ilçelere gönderilir dedi. bütün öğretmenlerin formatörlükleri pazartesi gününden itibaren iptal oluyormuş. fatih projesi kapsamındaki okulların bazılarında görevlendirmeler olmamış. o okullar için, BTR olarak görevlendirilmeyen öğretmenlerden tekrar tercih yapmaları istenecekmiş. :)

Ya pendikte de dolmamış diye bizi görevlendirmemişler yazıda da eski görevlendirmeler iptal diyor ortada kaldık iyi mi

sonunda yayınlanabildi de ben şimdi ne yapcam? okulda 2 kişiydik ben norm fazlasıydım. bi halk eğitim yazdım resen göndermeye kalmayayım diye, dün dilekçeyi verdim. bugün fatih okullarından birine haftada 3 gün gideceğim btr rehberliği çıkmış. norm dilekçesi onaylanırsa durum ne olacak ki? gerçi ne zaman belli olur bilinmez de

Başka okula görevlendirilmeyen öğretmenlerin , kendi okulunda görevlendirilmediği nerde yazıyor hocalarım. Mesela benim okulumdaki diğer BT öğretmeni BTR'ye başvurmadı. Listede de ismi yok. Bence bu listede yayınlananların hepsi görevlendirilmiştir heralde. İnşallah...

okanformula' Alıntı:
Başka okula görevlendirilmeyen öğretmenlerin , kendi okulunda görevlendirilmediği nerde yazıyor hocalarım. Mesela benim okulumdaki diğer BT öğretmeni BTR'ye başvurmadı. Listede de ismi yok. Bence bu listede yayınlananların hepsi görevlendirilmiştir heralde. İnşallah...
listede görevlendirildiği okul ismi boş olanlar liseler dolmadığı için görevlendirilmemişler onlar için yeniden dilekçe alınacak ondan sonra görevlendiriirler mi bilemiyorum ama şu an görevli değiller hocam.

yavanna' Alıntı:
okanformula' Alıntı:
listede görevlendirildiği okul ismi boş olanlar liseler dolmadığı için görevlendirilmemişler onlar için yeniden dilekçe alınacak ondan sonra görevlendiriirler mi bilemiyorum ama şu an görevli değiller hocam.

İyi de hocam, o bölümde görevlendirildiği FATİH okulu diyor. Mesela benim ilçemde Zeytinburnu'da boş fatih okulu kalmadı. O zaman diğerleri napacak?

Kartalda 35 öğretmeniz, 14 okula BTR çıkmış.
Tekrar dilekçe alacaklarmış.
Benim anlamadığım Coğrafyacı Matematikçi neden hala BTR oluyor? Biz matematiğe girsek bizi kaç ay idare ederler?
Benim yazdığım okula coğrafyacı vermişler.

okanformula' Alıntı:
yavanna' Alıntı:
okanformula' Alıntı:

İyi de hocam, o bölümde görevlendirildiği FATİH okulu diyor. Mesela benim ilçemde Zeytinburnu'da boş fatih okulu kalmadı. O zaman diğerleri napacak?

hocam benim daha önce aldığım cevaplardan yaptığım varsayıma göre görevlendirilmeyenlerden yeniden dilekçe alacaklar eğer sizin ilçede yoksa ve istemiyorsanız önce açık tüm liselerin dolmasını bekleyecekler dolduktan sonra sizleri kendi okulunuzda görevlendirecekler ancak bu iş uzar gibi ve bu süreçte sizler sadece derse gireceksiniz formatörlük veya btr göreviniz olmayacak

ekders isi yatar sanirim bu karin agrisi btr okullari dolmadikca

arkadas formatorlukden beter ederler demistim aynen oldu. yaw

bu görevlendirmeyi 4 haftada yapan il, yeni görevlendirmeyi de 1 ay içinde yapsa ilk dönem bitmiş olacak nerdeyse. Aslında görevlendirilmesi yapılmayan ve madur edilen öğretmenler olarak birlik olsak en azından birinci dönemin sonuna kadar dişimizi sıksak en azından bir farkındalık yaratırız. Gelin dilekçe vermeyelim arkadaşlar şuan norm fazlası olan biziz her türlü yıpranan biziz bir tepki koymak zorundayız lütfen arkadaşlar birleşelim.
2. dönem için dilekçe verebiliriz ilk dönem bitmek üzere zaten.
Gelin dilekçe vermeyelim bize ne kadar ihtiyaçları varmış görelim...

"BT Rehber Öğretmenler ek-2 Çalışma Esasları doğrultusunda görev yapacaklardır. "
ek-2 elinde olan varsa ekleyebilir mi lütfen.

İl koordinatörümüz Hamit Hocamla görüştüm demin. Listede ismi olan herkes BT Rehberi olarak görevlendirilmiştir dedi. Bulunduğu ilçede Fatih okullarının hepsine görevlendirme yapılmışsa isminin yanındaki kısmın boş olması, o kişinin kendi okulunda BT Rehberi olarak göreclendirldiğinin bir göstergesidir.

yavanna' Alıntı:
okanformula' Alıntı:

Hayır hocam listede isimlerin yanı boş olanlar kendi okullarında görevlendirilmiştir. Başvurduğu halde listede adı olmayanlara görev çıkmadı.

hugo4545' Alıntı:
İl koordinatörümüz Hamit Hocamla görüştüm demin. Listede ismi olan herkes BT Rehberi olarak görevlendirilmiştir dedi. Bulunduğu ilçede Fatih okullarının hepsine görevlendirme yapılmışsa isminin yanındaki kısmın boş olması, o kişinin kendi okulunda BT Rehberi olarak göreclendirldiğinin bir göstergesidir.

Listede olanlar görevlendirildi de listede ismi olmayanlar görevlendirilmiş mi anlayamadım hocam?

Hocam zaten çoğu kişinin adı listede yok. Adı listede olanlar tabiki de görevlendirildi.

yazıda 30 saat ibaresi yok ders saati boyunca demiş buda demekki tam gün eğitim yapan okullarda ders saati boyunca okuldasın

btr görevlendirmeleri yapıldığına göre btr görevi olmayanların formatörlüğü ne zaman düşüyor?? yazı okula ulaştığında mı acaba

figosde' Alıntı:
hugo4545' Alıntı:

Listede olanlar görevlendirildi de listede ismi olmayanlar görevlendirilmiş mi anlayamadım hocam?

Listede adı olmayanlar;
İlçesinde boş fatih projesi okulu kalanlardır. Kendi ilçesinde görev talep dilekçesi verip, 3 okul tercih yapmayanlar veya tercih yaptıktan sonra tercihleri dışında atanmak istemeyenler listede yok. Bulunduğu ilçede Fatih okulları boş kaldığı sürece o kişilerin BT Rehberi olarak görevlendirilmesi mümkün olmayacaktır.

Listede şöyle bir sıkıntı var ya da gözden kaçan bir nokta..

Atatürk Lisesinde kadrolu bt formatör öğretmeni olarak görev yapmaktayım.. 3 gün BTR olarak görevlendirilmişim .. Bir başka arkadaşta aynı günler BTR olarak görevlendirilmiş.. Bir türlü anlayamadım neden böyle bir şey yapılmış.. İkili eğitim olan bir okul... Sanırım sabahçı öğlenci şeklinde düşünmüşler..

Geri